Setari Cookie-uri

ce influenta are zodia intr o relatie?

as vrea sa aflu daca, atunci cand vrei sa incepi o relatie ar fi bine sa consulti si compatibilitatea intre tine si partener? ma intereseaza acest lucru deoarece eu sunt rac si nu sunt compatibila cu zodia gemeni de care m am ferit toate viata pana m am casatorit cu un geaman. si cam ies scantei din cauza diferentelor de caracter.
angelradios
Postat pe 11 Iunie 2010 18:33
Intr-p relatie sau o casnicie zodia nu are nici o valoare.Ce conteaza e respectul, iubirea, dragostea, inima si sufletul.Felul tau de asti sa te comporti cu cel de linga tine si in societate.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 18:39
Buna seara doamna draga !,doresc sa-ti spun ca eu unul am patit-o si am suportat consecintele in relatia de casatorie pe care am avut-o .Daca esti curioasa sa afli cat de mult influienteaza incompabilitatea intre zodii ,si ce este in stare sa-ti faca omul de langa tine care este incompatibil cu tine ,iti pot spune povestea mea sa vezi ce am patit eu dupa 25 de ani de casatorie cu o femeie incompatibila mie!.DECI afla ca influienteaza foarte mult ,dar nu toti avem norocul s-o nimerim din prima ,si nici a doua casatotie ,,soarta si destinul ne sunt scrise si predestinate ,,dar si le mai face si omul cu mana lui!. DACA DORESTI SA AFLII MAI MULTE DESPRE CE AM PATIT EU, CAUTA PE NET ,,REVISTA .ADEVARUL.RO,,DIN DATA DE 30 MAI 2010 ,SI LA PAGINA ,,14,, VE-I GASI UN ARTICOL SCRIS DESPRE MINE,DUPA APROAPE UN AU DE ZILE,NU ESTE REDACTAT IN TOTALITATE,DAR ESTE REAL CU CEACE AM PATIT EU ,SE INTITULEAZA ,,SI-A PIETDUT FIICA IN CERCUTI SATANISTE,,.Asta se intampla daca nu ai norocul sa nimeresti omul potrivit tie !
healthy013463__COSTIN
Postat pe 22 Iunie 2010 22:36
Poate ai dreptate dar totusi eu imi sustin cele ce am scris mai inainte.De ce oare inainte de a face pasul decisiv in viata nu ginditi cu capul , ci cu alceva? De ce oare nu testati , nu va interesati nu descoperiti inainte, si va avintati, doar asa de dragul de a va casatori?De ce nu ginditi de o mie de ori inainte si sa luati o singura decizie dar corecta?Asfel se pot evita nenorocirile de mai tirziu.Zodia? e o prostie, o amagire ce tine de pisihicul fiecaruia.Crezi ca zodia influenteaza? nu nu zodia.Citeste ce am postat mai inainte, doar alea conteaza si nimic alceva.
kudika098645
Postat pe 22 Iunie 2010 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Duphaston 5 De la: Ioana27029 23 Februarie 2014 09:37
Problema mare si urgenta!!!! 4 De la: kudika_5766 10 Mai 2012 09:37
Fostul ma vrea inapoi... 6 De la: healthy010392 12 Februarie 2010 20:53
buna 28 De la: krys_cy 23 Decembrie 2010 12:33
buna 1 De la: yssa91 15 Septembrie 2011 10:54