Setari Cookie-uri

buna ziua ,doamnelor!!!

Eu iau xenical si nu vad nici un rezultat!!!voi ati luat??? .,dati-mi un sfat1!!!!
kudika040097
Postat pe 21 Februarie 2010 15:07
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:46
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 26 Februarie 2010 23:57
Ciao, am de vanzare o cutie de alli cu 42 de capsule. Mama mea a urmat programul o perioada, dar datorita jobului si altor probleme, nu mai are timp sa mearga la sala, iar alli fara miscare nu functioneaza. Daca e cineva interesat, dau cutia cu 100 ron. Trimiteti-mi un mail pe ioanabragaru@gmail.com. O zi faina :)
ioanabragaru
Postat pe 20 Mai 2010 09:42
Dragele mele !
Cautati chiar in acest site la sectiunea "fitness" noul anunt despre aparitia in Romania al cafelei "FITNESS".Cititi cu atentie "ce stie sa faca" fiecare planta medicinala din componenta ei si va veti convinge ca se poate slabi si sanatos,mentinandu-se in acelasi timp organismul "in parametri normali de functionare"
fittnescoffe
Postat pe 24 Mai 2010 19:13
De la: fitnesscoffee, la data 2010-05-24 19:13:42Dragele mele !
Cautati chiar in acest site la sectiunea "fitness" noul anunt despre aparitia in Romania al cafelei "FITNESS".Cititi cu atentie "ce stie sa faca" fiecare planta medicinala din componenta ei si va veti convinge ca se poate slabi si sanatos,mentinandu-se in acelasi timp organismul "in parametri normali de functionare"
cafea finess?sa fim seriosi.
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Mai 2010 07:46
Oare sunteti "TOMA NECREDINCIOSUL" ?
Este deja destul de multa lume care consuma aceasta cafea de mai bine de 2 ani si toti sunt foarte multumiti.
ATENTIE !!!
Noi n-am afirmat ca este un panaceu .
Noi doar am spus ca este un produs 100% NATURAL , fara aditivi , coloranti sau conservanti si-n plus contine si plante medicinale .
Ati citit cu atentie descrierea plantelor ?
Daca ati stii cate ceva despre adevarata putere a plantelor , atunci cu siguranta nu v-ati mai indoi de eficacitatea acestui exceptional produs .
fittnescoffe
Postat pe 25 Mai 2010 15:17
De la: fitnesscoffee, la data 2010-05-25 15:17:05Oare sunteti "TOMA NECREDINCIOSUL" ?
Este deja destul de multa lume care consuma aceasta cafea de mai bine de 2 ani si toti sunt foarte multumiti.
ATENTIE !!!
Noi n-am afirmat ca este un panaceu .
Noi doar am spus ca este un produs 100% NATURAL , fara aditivi , coloranti sau conservanti si-n plus contine si plante medicinale .
Ati citit cu atentie descrierea plantelor ?
Daca ati stii cate ceva despre adevarata putere a plantelor , atunci cu siguranta nu v-ati mai indoi de eficacitatea acestui exceptional produs .
probabil sunt mai exigent ,poate si toma necredinciosul.poate nu stiati ca:orice planta medicinala sau fruct,odata fiert isi pierde proprietatile terapeutice?orice combinatie de cofeina indiferent de cantitatea de substanta poate provoca boli ale sistemlui circulator,tulburari digestive,tulburari psihice?consumul excesiv de cafea nu este indicat?
Ma opresc deocamdata aici.Decat sa beau cafea pe stomacul gol mai bine beau un ceai (macerat) din plantele enumerate de tine ,sau poate altele care provin din mediu ecologic.
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Mai 2010 15:29
Ati facut intr-adevar o afirmatie de care ar fi bine sa va si tineti adica, FITI SERIOS macar odata !
fittnescoffe
Postat pe 4 Iunie 2010 20:07





-----------------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 5 Iunie 2010 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
analia 16 De la: gugulina74 13 Iulie 2010 21:42
Podusele Herbalife..bune sau doar o strategie de marketing? 4 De la: ioanaM88 31 Martie 2011 22:41
silueta sau cat de mult iti doresti sa te recunosti ca femeie 33 De la: DESERT_PLANT_healthy 22 Noiembrie 2013 10:38
Cum a falimentat-o Danone pe tanti Mita din Moeciu! 1 De la: dianana 20 Mai 2010 19:55
AJUTOR, AVEM PROBLEME CU ALCOOLUL 43 De la: SABRINA_healthy 30 Noiembrie 2015 03:18