Setari Cookie-uri

Help:(!

Cum pot sa trec peste fostele iubitului meu..??!?sunt momente in care revenim la trecut..chiar daca poate vrem sau nu..si ajungem sa ne certam de fiecare data pentru ca ma deranjeaza toate femeile din trecutul lui si nu suport gandul acesta
rub1a
Postat pe 15 Iulie 2010 22:26
draga problema e alta: cum scapi de gelozie. si cam ai de ales, ori o dai dracu pe ea ori te da dracu "precinul" tau
Shhh
Postat pe 15 Iulie 2010 22:31
De la: rub1a, la data 2010-07-15 22:26:29Cum pot sa trec peste fostele iubitului meu..??!?sunt momente in care revenim la trecut..chiar daca poate vrem sau nu..si ajungem sa ne certam de fiecare data pentru ca ma deranjeaza toate femeile din trecutul lui si nu suport gandul acesta [/ quote] cauta unul virgin
Delyi
Postat pe 15 Iulie 2010 22:36
Cred ca esti mult prea disperata,asta denota faptul ca esti foarte nesigura pe tine!
Barbie30
Postat pe 15 Iulie 2010 22:42
cel mai bn este sa te linistesti un pic,dupa nu mai fi asa disperata ca nu faci altceva decat sa il indepartezi de tine pe saracu baiat,nu te mai gandi la fostele lui nu vad ce importanta are cand u esti cu el acum si ai atatea ocazi sa fiti fericiti si sa faceti multe impreuna.dc vrei sa mearga bn incearca sa te schimbi un pic s gandeste-te la viitoru tau alaturi de el nu la fostele lui,certandu-te cu el ai numai de pierdut,gandeste-te bine cea ce iti doresti,numai bn
dc mai te pot ajuta cu un sfat sunt ,,aici,,
pisoimikpitik
Postat pe 5 August 2010 00:32
gelozia bat-o vina. E buna un picut intr-o relatie, dar putin... ceea ce ai scris tu aici deja a luat-o pe ulei. Calm bre, ce conteaza aia si aia si cealalta si aialalta ??? Acum tu esti iubita lui, rasfata-l, iubeste-l, faceti lucruri frumoase impreuna, sunt atatea si atatea care se pot face intr-o relatie. De ce sa te gandesti la cneva care poate deja are pe altul. "pune gelozia asta bine intr-o cutie" si las-o acolo. Fi stapana pe tine, ai incredere in tine, zambeste, ai pe cineva care te iubeste
clau19
Postat pe 5 August 2010 01:09
Nu stiu ce sa zic, dar mie cuvantul "fosta" sau "ex" sau cum vreti voi sa-i spuneti imi arata doar trecutul. Cand cunosc un om ma intereseaza doar prezentul si, eventual, viitorul lui daca ma implica si pe mine. Atata timp cat fosta nu-si face simtita prezenta intr-un mod care sa imi afecteze relatia, de ce mi-ar pasa? Probabil ca nu am ce face cu timpul si nervii mei si trebuie sa-i consum cumva, chiar daca asta inseamna sa ma autodistrug.
rashela
Postat pe 5 August 2010 01:26
asa niciodata nu ai sa fii fericita !!!
fata_healthy
Postat pe 5 August 2010 18:21
Provocare:

Si daca pe una dintre "foste" o mananca si-si baga coditza nevenindu-i sa creada ca scrie "trecutul simplu" pe fatza ei?

Si hai sa va dau greu.. sa presupunem ca matracuca profita de o buna relatie pe care a avut-o cu mama lui si se apuca de vizite cu fomeia. Care fomeie e bine crescuta si nu maraie foarte tare nu? Iar el nu spune nimic sub pretextul ca o grija are el ce face fosta si ce face ma-sa (stim cu totii ca de fapt nu-i vine sa se certe cu mamica din dotare de la care de fapt a supt pana pe la vo 20 si ceva de anishori!

Voi ce ati face?
Kyiutza
Postat pe 5 August 2010 19:14
De la: Kyiutza, la data 2010-08-05 19:14:56Provocare:

Si daca pe una dintre "foste" o mananca si-si baga coditza nevenindu-i sa creada ca scrie "trecutul simplu" pe fatza ei?

Si hai sa va dau greu.. sa presupunem ca matracuca profita de o buna relatie pe care a avut-o cu mama lui si se apuca de vizite cu fomeia. Care fomeie e bine crescuta si nu maraie foarte tare nu? Iar el nu spune nimic sub pretextul ca o grija are el ce face fosta si ce face ma-sa (stim cu totii ca de fapt nu-i vine sa se certe cu mamica din dotare de la care de fapt a supt pana pe la vo 20 si ceva de anishori!

Voi ce ati face?





as trimite-o la mama ei ...de scorpiuta ce e ea!!!
anastasia_m
Postat pe 5 August 2010 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma cu un sfat. :( 8 De la: atena2000 27 August 2010 17:40
Nu Skin 1 De la: kudika310992 1 August 2010 13:41
TESTE GENETICE IN SARCINA 4 De la: kudika_977367 4 Decembrie 2014 16:22
Un mic ajutor va rog !:( 2 De la: TALPA_IUTE 13 Ianuarie 2012 14:31
Unghii false gel,Brasov 1 De la: kudika326247 20 Octombrie 2010 08:29