Setari Cookie-uri

Slabeste prin Fitness

Am Slabit 7 kg in 2 saptamani!

Dietele nutritive, echilibrate asigura o slabire sanatoasa si mentinerea rezultatelor pe termen lung. Acest articol iti va oferi cateva principii de baza aplicabile in orice cura de slabire.
Cunosc multi oameni care au reusit sa slabeasca si ulterior sa-si mentina greutatea prin schimbarea stilului de alimentatie, respectand cateva reguli de baza si fara a se priva de placerea de a manca gustos. Daca ti-ai propus sa urmezi o dieta de slabire este preferabil sa alegi o cura de slabire echilibrata, bazata pe alimente naturale si sa te inarmezi cu rabdare. Schimbarile se pot face treptat, nu e necesar sa renunti la mancaruruile preferate brusc si nici definitiv. Pentru mentinerea rezultatelor dupa o cura de slabire este necesar sa ai grija sa consumi doar ocazional si in cantitati mici acele alimente care nu sunt sanatoase si ingrasa. Nu se poate slabi fara Fitnes, Miscarea impreuna cu dietele calculate te vor ajuta sa slabesti!

Eu am reusit! Recomand cartea Slabeste garantat prin Fitness SuperSlim !

Va recomand
muleina
Postat pe 23 Martie 2010 02:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
antrenamente speciale pentru persoanele obeze 2 De la: kudika226898 20 Februarie 2012 23:01
Ciorapi de slabit 21 De la: Laura_Baldini 21 Octombrie 2010 15:12
Exercitii Cardio 4 De la: ZOZO-chan 16 August 2013 15:03
sport util Krav Maga 1 De la: healthy014704 7 Aprilie 2010 20:43
ce cosmetice folosim pentru antiride 3 De la: adi_maseur 7 Octombrie 2010 18:53