Setari Cookie-uri

Exista sanse de vindecare

In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.
scootsie
Postat pe 9 Martie 2010 21:36
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.
hm,cand se decerneaza premiile nobel,se pare ca deja avem nominalizati deja castigatori?
ene_m_gabriel
Postat pe 9 Martie 2010 21:41

La 4000 de substante active,cat au microalgele Wellstar,cred ca nu mai incape loc de comentarii!!!!!! Iar ce va fi la lansare,vei vedea si tu chiar daca esti fan Aloe Vera.Toate sunt bune,dar acesta este cel mai tare!Doar daca exista altul cu peste 4000 de substante active...desi nu am gasit nicaieri asa ceva!
scootsie
Postat pe 11 Martie 2010 15:13
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-03-09 21:41:38
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.
hm,cand se decerneaza premiile nobel,se pare ca deja avem nominalizati deja castigatori?
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Martie 2010 16:30
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.


draga mea scootsie cum dracu puteti profita de pe urma disperarii unor oameni? presupun ca au niste costuri colosale...cum te simti cand omul ala bolnav iti da toata averea si apoi moare, pt ca l-ai fraierit tu...o sa va "ajute" dumnezeu si pe voi...macar cate un cancer sa va dea ca doar aveti cu ce sa-l tratati....
k_mizi
Postat pe 14 Martie 2010 00:02
Ianainte de a judeca ,trebuie sa stii,sa afli cat costa,ce efect au si cum se numesc si daca asta aduce bogatie pt. partenerii companiei...Cancerul care mi-l doresti mie,ai grija!!!!Cine sapa groapa altuia,cade el insusi in ea,asa ca ar fi bine sa citesti despre microalge sa nu te ia nimic prin surprindere... Medicamentele chimice din farmacii nu se vand tot pe spinarea bolnavilor,fac bine pe moment si distrug alte organe? Fabricantilor de astfel de otravuri nu le doresti cancere?
Fii rational,cauta sa vezi ce e mai bun pt om si nu te hazarda in minciuni...Iti va veni randul candva si vei cauta remedii naturiste..Eu tottusi,iti doresc sanatate si cand vei trece prin boala,sa-ti amintesti ca poate fi o sansa si pt tine,dar depinde cum o folosesti si pt ce?!
scootsie
Postat pe 15 Martie 2010 08:09
lor nu le doresc decat bine pt ca acele chimicale m-au tratat deja de un cancer de ovare si mi-au dat posibilitatea sa mai fiu azi aici...cand "mi-a venit randul" am ales cea mai sigura metoda...nimeni cand stie ca viata lui atarna de un fir de ata nu se gandeste la microalge...
k_mizi
Postat pe 15 Martie 2010 20:12

Ma bucur mult pt aceasta veste si sper sa fiti sanatoasa multi ani de aici inainte,dar va sfatuiesc cu toata dragostea sa cititi si noutatile care nu fac nici un rau....De ex.."Unda verde Sanatatii" scrisa de Tihanyi Andras-Toth Jozsef-WEBER-SUTA Agnes si multe altele care promoveaza terapiile moderne..Chiar pe B1 este o emisiune care ne recomanda terapii naturiste...Chimicalele ataca alte organe,chiar daca pe moment sunt bune,dar nici nu se exclud din medicatia nimanui...Sa aveti o zi foarte buna si sa fiti sanatoasa!
scootsie
Postat pe 16 Martie 2010 13:03
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.
sunt asemenea produse pe piata de mai bine de 10 ani ! Dar simpatica incercarea de promovare...
International_Networkers_Team
Postat pe 28 Martie 2010 11:42
De la: mizi, la data 2010-03-14 00:02:00
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.


draga mea scootsie cum dracu puteti profita de pe urma disperarii unor oameni? presupun ca au niste costuri colosale...cum te simti cand omul ala bolnav iti da toata averea si apoi moare, pt ca l-ai fraierit tu...o sa va "ajute" dumnezeu si pe voi...macar cate un cancer sa va dea ca doar aveti cu ce sa-l tratati....
kudika131534
Postat pe 28 Martie 2010 20:34
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-03-09 21:41:38
De la: scootsie, la data 2010-03-09 21:36:43 In curand si ,mai precis pe data de 21 mart. 2010,se lanseaza in Germania un produs nou care poate vindeca total cancerul! Nu credeti? intradevar ,asa ceva nu parea ca va exista vreodata!Un grup de cercetatori,dupa 35 de ani de studiu ,incercari si testari,au reusit sa obtina ceea ce parea imposibil!Cand veti auzi si se va confirma ceea ce va scriu acum,contactati-ma si viata va poate oferi a doua sansa,pe care trebuie sa o folositi cu mai multa atentie si spre binele tuturor,pe lidia130551@yahoo.com.Produsul nu se va gasi in farmacii,sa fie la indemana oricui,ci doar prin partenerii companiei.Mai multe informatii daca ma contactati.Pana atunci sa fiti sanatosi si sa va ganditi serios la ce am scris,pt. ca doar asa veti putea ajuta pe cei care sunt f. bolnavi si acum nu cred ca mai au o sansa.
hm,cand se decerneaza premiile nobel,se pare ca deja avem nominalizati deja castigatori?
kudika131534
Postat pe 28 Martie 2010 20:34
as vrea sa stiu mai multe despre acest medicament. chiar ma intereseaza,compozitie doza,pretetc..
kudika131534
Postat pe 28 Martie 2010 20:39
Daca doresti cu adevarat detalii,conteacteaza-ma te rog pe mail ,lidia130551@yahoo.com si vei afla tot ce te intereseaza.Pana atunci,sanate!
scootsie
Postat pe 29 Martie 2010 16:19
Daca doresti cu adevarat detalii,conteacteaza-ma te rog pe mail ,lidia130551@yahoo.com si vei afla tot ce te intereseaza.Pana atunci,sanate!
scootsie
Postat pe 29 Martie 2010 16:19
chiar daca incriminati atat de mult chimicalele ce fac rau altor organe tin sa va spun ceva am trecut in urma cu cinci ani printr-un cancer pe care l-am tratat cu chimioterapie si raze cobalt si multumesc lui Dumnezeu am scapat si sunt bine.La un an dupa operatie m-am intors la serviciu si acum, la cinci ani dupa, totul e ok.Nu mai induceti lumea in eroare cu tratamente naturiste pentru cancer. cancerul se distruge doar scotindu-l afara din organism prin operatie si apoi chimioterapie.Doresc multa sanatate tuturor si celor ce trec prin aceasta cumplita oroare , curaj ,putere multa si speranta ca dupa furtuna va fi senin din nou.Dumnezeu sa va dea putere sa trceti peste toate.produsele naturiste ajuta doar organismul sa faca fata tratamentului invaziv ce lupta impotriva cancerului.
corina40_healthy
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:02
tarot_healthy
Postat pe 10 Iunie 2010 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:) 8 De la: yumy 7 Iunie 2011 08:09
Anticonceptionale ! 4 De la: kudika368134 14 Ianuarie 2013 17:21
urgent! 5 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 15:45
Vechea problema - casatorit, fara relatii sexuale 2 De la: vss 17 Noiembrie 2009 23:54
Despre bebe urgent 1 De la: adelia 3 Decembrie 2009 21:19