Setari Cookie-uri

Ce sa fac? O iubesc foarte mult, insa nici nu ma lasa s-o mai sun?

Sunt un barbat care n-are deloc noroc in dragoste. Poate sunt cel mai ghinionist om din lume in acest sens. Am iubit o femeie tinara si frumoasa, stiu ca m-a iubit si ea, scurta avea sa fie fericirea noastra caci intr-o zi mi-a sustras o suma frumoasa de bani, in timp ce eu faceam dus, la inceput m-am enervat insa am iertat-o foarte repede.
Mi-este atit de draga ca orice mi-ar face nu pot sa tin suparare pe ea.
Si totusi nici nu ma lasa s-o sun, sau sa-i trimit email.
Au trecut 5 luni, nu pot s-o uit, n-am s-o uit niciodata. Ce sa fac?
DanWood70
Postat pe 7 Iunie 2010 17:11
Ceva mai mult de atit,sunt sigura ca s-a intimplat....gindeste si raspunsul il vei gasi singur...cu de-a sila, nimic nu se infaptuieste..Toate cele bune
M_L
Postat pe 8 Iunie 2010 09:44
Multumesc ca mi-ai raspuns.

Ne-am iubit foarte mult inainte sa ne vedem. Trimiteam mesaje zilnic, pe
telefon si mess. Nu am fost inselat in viata mea, desi mi-a facut asta, n-am putut sa tin suparare pe ea, nu pot.I-as da inima din piept, insa nici nu-mi raspunde daca o sun! Sunt ingrozit! Cu ea fericirea a fost doar de o clipa
insa nu pot sa o uit. Ce sa fac?
DanWood70
Postat pe 10 Iunie 2010 03:38
Da iubesti o himera .ea nu te vrea nu intelegi? de asta te respinge. Fa-ti alta relatie, dute la distractii , mici excursii, esiri cu prietenii, un film bun de comedie si gaseste-ti o ocupatie.O iubire se uita cu alta noua.
.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 18:45
Cu totii ne pricepem la sfaturi cand e vb de altii....dar na, hai sa-ti spun si parerea mea: ce a facut ea inseamna furt, poate e xagerat un pic dar nu mi se pare normal ca intr-un cuplu sa se intample astfel de lucruri. Ma gandesc ca poate a stat cu tine pentru bani. Ai zis ca ai iubit o femeie tanara si frumoasa...tu cati ani ani?.......
In ceea ce priveste faptul ca nu te lasa sa o suni sau sa-i trimp mesaje,tind sa cred ca ar avea pe altcineva. Iubire cu forta nu se poate.
Fericire are dreptate: o iubire se uita cu alta noua...urmeaza-i sfatul .
Bafta !
eveline17
Postat pe 19 Iunie 2010 16:24
Ei!Aceasta femeie se regaseste in stilul femeilor pe interes!!Ok pana aici!Tu o iubesti !Ea nu stiu!Nu sunt sigura din cate ai spus in intrebarea ta!Ce sa iti spun?Ar fi bine sa o uiti!Daca nu lupta pentru ea!
Alepara
Postat pe 22 Iunie 2010 02:56
Din cate am inteles ea este multa mai tanara decat tine...si normal de aici ce rezulta "interesul"adik ce a interesat-o pe ea doar sa puna mana pe banii tai..si nu putea sa o faca asa din prima..trebuia la inceput sa joace teatru..ca vai ce tine la tine si te iubeste si bla bla..pana a obtzinut ce a vrut si apoi ADIOS si-a luat talpasitza..din pacate asta e adevarull..nu trebuie sa stai sa tanjesti dupa asa ceva...ca nu se merita clar.BAFTA!
elutza28
Postat pe 22 Iunie 2010 11:06
LAS-O IN PLATA DOMNULUI SA SE DUCA UNDE O VEDEA CU OCHII, PENTRU CA ESTE MATERIALISTA. AZI A FURAT BANI, MAINE E IN STARE SA TE SCOATA DIN CASA TA SI SA ADUCA UN ALT BARBAT. FII DESTEPT SI RESPECTA PROPRIA PERSOANA. CORINA MURES
kudika190114
Postat pe 23 Iunie 2010 02:45
De la: Shrek1300, la data 2010-06-07 17:11:29Sunt un barbat care n-are deloc noroc in dragoste. Poate sunt cel mai ghinionist om din lume in acest sens. Am iubit o femeie tinara si frumoasa, stiu ca m-a iubit si ea, scurta avea sa fie fericirea noastra caci intr-o zi mi-a sustras o suma frumoasa de bani, in timp ce eu faceam dus, la inceput m-am enervat insa am iertat-o foarte repede.
Mi-este atit de draga ca orice mi-ar face nu pot sa tin suparare pe ea.
Si totusi nici nu ma lasa s-o sun, sau sa-i trimit email.
Au trecut 5 luni, nu pot s-o uit, n-am s-o uit niciodata. Ce sa fac?

Mai omule,te-a folosit!Nu-ti dai seama?Ce dracu,doamne iarta-ma esti atat de naiv,ca sa nu zic prost?Te-a vrajit cu farmecele ei
amalia38
Postat pe 23 Iunie 2010 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai noua metoda de facut bani, pentru romani!!! 0 De la: 17 Octombrie 2010 11:33
Margo Cosmetics 1 De la: kudika324139 7 Decembrie 2011 19:51
Ginecolog bun in iasi 1 De la: kudika_1007509 28 Martie 2016 17:05
BUNA 4 De la: andreutzzza_healthy 5 Ianuarie 2013 15:10
loviturile la san 23 De la: tarot 10 Iunie 2010 18:15