Setari Cookie-uri

Analize medicale de calitate


Buna ziua tuturor,

De 3 luni umblu din laborator in lobarator pentru a face o testare HPV si o serie de analize hormonale si markeri virali.Dupa ce am platit peste 15 mil la Synevo , mi s-au eliberat rezultate eronate , ba mai mult mi s-a spus ca unele analize le vor trimite in Germania iar cand m-am dus sa ridic rezultatele ( dupa 5 saptamani ) mi-au spus ca nu s-au putut lucra.determinarea HPV nu este de calitare nici la synevo nici la med life, singurul laborator din romania este IDS Laboratories care fac detreminare High risk si low risk + genotipare
Ei lucreaza prin metoda DIGIN - este metoda de lucru descoperita de un profesor dr neamt care a luat premiul nobel.Ceilalti care lucreaza HOV fac determinari aiurea deoarece aceasta metoda este scumpa- sa se scoata si ei bani.In fine - am facut la ids multe investigatii , am fost foarte multumita , am fost contactata de medicul de laborator Dr Andrei care mi-a spus despre interpretarea analizelor.Chiar daca laboratorul nu arata ca Synevo , analizele sunt de caltate iar personalul super .Oricum aparatura este noua si de ultima generatie.Asa ca cine are nevoie sa mearga la IDS nu va mai lasati impresionati de ceea ce se vede la exterior - ca stiti cum e - afara vopsit gardul si inauntru leopardul - va pup.
healthy013336
Postat pe 28 Februarie 2010 15:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Boala sau nu ?! 16 De la: goanga 9 Martie 2010 20:02
buna 14 De la: thadoogback 20 Iunie 2011 19:32
Himenoplastie 22 De la: sorina69 27 Mai 2012 22:50
edeme 1 De la: Sarah 5 Iunie 2009 11:42
Salut 17 De la: office_salinasusesi_ro 9 Iunie 2010 23:54