am inceput relatia sexuala cu prietenul meu

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

healthy013339 Avatarul lui healthy013339

2 mesaje
Oras: medias

am inceput relatia cu prietenul meu,dar de o buna bucata de timp nu mai avem relatii, drept ca de multe ori ne excitam,dar ne oprim la un moment dat.. ceea ce tare ma supara,cum sa procedez,atunci kind el inceteaza sa ma sarute...
mentionez:sunt sigura ca nu are alta!!!
Raporteaza abuz de limbaj
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

De la: healthy013339, la data 2010-02-28 16:58:37am inceput relatia cu prietenul meu,dar de o buna bucata de timp nu mai avem relatii, drept ca de multe ori ne excitam,dar ne oprim la un moment dat.. ceea ce tare ma supara,cum sa procedez,atunci kind el inceteaza sa ma sarute...
mentionez:sunt sigura ca nu are alta!!!

Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Fii tu bestiuta,cred ca o sa-i placa:P.
Inca ceva,fi sexy,date cu un pic parfum,cu crema pe corp,ar fi ideal sa ai o rochita care sa-ti evidentieze formele,daca e scurta e perfect,parul aranjat..Daca nu functioneaza,discuta cu el,poate are probleme..
Bafta!
Fosta membra Kudika.ro
Ai vorbit cu el despre asta? ce explicatii tia dat?
Fao pe detectiva cu el si vezi daca are pe alta.Urmarestel.
Fosta membra Kudika.ro
Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Inca ceva,fi sexy,date cu un pic parfum,cu crema pe corp,ar fi ideal sa ai o rochita care sa-ti evidentieze formele,daca e scurta e perfect,parul aranjat..Daca nu functioneaza,discuta cu el,poate are probleme..
Bafta!

vai goanga! la teorie vad ca stai bine, dar la practica...?!
Doamne fereste-ne de ispite. Iar daca tot am cazut in ele, macar nu ne deranja!
gabytssu Avatarul lui gabytssu

14 mesaje
Oras: bucuresti

De la: fericire, la data 2010-03-12 20:57:57Ai vorbit cu el despre asta? ce explicatii tia dat?
Fao pe detectiva cu el si vezi daca are pe alta.Urmarestel.

asa faci tu ?
ti se pare normal sa ti urmareshti iubitul ? nu ai destula incredere in relatia ta incat sa ajungi sa l urmaresti ?
Tie ti ar place sa fii urmarita de iubitul tau ?
mie sincer mi se pare o aberatie sa ajungi sa l urmareshti ,cred ca daca discuti cu el afli mai multe decat daca l urmaresti .

in fine fiecare tipa cu pasarica ei ...

cat despre prietenul tauu .... cred ca ar trebui sa incerci sa afli ce vrea .... probabil vrea sa vada daca continui tu .... dar daca si tu te opresti automat zboara tot chefu :) incearca sa l surprinzi pupici si multa bafta
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

De la: kyru, la data 2010-03-16 16:49:17Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Bafta!

vai goanga! la teorie vad ca stai bine, dar la practica...?!

Am postat un mesaj insa vad ca nu a aparut,nu este prima data cand se intampla..se pare ca aici afiseaza mesajele numai cand au chef sau cum?,,,
CU practica stau f bine,atata timp cat nu am avut probleme de genul asta.
andrei_10 Avatarul lui andrei_10

10 mesaje

diversifica...