Setari Cookie-uri

am inceput relatia sexuala cu prietenul meu

am inceput relatia cu prietenul meu,dar de o buna bucata de timp nu mai avem relatii, drept ca de multe ori ne excitam,dar ne oprim la un moment dat.. ceea ce tare ma supara,cum sa procedez,atunci kind el inceteaza sa ma sarute...
mentionez:sunt sigura ca nu are alta!!!
healthy013339
Postat pe 28 Februarie 2010 16:58
De la: healthy013339, la data 2010-02-28 16:58:37am inceput relatia cu prietenul meu,dar de o buna bucata de timp nu mai avem relatii, drept ca de multe ori ne excitam,dar ne oprim la un moment dat.. ceea ce tare ma supara,cum sa procedez,atunci kind el inceteaza sa ma sarute...
mentionez:sunt sigura ca nu are alta!!!





Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Fii tu bestiuta,cred ca o sa-i placa:P.
Inca ceva,fi sexy,date cu un pic parfum,cu crema pe corp,ar fi ideal sa ai o rochita care sa-ti evidentieze formele,daca e scurta e perfect,parul aranjat..Daca nu functioneaza,discuta cu el,poate are probleme..
Bafta!
cami_goanga10
Postat pe 12 Martie 2010 09:15
Ai vorbit cu el despre asta? ce explicatii tia dat?
Fao pe detectiva cu el si vezi daca are pe alta.Urmarestel.
kudika098645
Postat pe 12 Martie 2010 20:57
Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Fii tu bestiuta,cred ca o sa-i placa:P.
Inca ceva,fi sexy,date cu un pic parfum,cu crema pe corp,ar fi ideal sa ai o rochita care sa-ti evidentieze formele,daca e scurta e perfect,parul aranjat..Daca nu functioneaza,discuta cu el,poate are probleme..
Bafta![/quote]




vai goanga! la teorie vad ca stai bine, dar la practica...?!
100101
Postat pe 16 Martie 2010 16:49
De la: fericire, la data 2010-03-12 20:57:57Ai vorbit cu el despre asta? ce explicatii tia dat?
Fao pe detectiva cu el si vezi daca are pe alta.Urmarestel.



asa faci tu ?
ti se pare normal sa ti urmareshti iubitul ? nu ai destula incredere in relatia ta incat sa ajungi sa l urmaresti ?
Tie ti ar place sa fii urmarita de iubitul tau ?
mie sincer mi se pare o aberatie sa ajungi sa l urmareshti ,cred ca daca discuti cu el afli mai multe decat daca l urmaresti .

in fine fiecare tipa cu pasarica ei ...

cat despre prietenul tauu .... cred ca ar trebui sa incerci sa afli ce vrea .... probabil vrea sa vada daca continui tu .... dar daca si tu te opresti automat zboara tot chefu :) incearca sa l surprinzi pupici si multa bafta
gabytssu
Postat pe 16 Martie 2010 17:24
De la: kyru, la data 2010-03-16 16:49:17Dar de ce va opriti?..face-ti ca un joc,el inceteaza,tu te duci la el si continui,il provoci,il musti un pic(f incet),il saruti unde-i place mai mult,nu-l lasa in pace...
Fii tu bestiuta,cred ca o sa-i placa:P.
Inca ceva,fi sexy,date cu un pic parfum,cu crema pe corp,ar fi ideal sa ai o rochita care sa-ti evidentieze formele,daca e scurta e perfect,parul aranjat..Daca nu functioneaza,discuta cu el,poate are probleme..
Bafta!





vai goanga! la teorie vad ca stai bine, dar la practica...?! [/quote]




Am postat un mesaj insa vad ca nu a aparut,nu este prima data cand se intampla..se pare ca aici afiseaza mesajele numai cand au chef sau cum?,,,
CU practica stau f bine,atata timp cat nu am avut probleme de genul asta.
cami_goanga10
Postat pe 19 Martie 2010 13:56
diversifica...
andrei_10
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sdd 4 De la: asmed_anca 24 Septembrie 2009 16:24
M-am vindecat de cancer de col uterin rapid! 98 De la: kudika_1012859 12 Decembrie 2016 12:02
chist ovarian 14 De la: kudika330686 23 Ianuarie 2011 03:25
Boala sau nu ?! 16 De la: goanga 9 Martie 2010 20:02
Vital Woman 1 De la: CosminAvram 16 Noiembrie 2009 23:16