Setari Cookie-uri

SEXUL ORAL

ion074640
Postat pe 23 Februarie 2010 06:50
SEXUL ORAL se practica pentru a deschide aria placerilor sexuale ale partenerului nu conteaza care este partenerul. chiar daca se face intre partenei de acelasi sex sau de sex opus. este ca si la sexul ana pana il descoperi si dupa aia il si prcatici.
ion074640
Postat pe 23 Februarie 2010 06:53
Noi,oamenii am ajuns mai rau ca animalele.Une a-ti vazut voi ca doua animale sa faca sex oral sau anal.Sunteti bolnavi si va compatimesc.Probabil ca sunt re medii si pentru cei care sunt bolnavi{homosexuali sau lesbiene}
paganel46
Postat pe 28 Februarie 2010 14:54
paganele...tu vorbeste doar in numele tau, si nu te erija in purtator de cuvant al omenirii. Asa ca, mai moale cu "noi oamenii"!
100101
Postat pe 28 Februarie 2010 15:09
nu crezi ca aceste anomalii sunt boli?Daca parintii tai ar fi facut ceiea ce faceti voi acum,mai erati in viata?De aceia exista pe pamant barbati si femei,nu ca sa se imperecheze intre aceleasi sexe.Eu nu ma erijez in avocatul omenirii ,dar cred ca trebuie sa fim OAMENI si sa ne comportam ca oamenii crescuti si educati bine,de oameni la randul lor educati.Nu vreau sa fac apel la perceptele biblice.Stii ce s-a intamplat in orient cu cele doua orase...n-as dori sa se intample din nou.
paganel46
Postat pe 28 Februarie 2010 15:20
mai paganel...io am intalnit femei cu care am facut sex (si oral) casatorite, care cu sotii lor nu au facut niciodata, pentru ca acestia refuzau din start ideea de "sex oral". Tot pe motive de tipul amintit de tine, sau altele care mai de care, mai idioate si mai inchizitorii. Se pare ca si tu esti tot un incuiat la cap, ca si cei despre care aminteam mai sus. Stai bland, asta nu inseamna ca nu-ti vine randul sa-ti porti cu mandrie "coarnele" cat de repede -sau le-ai avut fara sa sti Daca tu nu vrei, nu inseamna ca EA nu-si doreste!
Cu perceptele biblice, scuteste-ma! Nu fac sex cu biblia la capatai. Cu cele doua orase...hmmm...in imaginatia ta, mai crezi in mos craciun
De fapt, daca esti "paganel" de 46 (ani) ce sa mai incerc io sa-ti schimb tie mentalitatile?! Ca si cum as sculpta in granit, cu un ac de cusut!
100101
Postat pe 28 Februarie 2010 16:17
Tu de ce te mai speli pe dinti daca tot te spurci cu ...Chear daca nu esti tu cel ce suge dar saruta.Nu-ti este greata.Cat priveste sotia mea ,este educata de oameni cu bun simt .Ai sa-ti inveti si fica ,cand o vei avea, sa faca sex oral?Eu nu cred ca vei face lucrul acesta.Esti tanar si e pacat sa te spurci...
paganel46
Postat pe 28 Februarie 2010 17:01
...si ia spune tu, mai cretinel mic, care-i scopul spalatului pe dinti. Si da! Nu te contrazic, oraganul tau sexual o fi spurcat, io n`am stire de starea ta tehnica si igienica. Da`despre sotie...las-o pe ea sa se exprime, nu vorbi tu in numele ei. S-au mai vazut d`astia! Pai daca tot ai "parti spurcate" componente, de ce draq nu le extirpezi s`ai scapat de problema asta.
100101
Postat pe 28 Februarie 2010 17:18
De la: kyru, la data 2010-02-28 17:18:58...si ia spune tu, mai cretinel mic, care-i scopul spalatului pe dinti. Si da! Nu te contrazic, oraganul tau sexual o fi spurcat, io n`am stire de starea ta tehnica si igienica. Da`despre sotie...las-o pe ea sa se exprime, nu vorbi tu in numele ei. S-au mai vazut d`astia! Pai daca tot ai "parti spurcate" componente, de ce draq nu le extirpezi s`ai scapat de problema asta.



KYRU nu ti se pare ca doamna din poza priveste si saliveaza spre PROHABUL fotografului:))))?
sarpele
Postat pe 28 Februarie 2010 19:58
sarpe...vorba din gura mi-ai luat-o! sa ma bata doamne-doamne daca n-am gandit si io la fel. Putina atentie la poza...el, se uita fix in obiectiv, ea...undeva alaturi, la PROHABUL fotografului! Ma`dah...are femeie frumoasa. Oare ce o vazut la el, ca de oferit prea multe nu-i ofera? Hmmm...ochiul meu imi zice ca ea, este o tipa emancipata.
100101
Postat pe 1 Martie 2010 18:52
Tzacanitzilor!!!!!!!
micabis
Postat pe 1 Martie 2010 19:00
De la: kyru, la data 2010-03-01 18:52:46 sarpe...vorba din gura mi-ai luat-o! sa ma bata doamne-doamne daca n-am gandit si io la fel. Putina atentie la poza...el, se uita fix in obiectiv, ea...undeva alaturi, la PROHABUL fotografului! Ma`dah...are femeie frumoasa. Oare ce o vazut la el, ca de oferit prea multe nu-i ofera? Hmmm...ochiul meu imi zice ca ea, este o tipa emancipata.



Iti dau si eu dreptate, e chiar frumoasa doamna , pare mult mai libertina decat el, paganel:))))))) e un pic obtuz in gandire, sunt sigur ca tipul de la cablu si instalatorul trec des pe la ei, altfel nu se explica situatia.


sarpele
Postat pe 1 Martie 2010 20:23
domnilor, poate totusi o parte din calitati le are spre a le oferi sotiei (stiti voi: visa, mastercard, etc ). trebuie sa intelegeti ca nu toti barbatii au toate calitatile, ca unii dintre voi. fiecare face ce poate, isi da silinta.







eleain
Postat pe 1 Martie 2010 21:38
asta inseamna paganel ca iti este scarba de propriul tau corp sau de al sotiei pe care daca o iubesti inseamna ca ii accepti tot corpul! si sa nu crezi ca cineva se apuca sa faca sex oral daca nu a facut baie de 2 zile! Macar ai incercat vreodata sa faci sex oral?
sau sa ti se faca? ai intrebat sotia daca vrea?
nici nu iti imaginezi cata placere ai!!!!!!!!!!
ema_ghitiu
Postat pe 2 Martie 2010 14:33
nu vad ce e atat de spurcat!!! si referitor la pacate cred ca sunt altele mai mari care le facem chiar si faptul ca ii judecati pe cei ce fac...ce e asa de rau in a face persoana iubita sa se simta bine??? e trist ca inca se mai dezbat subiecte de genul asta! eu cred ca zonele intime sunt cele mai bine intretinute .de multe ori miroase gura mai urat ca........
Adelyna84
Postat pe 2 Martie 2010 20:37
sincer am vazut pe Discovery la cimpanzei. adica se practica sexul oral la greu si chiar sexul in 3. jur pe rosu.
sorin80
Postat pe 4 Martie 2010 11:16
sorin da, desigur. da' vezi ca e cu doua taisuri: vor sari cei care sustin a omul e cea mai superioara fiinta din univers si deci trebuie sa se comporte perfect exemplar sau ca perfect exemplar? - in fine. fiinta care nu este deloc un animal





eleain
Postat pe 4 Martie 2010 17:49
Urat subiecccct!!!
iuliana12
Postat pe 4 Martie 2010 20:12
o paganele/paganele...nu esti si tu curios?...uite ce zice sorin ca si stramosii nostrii fac asa ceva...sau tu faci parte din categoria speciei pe cale de disparitie? macar din curiozitate si tot trebuie sa incerci...
k_mizi
Postat pe 7 Martie 2010 01:17
.....am vazut aiki ca totusi chiar dc suntem o tara libera unde avem dreptul sa ne exprimam totusi suntem cat de cat crispaty cand vine vb de "altii mai speciali"cu ce sunt vinovaty homosexualii ca au ceva in plus in korpul lor?cu ce sunt ei vinovaty ca sunt bolnavi?
rubya_healthy
Postat pe 9 Martie 2010 16:05
din punctul meu de vedere fiecare facem in relatia pe care o avem ceea ce dorim si ceea ce simtim in acel mom,asta n inseamna k cei care fac sex oral nu fac sex normal,dar de aici pana la a refuza k se poate e dif mare ,si app paganele:cum iti fc tu sotia sa se simta in al 9 lea cer in mom voastre de intimitate?
niky_nicoleta08
Postat pe 11 Martie 2010 12:07
De la: kyru, la data 2010-02-28 17:18:58...si ia spune tu, mai cretinel mic, care-i scopul spalatului pe dinti. Si da! Nu te contrazic, oraganul tau sexual o fi spurcat, io n`am stire de starea ta tehnica si igienica. Da`despre sotie...las-o pe ea sa se exprime, nu vorbi tu in numele ei. S-au mai vazut d`astia! Pai daca tot ai "parti spurcate" componente, de ce draq nu le extirpezi s`ai scapat de problema asta.




hihihi...bine spuss kyrule !ca de obicei....stii ce vorbesti,spre norocul tau,insa,unii de pe-aici nici macar sa scrie corect nu stiu,dar sa mai stie....si ce vorbesc...hehehe...
ma amuz teribil cand am timp sa intru pe forum,uneori ma si enervez,dar...doar pt moment...ca vb aia...suntem multi,de multe feluri...hehehe
pdg
Postat pe 13 Martie 2010 12:22
De la: kyru, la data 2010-03-01 18:52:46 sarpe...vorba din gura mi-ai luat-o! sa ma bata doamne-doamne daca n-am gandit si io la fel. Putina atentie la poza...el, se uita fix in obiectiv, ea...undeva alaturi, la PROHABUL fotografului! Ma`dah...are femeie frumoasa. Oare ce o vazut la el, ca de oferit prea multe nu-i ofera? Hmmm...ochiul meu imi zice ca ea, este o tipa emancipata.



esti rau kyrule...hehehe
pdg
Postat pe 13 Martie 2010 12:23
...n-ai zis tu mai sus; suntem multi de multe feluri?...iaca sunt si eu un fel
100101
Postat pe 13 Martie 2010 21:35
De la: rubya, la data 2010-03-09 16:05:09.....am vazut aiki ca totusi chiar dc suntem o tara libera unde avem dreptul sa ne exprimam totusi suntem cat de cat crispaty cand vine vb de "altii mai speciali"cu ce sunt vinovaty homosexualii ca au ceva in plus in korpul lor?cu ce sunt ei vinovaty ca sunt bolnavi?


defineste "tara libera", te rog!
camiflorea
Postat pe 26 Martie 2010 21:34
adika ty se pare cumva ca mai suntem ca pe vremea lu "ceasca"?
rubya_healthy
Postat pe 27 Martie 2010 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ciclu neregulat sau altceva? 3 De la: seby82 12 Martie 2010 00:30
TROMBOCITOPENIE (PTI) 31 De la: healthy003595 21 Mai 2015 18:24
hey 1 De la: healthy007689 21 Octombrie 2009 22:33
AM O MARE DILEMA!!!!! 18 De la: office_salinasusesi_ro 29 Aprilie 2010 11:34
spasmofilie 3 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 05:56