Setari Cookie-uri

Am nevoie de putin ajutor ...chiar nu stiu ce sa fac ...:-/...We were so ment to be so come back to be :((:((

De la: kudika023770, la data 2010-08-02 18:39:03Pierdut femeie frumoasa, blonda sau bruna, n-are importanta, ochi caprui, inima zburdalnica, arata ca luuummmmeeeeeaaaaaa.Prefer amatoarele. Pentru detalii, dupa orele de program.


Zici ca ti-ai pierdut catelusul si oferi recompensa!
Barbie30
Postat pe 6 August 2010 19:44
De la: Barbie30, la data 2010-08-06 19:44:51
De la: kudika023770, la data 2010-08-02 18:39:03Pierdut femeie frumoasa, blonda sau bruna, n-are importanta, ochi caprui, inima zburdalnica, arata ca luuummmmeeeeeaaaaaa.Prefer amatoarele. Pentru detalii, dupa orele de program.


Zici ca ti-ai pierdut catelusul si oferi recompensa!



eu credeam ca o pitzicuta...da na , daca zici tu o fi catelus!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 6 August 2010 19:48
De la: anastasia_m, la data 2010-08-06 19:48:54
De la: Barbie30, la data 2010-08-06 19:44:51
De la: kudika023770, la data 2010-08-02 18:39:03Pierdut femeie frumoasa, blonda sau bruna, n-are importanta, ochi caprui, inima zburdalnica, arata ca luuummmmeeeeeaaaaaa.Prefer amatoarele. Pentru detalii, dupa orele de program.


Zici ca ti-ai pierdut catelusul si oferi recompensa!



eu credeam ca o pitzicuta...da na , daca zici tu o fi catelus!!!!!!!!


Care sunt orele de dupa program? Cu toate ca eu nu ma incadrez......
Barbie30
Postat pe 6 August 2010 19:51
mda, esti indragostit! si tu pt ea nu esti decat un refugiu in momentele ei de plictiseala...cel putin asta am dedus eu din ce ai povestit...mai bine ti-ai cauta alta "jucalie"...sigur vei gasi una care sa o inlocuiasca!
Missteek
Postat pe 12 August 2010 12:52
mda, esti indragostit! si tu pt ea nu esti decat un refugiu in momentele ei de plictiseala...cel putin asta am dedus eu din ce ai povestit...mai bine ti-ai cauta alta "jucalie"...sigur vei gasi una care sa o inlocuiasca!
Missteek
Postat pe 12 August 2010 12:52
PROBLEMA LA TINE E SIMPLA: ESTI INDRAGOSTIT LULEA DE UNA PERVERSA SI REA ,CARE TI-A PRINS PUNCTUL SLAB SI TE TINE PE LINGA EA,CIND SE PLICTISESTE DE TINE SAU GASESTE ALTUL MAI PROASPAT IL IA ,IL DUCE ACASA SI HOPA-TOPA SI-O TRAGE CU TOTI.... ASA E FATA.....STIE CE VREA....MAI MICA CU UN AN,DAR STIE EA CE VREA.TU N-AI PARINTI,PRIETENI,CU CARE SA DISCUTI?...PE LA ORELE DE LIMBA ROMANA AI CAM LIPSIT,TINE-TE DE SCOALA, NU DE FUSTA SCURTA A RESPECTIVEI....
kudika227120
Postat pe 12 August 2010 17:16
PROBLEMA E CA FETEI II CAM PLACE SA UMBLE DIN FLOARE-N FLOARE SI CAND NU MAI ARE UN ALTU TE CAUTA PE TINE SI DUPA CE FATA SE GOLESTE ITI DA PAPUCI ..........DECI MAI BINE LASO BALTA SI SI PUNETI ORGOLIU TAU DE BARBAT MAI PRESUS DECAT PRESUPUSA DRAGOSTE CARE CREZI CA IO PORTI .UNELE CA EA NU MERITA IIUBITE CI BATJOCORITE PROBABIL NU ESTI SINGURU CU CARE FACE ASA SUNT SAU AU FOST MULTI CA TINE.........PANA LA UN MOMENT DAT CAND ISI VA GASI NASU .........SI NU CRED CA O POTI NUMI IUBIRE CEA CE SIMTI PT EA CI MAI DEGRABA OBSESIE
kudika310601
Postat pe 13 August 2010 16:43
ce sa spun.. e plin forumul de profesori de gramatica si limba romana si de smecheri...
hai sa vorbesc cu tine: este cazul clasic de 'she's not into you'.
Mi s-a intamplat si mie dar in sens invers, eu fiind femeie :)) adica mi s-a intamplat sa fiu topita dupa un barbat, sa fiu la cheremul lui si el nu prea...
probabil ca ai fost OK pentru ea o perioada, pana urma sa sa se indragosteasca cu-adevarat de cineva...

nu are legatura cu zodiile (nu te mai lua dupa asta, risti sa-ti limitezi aiurea experientele de viata), are legatura cu faptul ca te place, va potriviti la pat, dar nu esti tu ACELA.
pe de alta parte, poate i-ai fost prea la indemana, prea ai raspuns la apel, poate daca faceai pe inabordabilul, daca nu ai fi fost atat de disponibil fizic si sufleteste, ai fi pus-o mai mult pe jar... poate ca este destul de proasta sa ia ca litera de lege ce scrie in zodia ei, ca 'se plcitiseste repede, ca are nevoie mereu de ceva nou'...

cel mai bine pentru tine este sa inchizi subiectul si sa treci mai departe! daca nu merge, nu merge, iti scriu tot din experienta ca poti sa stai si-n cap, si-n fund, tot nu rezolvi nimic!
Incearca insa din toate puterile tale sa nu o pedepsesti pe urmatoarea fata din viata ta, pentru ceea ce ti s-a intamplat cu tipa asta... Nu intra aiurea in urmatoarea relatie, doar ca se te dregi de asta, tine minte: viitoarea ta iubita nu are nici o vina pentru trecutul tau!
Si daca te suna sa-ti zica 'La multi ani' multumeste-i frumos, ureaza-i la fel, incheie cu "Ai grija de tine!" si gata. Punct. Pleci mai departe!
Nu scriu 'Next' pentru ca suna destul de cinic, dar in mare, cam asta e ideea!
Bafta, pup
springface1
Postat pe 16 August 2010 16:55
uite-l ma pe dudu steel cu suzeta si "jucalia"
SamanthaSam
Postat pe 25 August 2010 12:12
Nu te mai agita atat si nu-ti mai pune sufletul pe tava. Lucrurile sunt foarte simple uneori.......daca te vrea o sa se intoarca si tu vei avea grija sa-i explici ce simti cand ea dispare din peisaj. Incearca sa-i spui pe un ton linistit, echilibrat, fara plansete sau alte manifestari infantile, ca nu esti o carpa de sters pe jos si ca, in conditiile astea nu mai ai chef sa auzi de ea. Poate ea are nevoie de un tip sigur pe el, de cineva care s-o faca sa se simta in siguranta, de unul care sa se impuna si pentru care ea sa nu reprezinte alfa si omega, inceputul si sfarsitul, buricul universului.......

P.S. Ce respingi atragi ce atragi respingi...........lumea este un paradox si in general toti oamenii vor ceea ce nu pot avea. Din nefericire, tu nu prea mai prezinti interes pentru ea..........te-a avut ori de cate ori a vrut ............sufletelul ei. Dar cum speranta moare ultima, nu pot decat sa-ti urez succese.

Cu drag,
Cristiana
kisa77
Postat pe 25 August 2010 13:07
Interesanta poveste...mergi mai departe...insa nu prea mult. tu centreza-te pe tine sau cheam-o cu puterea gandului cine stie poate apare cand te astepti mai putin...

Citeste relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 25 August 2010 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mos craciun 17 De la: kudika054546 26 Ianuarie 2010 11:16
cumparaturi online de lux 11 De la: alexnails 29 Septembrie 2011 19:32
Parfumul Aroma Source de la Lancome 3 De la: dragon_fly88 14 Iunie 2010 17:45
Pentru concurs 1 De la: neli_liliana 29 Septembrie 2009 15:59
hg 4 De la: iacinta 8 Martie 2010 09:01