Setari Cookie-uri

psoriazis

Iar nazbatia cu Transfer...acum, intr-o noua prezentare...
kudika226898
Postat pe 23 Octombrie 2010 00:05
De la: kudika226898, la data 2010-10-23 00:05:27Iar nazbatia cu Transfer...acum, intr-o noua prezentare...
daca mai multi oameni iti spun ca esti beat, mergi si te culca !!! nazbatia asta , asa cum o cataloghezi tu, va salva din ce in ce mai multe vieti pe aceasta planeta !!!!
4Life
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:00
Rau e sa suferi de megalomanie.....si sa incepi sa te crezi vindecator universal... ...asta e "meritul" celor de la seminariile de tembelizare...
kudika226898
Postat pe 24 Octombrie 2010 11:41
De la: kudika226898, la data 2010-10-24 11:41:58Rau e sa suferi de megalomanie.....si sa incepi sa te crezi vindecator universal... ...asta e "meritul" celor de la seminariile de tembelizare...
se vede ca esti cretina si nu intelegi nimic !!! acele seminatrii de care pomenesti tu NU AU LOC NICIUNDE IN ROMANIA !!! de fapt, ne arati cu varf si indesat ca urmare a acelor seminarii ai ramas cu sechele grave...mergi la un medic din sistemul nostru bolnav si invechit sa te consulte la cap !!!daca eu sufar de megalomanie??? macar stii ce inseamna acest cuvant???

prosti au fost, prosti vor muri !
4Life
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:02
Buna .Ma numesc Ioana sint din bv am vazut ca ai cunostinta de un anume tratament ptr psoriazis.Dak esti draguta teas ruga sa imi dai si mie detali despre tratament ..Pe imei oanalary06@yahhoo.comAm facut fel si fel de tratamente dar fara rezultat....Am fost in Ungaria cu acei pesti...Dar nu este decit reclama si nimic mai mult...Este o afacere nu a vindeca pe cineva ..O seara buna ...Astept un semn Mersi
jojobv
Postat pe 25 Octombrie 2010 23:33
Salut!
Ai incercat produsele pe baza de ganoderma lucidum?
albuflore
Postat pe 4 Noiembrie 2010 11:21
De la: jojobv, la data 2010-10-25 23:33:52Buna .Ma numesc Ioana sint din bv am vazut ca ai cunostinta de un anume tratament ptr psoriazis.Dak esti draguta teas ruga sa imi dai si mie detali despre tratament ..Pe imei oanalary06@yahhoo.comAm facut fel si fel de tratamente dar fara rezultat....Am fost in Ungaria cu acei pesti...Dar nu este decit reclama si nimic mai mult...Este o afacere nu a vindeca pe cineva ..O seara buna ...Astept un semn Mersi
singurul remediu cu adevarat bun este reechilibrarea sistemului imunitar, iar cel mai eficient produs pentru a reechilibra sistemul imunitar este TRANSFER FACTOR !!!
International_Networkers_Team
Postat pe 4 Noiembrie 2010 21:52
Iar te transformasi, maica?
kudika226898
Postat pe 4 Noiembrie 2010 22:47
ar trebui sa incerci SOUL de la Rain
are efect antioxidant, antiinflamator puternic, este natural din seminte, si stiu ca a avut efecte foarte bune in psoriaza cu atingerea articulatiilor
incearca sa contactezi doctorita care se ocupa cu ea prin office@rainnutrition.ro
kudika470260
Postat pe 12 Noiembrie 2011 15:24
Buna tuturor.Si eu sunt una dintre persoanele care se confrunta cu aceasta boala,mai bine zis cu aceasta ciuperca inestetica.Am inceput sa folosesc o crema pe baza de ingrediente homeopatice,si vad ca isi face efectul.Ciuperca a inceput sa se micsoreze,si pielea isi revine.Sper sa o pot tine sub control. Daca va pot ajuta cu informatii imi puteti trimite un mail la elizaaxinte@yahoo.com
kudika489800
Postat pe 27 Decembrie 2011 11:19
poti folosi Fluocinolon. De asemenea trebuie sa tii cont sa elimni stresul si mancarurile bazate pe prajeli, fripyturi, mezeluri, carnati si lucruri care au mai multe e uri in ele. Maninca mai mult fiert, mai fara condimente si prajeli si carne mai putina. Iar apoi va trebui sa iei legatura cu un homeopat bun care s ate ajute si sa iti dea anumite retete de produse bazate numai si numai pe plante. In Bucuresti daca vii poti apela la dr. Silvia Adam de la Clinica Memento Med. Multa sanatate si putere s atreci peste o astfel d eproblema !
punctul_pe_J
Postat pe 27 Decembrie 2011 17:19
Cred ca e socant ce zic, vei ramane surprins placut daca folosesti MICOGEL e doar 11 lei si e cu extract de plante, e recomandat pentru micoza interdigitala dar in lipsa de alceva l-am folosit pt. psoriazis, miraculos am scapat de petele de pe fata in doua zile, efectul e vizibil de cum il aplici,are un miros placut si racoros.
kudika_7663
Postat pe 17 Mai 2012 12:30
Mai nou... psoriazisul se poate vindeca pe cale naturala prin combinatia a 3 produse. Am vazut cu ochii mei la o prietena.
kudika_14969
Postat pe 26 August 2012 19:30
buna
exista un tratament
contacteaza-ma si-ti voi arata cea mai mare descoperire a tuturor timpurilor
eu am cazuri tratate de psoriazis
mr_tuttankamon@yahoo.com
0768542360
kudika_15159
Postat pe 29 August 2012 00:43
PENTRU CINE NU STIE......PSORIAZIS E O BOALA AUTOIMUNA SI NU SE TRATEAZA CU CREME
BOALA E DIN INTERIOR






Actioneaza imediat ! Este sansa ta ! Mai tarziu va fi inutil!
Aºa cum afirma unul dintre furnizorii
cei mai respectaþi de educaþie financiarã nonliniarã,
Robert T. Kiyosaki, „informaþiile primite astãzi în ºcolile de pe tot Pãmântul te menþin
în sãrãcie”.
SALUT,
ACUM IMPOSIBILUL DESCOPERA INCREDIBILUL !!!

ACUM AI CEA MAI MARE DESCOPERIRE IN DOMENIUL MEDICINII PREVENTIVE.
DEZVOLT IN ZONA TA O SUPERAFACERE INTERNATIONALA, IN CARE ISI GASESC LOCUL BINE MERITAT TOTI INTREPRINZATORII, DE LA 30 LA 65 ANI, FIINDCA MERITAM UN TRAI MAI BUN. Daca te intereseaza UN CASTIG SUPLIMENTAR, SAU UNUL STABIL SI MARE,
pentru informatii amanuntite, nu ezita sa ma contactati
0768542360 Alex
Mr_tuttankamon@yahoo.com
kudika_15159
Postat pe 29 August 2012 00:45
CAUTA-MA SI-TI ARAT REMEDIUL

Actioneaza imediat ! Este sansa ta ! Mai tarziu va fi inutil!
Aºa cum afirma unul dintre furnizorii
cei mai respectaþi de educaþie financiarã nonliniarã,
Robert T. Kiyosaki, „informaþiile primite astãzi în ºcolile de pe tot Pãmântul te menþin
în sãrãcie”.
SALUT,
ACUM IMPOSIBILUL DESCOPERA INCREDIBILUL !!!

ACUM AI CEA MAI MARE DESCOPERIRE IN DOMENIUL MEDICINII PREVENTIVE.
DEZVOLT IN ZONA TA O SUPERAFACERE INTERNATIONALA, IN CARE ISI GASESC LOCUL BINE MERITAT TOTI INTREPRINZATORII, DE LA 30 LA 65 ANI, FIINDCA MERITAM UN TRAI MAI BUN. Daca te intereseaza UN CASTIG SUPLIMENTAR, SAU UNUL STABIL SI MARE,
pentru informatii amanuntite, nu ezita sa ma contactati
0768542360 Alex
Mr_tuttankamon@yahoo.com
kudika_15159
Postat pe 29 August 2012 00:46
Un tratament foarte bun facut de un savant sarb, foarte eficient mai ales in cazurile unde nu s-au folosit steroizi, se numeste sorry a-z (este o creme cu minerale din plante). site-ul oficial cred ca este psoriazistm.
Ei mai recomanda pe langa acest tratament si o dieta adecvata.
adelar
Postat pe 22 Februarie 2013 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ganoderma... 7 De la: dora_dora490 14 Aprilie 2010 11:02
salut 5 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:09
Ati auzit de moleculele redox? Asea ? 11 De la: Ildikuta 25 Ianuarie 2015 08:05
Pentru Cura de Slabire... 7 De la: carmen_natural 1 Decembrie 2010 18:45
Spondilita Anchilopoetica 5 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 10:54