NASTERE PRIN CEZARIANA

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

alynusk_2005 Avatarul lui alynusk_2005

1 mesaj

Am fost operata la 23 d ani d chist ovarian si am fost taiat vertica p burta.Cand voi face copii voi fii nevoita sa fac cezariana? Va rog sa-mi rasp k sunt foarte speriana
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: alynusk_2005, la data 2010-03-16 12:06:23Am fost operata la 23 d ani d chist ovarian si am fost taiat vertica p burta.Cand voi face copii voi fii nevoita sa fac cezariana? Va rog sa-mi rasp k sunt foarte speriana

sa inteleg ca esti deja gravida si ca ginecologuil care te urmareste ti-a zis sa faci cezariana? .. sau ca te-ai speriat deja de drobul de sare.. rabdare! si incredere! la timpul potrivit vei gasi un ginecolog care sa te sfatuiasca asa cum trebuie!
veyrona Avatarul lui veyrona

18 mesaje
Oras: bucuresti

buna!daca ai viremie de 173ui/ml,hepatita c ce se recomanda:cezariana sau naturala si care sunt riscurile de tranmitere a copilului si la naturala si la czariana!eu as dori sa fac cezariana si cu un doctor bun cred k se rezolva!voi ce credeti?
Fosta membra Kudika.ro
De la: healthy009706, la data 2010-03-26 17:19:37buna!daca ai viremie de 173ui/ml,hepatita c ce se recomanda:cezariana sau naturala si care sunt riscurile de tranmitere a copilului si la naturala si la czariana!eu as dori sa fac cezariana si cu un doctor bun cred k se rezolva!voi ce credeti?

ca trebuie sa vorbesti cu doctorul!
ungmiri Avatarul lui ungmiri

7 mesaje
Oras: botosani

dupa o operatie a unui chist la ficat am ramas cu o cicatrice de 30cm si acum sunt un luna a 7 si nu au fost probleme.numai medicul ginecolog iti poate raspunde corect la intrebarea ta . sanatate
Fosta membra Kudika.ro
Si daca ar fi asa , de ce sa te sperii? toate femaile ce nasc prin cezariana, ramin cu cicatricea aia de la taetura.Dar poate la tine nui cazul de cezariana.
Fosta membra Kudika.ro
Nu mai fi copil gindeste matur.Stiu ei medicii cum so faca, in caz de.
Fosta membra Kudika.ro
De la: fericire, la data 2010-04-02 10:33:15Nu mai fi copil gindeste matur.Stiu ei medicii cum so faca, in caz de.

subscriu!