Setari Cookie-uri

3some

De la: CraZy_GurL, la data 2010-07-15 05:59:43Am avut ocazia sa traiesc aceasta fantezie FBF ,ce sa zic a fost bestial ...totul s-a intamplat dupa ziua mea ... intr-un fel a fost o surpriza ( din partea prietenei mele si in acelasi timp colega sotului meu )...sincer nu am crezut vreodata ca se va intampla asa ceva ..a fost totul pe neasteptate ...mi-a placut enorm de mult insa apoi sincera sa fiu am stat si m-am gandit "Oare sotul meu nu este fericit sexual ?sau care problema ? am discutat foarte deschis cu el pe tema asta si m-am convins ca nu asa statea problema ....raspunsul lui a fost "sunt foarte fericit cu tine si ma simt foarte bine dar in acelasi timp mi-as dori sa o facem in trei " ...s-a intamplat inca odata cu aceeasi persoana si a iesit foarte bine mi-a placut .....il iubesc foarte mult ,stiu ca e o fantezie de`a lui si a mea in aceelasi timp si m-am decis sa o fac in continuare ....insa el mi-a propus ca in momentul in care acea fata nu va mai exista oare o sa fiu de acord sa o fac si cu alta ?si sincer nu stiu ce sa fac ...pe mine ma atrage foarte mult acea persoana ,ne intelegem foarte bine ...in ultima perioada am avut mai multe discutii legate pe tema asta cu ea si am ajuns la concluzia ca ma place foarte mult ...deci cu alte cuvinte ne atragem una pe alta ...imi doresc ca aceasta fantezie sa continue insa mi-e teama sa nu ajungem sa ne despartim (eu si sotul meu )....relatia dintre mine si sotul meu este mult mai buna sexual chiar nu ma asteptam la un rezultat ca asta sincer ....ma iubeste ffoartee mult dar este foarte gelos ....acum cateva zile i-am propus ,cum ar fi daca ar continua insa sa mai existe inca un baiat strain pe care eu nu-l cunosc ..mi-as dori sa o fac si pe asta insa el a reactionat foarte violent si recalcitrant referitor la aceasta fantezie ...mi-a spus ca nu ar putea niciodata sa ma vada facand sex cu un alt barbat in fata lui......intr-un fel ma simt aiurea si nu inteleg de ce nu ar fi de acord sa existe inca un barbat in mijloc din moment ce el se culca cu o femeie in acelasi timp ...sincer nu as fi de acord cu o alta femei ( ma simt atrasa de ea poate chiar pot sa zic ca simt ceva pt ea ,nu neaparat iubire dar imi place foarte mult ....nu as accepta sa ma culc cu o alta femeie in afara de ea ).
Din momentul in care relatia noastra merge foarte bine dupa ce s-a intamplat si el a propus sa o facem cu o alta femeie iar nu am acceptat ar fi mai bine sa pun punct acestei fantezii ?ori sa continui fantezia din momentul in care relatia merge foarte bine de teama sa nu il pierd .....si inca o chestie pe care nu am spus-o era ca am acceptat sa fac 3some doar cu conditia sa nu se intample ceva in spatele meu sau sa ma insele cu o alta femeie si a acceptat asta si suntt foarteeeee sigura ca nu s-a intamplat nimic ( "din momenul in care se simte foarte bine si eu la fel ,si in acelasi timp ne indeplinim aceasta fantezie nu are de ce sa ma insele ...asta a fost raspunsul lui ).....a doua intrebare este : " credeti ca ar fi mai bine sa insist sa existe inca un barbat cu noi ?din momentul in care el s-a enervat si nu a acceptat asa ceva ?? sincer nu stiu ce sa fac dar mi-as dori aceasta fantezie macar odata ......mi-e teama sa nu il pierd si sa se strice totul dupa sau sa isi schimbe parerea fata de mine sa ma considere o femeie usoara ...ce parere aveti ???....va rog astept raspuns ca sincer nu stiu ce sa fac ...vreau sa fiu fericita si in acelasi timp sa-l fac si pe el fericit.......





... supeeeeer ... cauta alt sot ... el sigur isi cauta alta sotie ... ... dar ma intreb , idioteniile astea le-ati facut din prea mult bine ? ...
marco918
Postat pe 16 Iulie 2010 22:27
De la: CraZy_GurL, la data 2010-07-15 15:37:03Felix ,eu il consider un barbat fericit ! ma bucur ca pot fi open mind si ca pot sa -l fac si mai fericit ! nu mi-e teama ca ma paraseste pt FBF ci pt FBFB ! sincer nu stiu daca ar la fel ca FBF nu cred dar sunt curioasa sa vad cum e ...intrebarea era crezi ca o sa ma paraseasca daca va accepta sa facem FBFB ????facand FBF sunt sigura ca nu ma v-a parasi !! acu ai inteles ?

am inteles foarte bine inca de la inceput.. tu nu ai inteles ironia mea amara, si DA! eu cred ca te paraseste daca ajungi sa ti'o tragi cu altul indiferent ca e de fata sau nu.
felixcat
Postat pe 17 Iulie 2010 10:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zuzu 14 De la: kudika029282 30 Decembrie 2010 10:36
Dezvirginare imposibila 70 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:37
pozitii noi 66 De la: Miss_L 5 Iunie 2009 21:13
masochismuuuuuuu 13 De la: veta13 5 Decembrie 2008 13:19
placere cand te masturbezi? 37 De la: piticutza131 5 August 2010 00:19