Setari Cookie-uri

Probleme cu menstruatia

Imi pare rau daca au mai fost si alte subiecte deschise pe aceasta tema, insa eu nu am vazut nimic..si am cautat ceva..
Am 20 de ani si am o problema cu menstruatia. Imi intarzie mereu pana la doua saptamani de cand ar fi trebuit sa-mi vina. Mi-am tot spus ca este normal sa se mai intample astfel, dar nu exista luna in care sa nu se lase asteptata, daca pot spune asa:) stiu si ca cea mai buna solutie ar fi sa merg la un ginecolog, dar as vrea sa stiu ce ma sfatuiti, asa, la prima vedere a acestui mesaj:) Mersi
Mandarina_healthy
Postat pe 12 Iunie 2010 17:41
De la: Mandarina, la data 2010-06-12 17:41:15Imi pare rau daca au mai fost si alte subiecte deschise pe aceasta tema, insa eu nu am vazut nimic..si am cautat ceva..
Am 20 de ani si am o problema cu menstruatia. Imi intarzie mereu pana la doua saptamani de cand ar fi trebuit sa-mi vina. Mi-am tot spus ca este normal sa se mai intample astfel, dar nu exista luna in care sa nu se lase asteptata, daca pot spune asa:) stiu si ca cea mai buna solutie ar fi sa merg la un ginecolog, dar as vrea sa stiu ce ma sfatuiti, asa, la prima vedere a acestui mesaj:) Mersi
poti folosi TRANSFER FACTOR BELLE VIE, un produs natural, obtinut dupa indelungi cercetari, exceptional regulator hermonal si menstrual...
4Life
Postat pe 19 Iunie 2010 17:21
De la: Mandarina, la data 2010-06-12 17:41:15Imi pare rau daca au mai fost si alte subiecte deschise pe aceasta tema, insa eu nu am vazut nimic..si am cautat ceva..
Am 20 de ani si am o problema cu menstruatia. Imi intarzie mereu pana la doua saptamani de cand ar fi trebuit sa-mi vina. Mi-am tot spus ca este normal sa se mai intample astfel, dar nu exista luna in care sa nu se lase asteptata, daca pot spune asa:) stiu si ca cea mai buna solutie ar fi sa merg la un ginecolog, dar as vrea sa stiu ce ma sfatuiti, asa, la prima vedere a acestui mesaj:) Mersi


mergi la ginecolog!
camiflorea
Postat pe 19 Iunie 2010 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sanatate si prevenire! 1 De la: angi_san2001@yahoo.com 30 Aprilie 2010 08:49
scurgere maro 11 De la: kudika_nikole 12 Decembrie 2011 23:39
Granulom vaginal 17 De la: sbucur 24 Martie 2015 13:19
vreau sa fiu mama purtatoare 30 De la: rockk 23 Martie 2011 17:52
NODUL FOBROMATOS 4 De la: healthy007347 20 Mai 2010 09:07