Setari Cookie-uri

AVentura de o noapte

De la: c0pilutsa, la data 2010-07-22 23:38:15eu pariez pe dragooooon

mersi copiluta..eu nu am idee cum de gandesc unii asa...
dragon_fly88
Postat pe 22 Iulie 2010 23:46
De la: Maya_1, la data 2010-07-12 01:14:14Haideti sa va vad acum ce sfaturi mai dati sau ce parere aveti despre subiectul abordat de mine .

De curand am avut o aventura de o seara cu un tip pe care il stiam de ceva timp si stiam foarte clar ca ma doreste. Problema mea este ca am deja un iubit de cativa ani buni. (hahaha ce parere si-au facut doamenele despre asta...domnii s-au mai intalnit cu astfel de situatii mai des , cred)
Nu ma simt prost ca am facut-o, nu vreau sa mai continui asa zisa aventura insa am relizat ca acum il iubesc mai mult pe iubitul meu.
bineinteles ca multe dintre voi vor spune ca nu e deloc bine ce am facut si bla bla ceva ce stiu deja, si care deja s-a consumat. Nu asta vreau sa aud de fapt, ci as vrea sa stiu daca a mai fost cineva in aceasta situatie si cam ce a facut?

Asa poate imi voi da si eu seama ce naiba e in neregula cu mine !! de unde pana unde iubirea asta brusca pt iubitul meu ? De ce insista celalalt sa ne mai vedem ? Pastrez secretul asta pt mine sau ii explic iubitului cu riscul de a-l pierde?

vreau parerile voastre sincere, daca aveti bieninteles





... draga mea ... iti inteleg perfect zbaterile interioare produse de intilnirea cu o persoana nesatisfacatoare ... dar nici nu cred ca intoarcerea la prafuitul de ''iubit'' nu e solutie definitiva ... pentru ca astazi pina si dragostea e de genul fast-food adica incompleta si fara substanta ...

... in concluzie, dupa parerea mea umila o a treia (sau oricite altele dupa) incercare independenta e absolut necesara pentru clarificarea si lamurirea zbucimului interior ... o incercare cu cineva hard in genul comunist (adica care pe care nu prin fotosinteza asa cum iti inchipui) ... si ca sa nu cauti mult ... m-as sacrifica ... prima ... data ... gratuit restul ... negociabil ... asta ca sa vezi ca nu te judeca nimeni ... din contra TOTUL pentru binele tau ...

... iti dedic hitul serii ... http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM ...

marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 01:09
salutare, vreau sa ti spun ca si eu am trecut exact prin chestia asta, la mine a fost un pic mai complicat, l am inselat pe prietenul meu cu un prieten din aceeasi gasca, toata lumea a aflta numai el nu :D, motivul nu mai conteaza cu toata ca la momentul respectiv ptr mine a contat, nu mi a parut rau ca l am inselat, dar vinovatia m a facut sa ma port mai bine cu el. Problema este ca prietenul meu a aflat de aceasta aventura la 2 ani dupa ce s- a intamplat si la o luna dupa ce ni s a nascut copilul. Deci iti dai seama cum m am simtit!!!! ideea este ca odata si odata tot o sa afle eu asa zic , acum nici nu te as sfatui sa i spui ptr ca sigur o sa l pierzi , dar probabil o sa stai cu sufletul la gura si o sa te gandesti oare afla sau nu? Oricum cateodata nu inteleg de ce noi femeile trebuie sa ne simtitm vinovate iar ei barbatii sa se mandreasca cu aventurile lor de parca asa li se dovedeste virilitatea.
Daca acum relatia dintre voi este buna eu zic sa mergi inainte cu ea si sa intrerupi relatia cu amantul:), tu trebuie sa stii f bine pe cine vrei si pe cine nu. Iti doresc multa bafta si sper sa iei decizia corecta.
giorginalupu
Postat pe 25 Iulie 2010 15:39
Aventurile de o noapte sunt pericoloase pentru imagine....ai putea fi catalogata drept o femeie usoara. Eu cred ca nu ar trebui sa te intereseze chestia asta iar daca asta te face sa iti iubesti si mai mult actualul prieten e cu atat mai bine. Uneori avem nevoie de termeni de comparatie.....
joy_18
Postat pe 25 Iulie 2010 17:10
ca sa vezi ce prostii poate scoate asta din gura.........'' Nu ma simt prost ca am facut-o, nu vreau sa mai continui asa zisa aventura insa am relizat ca acum il iubesc mai mult pe iubitul meu. '' alta care spune ca inseland iubitul pare ca apoi il iubeste mai mult , cred ca nici tu nu crezi ceea ce spui. saracii de ei barbatii inselati de ar sti ce femei au langa ei stati voi linistite ca in viata nu se stie niciodata, roate se intoarce, dar si cand so intoarce ai sa vezi tu
fata_healthy
Postat pe 26 Iulie 2010 20:45
De la: Maya_1, la data 2010-07-12 01:14:14Haideti sa va vad acum ce sfaturi mai dati sau ce parere aveti despre subiectul abordat de mine .

De curand am avut o aventura de o seara cu un tip pe care il stiam de ceva timp si stiam foarte clar ca ma doreste. Problema mea este ca am deja un iubit de cativa ani buni. (hahaha ce parere si-au facut doamenele despre asta...domnii s-au mai intalnit cu astfel de situatii mai des , cred)
Nu ma simt prost ca am facut-o, nu vreau sa mai continui asa zisa aventura insa am relizat ca acum il iubesc mai mult pe iubitul meu.
bineinteles ca multe dintre voi vor spune ca nu e deloc bine ce am facut si bla bla ceva ce stiu deja, si care deja s-a consumat. Nu asta vreau sa aud de fapt, ci as vrea sa stiu daca a mai fost cineva in aceasta situatie si cam ce a facut?

Asa poate imi voi da si eu seama ce naiba e in neregula cu mine !! de unde pana unde iubirea asta brusca pt iubitul meu ? De ce insista celalalt sa ne mai vedem ? Pastrez secretul asta pt mine sau ii explic iubitului cu riscul de a-l pierde?

vreau parerile voastre sincere, daca aveti bieninteles


daca chiar a fost o aventura,sa ramana o aventura..ce sens are sa-i spui?
mitura
Postat pe 26 Iulie 2010 20:49
1 ) utad Data: 2010-07-22 23:34:30
pacat de ea ca a inteles revolutia din '89 ca o revolutie sexuala,eu am un fiu de 21 de ani si el gindeste aproximativ la fel ca ea;pa plec la nani

2) dragon_fly88 Data: 2010-07-22 23:30:59
da..daca asa a fost educata?
noh..eu am raspuns cum a postat..nu stiam la ce te refereai
azi am vazut ce a raspuns..si ce a inteles..adica nimic
probabil trebuie juma' de populatie sa fie ca ea...poate asa-i plac raspunsurile

3) utad Data: 2010-07-22 23:27:57
,,suntem in 2010 nu in comunism....cu gindirea infecta'' o doamne inseamna ca cei care au prins ceva din comunism inclusiv parintii maya_1 au gindire infecta,ce parere aiurea

Doamna Utad, din cate observ eu ai inteles complet gresit afirmatia mea si eu zic ca totusi am destule notiuni despre perioada comunista in Romania pe care nu as dori sa le insir doar de a te convinge pe dumneata. asa ca din bun simt te-as sfatui in loc sa iti pierzi noptile pe aici pe forum intelegand ceva gresit si catalogand oamenii ( lucru la care nu te pricepi) mai bine ti-ai lua fiul in varsta de 21 de ani la o mica discutie ca sa nu mai perceapa revolutia din '89 ca o revolutie sexuala.
Cat despre domnisoara care a descoperit BEREA sa stii draga mea ca educatie am primit, bun simt am insa nu permit nimanui sa ma acuze de ceva de ce nu stiu prea bine. Nu consider ca ar trebui sa fac inchisoare pentru ca am facut sex cu un tip care ma iubea de 3 ani de zile, nici nu consider ca este bine ceea ce am facut insa tu stii mai bine ...nu ? Ce rost mai are sa iti explic tie, unei experte in analiza pe text care are toate raspunsurile... si totusi experienta ioc.

in 2010 eram si eu , inca sunt fetelor mai iesiti si voi din tara, mai lasati mana iubitului pentru 5 min, sa vedeti si menataliatatea altora. Nu va sugerez sa mergeti in Amsterdam sa fumati marjuana, sau la vitrine, sau sa mergeti in Germania unde se bea foarte multa bere ;) ci numai sa vedeti si alte locuri, lasati cratita aia ca v-a tampit, sau pc-ul.
eu una am o viata activa, un iubit de 7 ani caruia i-am gresit o singura data, am o cariera de succes si ce sa va mai zic ...cam atat. asa ca :
femeie usoara : NU , nu sunt, nu ma consider doar pt ca am gresit o sing data in 7 ani de zile.

ce am invatat din experienta asta ? Ca sa nu o mai repet. cel putin nu sunt una ca voi care si-ar fi dorit sau se gandeste "cum ar fi daca..."

va doresc mult succes si sa auzim de bine. ( de fapt , eu imi doresc sa nu mai aud de voi, sincer )

multumesc inca o data persoanelor care au binevoit sa ma sfatuiasca in aceasta privinta, acelasi gand il aveam si eu doar ca doream sa vad si gandirea altor persoane...
multumesc , again.

o zi cat mai placuta!
Maya

Maya_1
Postat pe 9 August 2010 13:29
in nici un caz nu-i spui iubitului...daca vrei sa mai continui fao...dar in ''liniste'',si zii mersi...mi-e mi s-a intamplat sa ma indragostesc de amant si sa nu-mi mai placa iubitul
craciunitza_sexy
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:21
De la: craciunitza_sexy, la data 2010-12-02 15:21:03in nici un caz nu-i spui iubitului...daca vrei sa mai continui fao...dar in ''liniste'',si zii mersi...mi-e mi s-a intamplat sa ma indragostesc de amant si sa nu-mi mai placa iubitul


te-ai culcat o data cu el si deja il numesti amant!
vitamina_c
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:22
craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:30
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!
vitamina_c
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:31
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!

aaa iti dai seama cit avem de lucru in noaptea aia ...masuratori ,pozitii...etc...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:36
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:36:10
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!

aaa iti dai seama cit avem de lucru in noaptea aia ...masuratori ,pozitii...etc...


s-ar putea doar sa te amageasca! din cate vad eu doar gura-i de ea!
vitamina_c
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:37:17
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:36:10
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!

aaa iti dai seama cit avem de lucru in noaptea aia ...masuratori ,pozitii...etc...


s-ar putea doar sa te amageasca! din cate vad eu doar gura-i de ea!
deci sa inteleg ca e tare-n gura ? ne sacrificam acum suportam si asta.ce nu face omu pentru a se convinge de ceva.
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:41
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:41:02
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:37:17
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:36:10
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!

aaa iti dai seama cit avem de lucru in noaptea aia ...masuratori ,pozitii...etc...


s-ar putea doar sa te amageasca! din cate vad eu doar gura-i de ea!
deci sa inteleg ca e tare-n gura ? ne sacrificam acum suportam si asta.ce nu face omu pentru a se convinge de ceva.


sa nu zici ca eu nu te-am prevenit! sa nu te aud dupa aceea ca nu crezi in Mosu si ale lui craciunite!
vitamina_c
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:44
dispar din peisaj...poate ne auzim mai tirziu...daca nu ma uit la meci....distractie maxima....
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:44
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:44:15
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:41:02
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:37:17
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:36:10
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!

aaa iti dai seama cit avem de lucru in noaptea aia ...masuratori ,pozitii...etc...


s-ar putea doar sa te amageasca! din cate vad eu doar gura-i de ea!
deci sa inteleg ca e tare-n gura ? ne sacrificam acum suportam si asta.ce nu face omu pentru a se convinge de ceva.


sa nu zici ca eu nu te-am prevenit! sa nu te aud dupa aceea ca nu crezi in Mosu si ale lui craciunite!
merci merci ...vitamino....ramin dator....
BEL_AMY1
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:46
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:22:44
De la: craciunitza_sexy, la data 2010-12-02 15:21:03in nici un caz nu-i spui iubitului...daca vrei sa mai continui fao...dar in ''liniste'',si zii mersi...mi-e mi s-a intamplat sa ma indragostesc de amant si sa nu-mi mai placa iubitul


te-ai culcat o data cu el si deja il numesti amant!


ei nu doar o data ca toata chestia la mine a durat vreo 3 saptamani
craciunitza_sexy
Postat pe 3 Decembrie 2010 08:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-02 15:31:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-02 15:30:26 craciunitoooooo...in care noapte te astept sa treci si pe la mineeee ? sa vad chiar esti asa cum spui...


vrei sa te faca si pe tine amant?
si in plus trebe s-o ai mai mare ca a amantului actual!


nu inteleg d c tot aud ca marimea conteaza,nu e asa,nu conteaza nici macar ''cum stii s-o folosesti'',eu cel putin sunt de parere ca cineva poate fi numit bun la pat cand se gandeste si la sentimente nu doar la sex,cand se gandeste si la placerea celuilalt nu doar a lui...nu stiu fiecare cu mentalitatea lui
craciunitza_sexy
Postat pe 3 Decembrie 2010 08:39
eu spun ca atentıa asta maxıma care ıo acorzı ıubıtuluı nu e altceva decıt vocea constınteı....aı gresıt cınd el nu merıta ıar daca nu ıl lası acum o sa o facı......nu o sa maı fı nıcıodata tu....dar am o ıntrebare.....cum te maı potı uıtaın ochıı luı sı sa ı spuı ca ıl ıubestı?
kudika330764
Postat pe 3 Decembrie 2010 08:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masturbare la web 43 De la: GreenLemon 30 Martie 2011 15:33
Ce parere aveti despre Prezervativele Mutual Pleasure? (de la Durex) 6 De la: aPriori 6 August 2014 22:41
testul vederii culorilor 1 De la: kudika326402 27 Iunie 2011 11:07
:(((helllp 7 De la: one_size 20 Noiembrie 2009 13:22
sex cu fotbalisti ? 31 De la: roxette13 14 Septembrie 2010 18:31