Setari Cookie-uri

Operatii estetice

Buna fetelor,

Sunt foarte curioasa daca sunt printre voi persoane care au apelat la operatii estetice pt corectarea nasului :D Sa-mi impartaseasca si mie cateva detalii si sa imi recomande un doctor de incredere !

Ms
debora_eunice
Postat pe 26 Februarie 2009 03:28
buna. am facut o operatie de corectare acum un an la spitalul militar dr. adrian ilie. este foarte bun si grijuliu cu pacientii sai. este destul de nasol dupa operatie dar merita.... nasol in sensul ca ai ceva dureri, destul de mari.... cam 2 - 3 saptamani ai ochii invinetiti si imflamati, la fel si nasul..... dar este ok.
pisica_neagra82
Postat pe 30 Martie 2009 00:13
Buna,

As vrea sa stiu cat te-a costat operatia! Imi doresc foarte mult s-o fac, dar vreau sa stiu lacat ajunge? Multumesc anticipat!
giuliana_vl
Postat pe 18 Mai 2009 12:47
salut.am facut si eu o operatie pentru corectarea nasului.aveam deviatie de sept,si aveam si probleme pt k nu puteam respira corect.doctorul care m a operat insa nu a fost printre cei mai buni.de aceea multa grija la cine apelezi.am auzit ca doamna doctor Adina Alberts de la clinica CareZone e foarte buna.acolo vreau sa merg si eu sa imi fac operatia de corectare(deoarece nasul meu nu e inca in reguola si au trecut 6 ani de la operatie).cand serviciile oferite sunt pe masura si esti in mana unui profesionist merita banii.altfel sfatul meu e sa nu te avanti intr o astfel de operatie care pare sa ofere in avantaj material substantial pentru ca poti fi dezaamgita de rezultate.muta bafta
dya_healthy
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:54
De la: dya, la data 2009-11-22 13:54:37salut.am facut si eu o operatie pentru corectarea nasului.aveam deviatie de sept,si aveam si probleme pt k nu puteam respira corect.doctorul care m a operat insa nu a fost printre cei mai buni.de aceea multa grija la cine apelezi.am auzit ca doamna doctor Adina Alberts de la clinica CareZone e foarte buna.acolo vreau sa merg si eu sa imi fac operatia de corectare(deoarece nasul meu nu e inca in reguola si au trecut 6 ani de la operatie).cand serviciile oferite sunt pe masura si esti in mana unui profesionist merita banii.altfel sfatul meu e sa nu te avanti intr o astfel de operatie care pare sa ofere in avantaj material substantial pentru ca poti fi dezaamgita de rezultate.muta bafta


http://drdoboscalin.ro/chirurgia-sanului/marire-prin-implanturi/normotrof
misha88
Postat pe 2 Februarie 2010 23:04
De la: , la data 2009-02-26 03:28:54Buna fetelor,

Sunt foarte curioasa daca sunt printre voi persoane care au apelat la operatii estetice pt corectarea nasului :D Sa-mi impartaseasca si mie cateva detalii si sa imi recomande un doctor de incredere !

Ms



http://drdoboscalin.ro/chirurgie-faciala/rinoplastie-corectia-nasului
misha88
Postat pe 2 Februarie 2010 23:05
De la: , la data 2009-02-26 03:28:54Buna fetelor,

Sunt foarte curioasa daca sunt printre voi persoane care au apelat la operatii estetice pt corectarea nasului :D Sa-mi impartaseasca si mie cateva detalii si sa imi recomande un doctor de incredere !

Ms



http://drdoboscalin.ro/chirurgie-faciala/rinoplastie-corectia-nasului
misha88
Postat pe 2 Februarie 2010 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum scap de Escherichia Coli? 20 De la: mihi_healthy 27 Septembrie 2016 16:23
escapelle si continuarea foliei de COC 1 De la: healthy004061 20 Noiembrie 2009 22:25
Sexul in timpul menstruatiei 110 De la: healthy006109 18 Ianuarie 2010 13:02
Infectie vaginala 61 De la: kudika_1022471 19 Ianuarie 2017 13:21
salut 6 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 16:01