Setari Cookie-uri

celulita

buna fetelor....nu am mai vb cu voi de mult..am o mare problema...celulita
am tinut dieta....am slabit cat am vrut...mi-am schimbat modul de viata...mananc sanatos..zic eu..fac si ceva sport...mi-am luat tot felul de creme..am aparatura impotiva celulitei..imi fac vacum cu celules...masaj cu bile..cu perie cu manusa am centura pt slabit...nu dau rezultate .....ma chinuii de ani buni asa...numai ca acum se vede asa fara sa strangi pielea....si am pe picioare de sus pana jos....................morrrrrrrrrr mi-e rusine sa ies la plaja. chiar ma stradiesc sa fac ceva....
nu beau cafea....decat ceai verde cu lamaie, nu paine, nu zahar, nu dulciuri....mancare facuta de mine fara ulei...salate.....imbracata arat super...chair am slabit...am 48 de kg acum si aveam 53 ceva de genul..nu sunt grasa sunt mica de inaltime.............offffffff
sa fie de la anti bebe? dar eu am celulita din calasa 9...mai putina era atunci...dar era.
va rog sa ma ajutati cu idei sfaturi.....offff.
oana455080
Postat pe 7 Iulie 2010 13:06
Buna,

Vreau sa iti zic ca eu am scapat de celulita cu produsele de la elmiplanta, mai exact cellulight care sunt foarte buna.
Iti recomand gelul anticeluluitic deoarece are efect imediat si mi se pare mult mai eficient si o crema de dus.Sunt accesibile, aseara mi-am cumparat crema de dus cu 14 lei iar gelul 17 lei.
Sper sa dea rezultate si la tine.
nicoletaionita
Postat pe 16 Iulie 2010 18:17
Nu poti scapa de celulita. Poti cauta articole de specialitate sau poti merge la un dermatolog (daca nu ma insel, asta e profesia), sa intelegi ce este celulita, cum apare etc. Toate cremele si tratamentele sunt solutii pe termen scurt. Dupa ce ai incetat sa le folosesti, la un anumit timp, celulita reapare. Poti sa o tii sub control, insa, cu astfel de tratamente sau cu exercitii speciale pentru zonele cu probleme; de asemenea, nu uita de cei 2 litri de apa pe zi.


PS: cica, cafeaua e buna impotriva celulitei (nu bag mana in foc, doar am auzit) in cantitati moderate.
kitty_krieger
Postat pe 16 Iulie 2010 18:37
Pot sa te ajut cu un tratament cu aloe vera pentru celulita ,intra la adresa asta
http://aloevera4everpitesti.blogspot.com/search/label/Ingrijirea%20corpului este testata de multi ani si dat randament .
andreidavid11
Postat pe 30 August 2010 18:23
Lasa povestile de popa beat cu "aloia"...te cred ca esti distrus ca nu mai scapi de porcariile alea, dar ce sa-ti fac daca n-ai aflat la timp ca ti le baga aia pe gat la seminariile de tembelizare...
kudika226898
Postat pe 31 August 2010 03:03
Nu raspund la provocari de genul asta .Apropo de seminarii nu am fost la asa ceva si nu am sa merg .Nu am de ce scap ,produsele le iau numai la comanda, iubita, daca intelegi cum vine asta .Si am ajutat foarte multi oameni cu produsele care le distribui si au fost multumiti .
Crezi ca esti mai interesanta daca faci asta ?
Dumnezeu sa te binecuvanteze .
andreidavid11
Postat pe 31 August 2010 12:37
Lumea e lamurita de cat de mult ajuta "aloia"...de-aia ati plecat cu hoarda pe net...dar degeaba, nu mai tine...sunt apa de ploaie la preturi uriase, ca sa-si ia MLM-oiul sef yacht...nu mergi la seminarii? Ma faci sa rad...pai daca nu aduci tampiti la seminarii, iti dai cu stangul in dreptul...
kudika226898
Postat pe 31 August 2010 18:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
jurnal de mentinere... 2 De la: honeybrunette 30 Noiembrie 2013 10:58
Concurs slabire 1 De la: smartapp 26 Februarie 2014 16:21
eu am slabit cu slim down 3 De la: kudika087808 10 Mai 2013 11:49
SuperSlim sau capsula de slabit? 21 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:11
Capsula De Slabit 27 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:15