perdele si dperii

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent perdele si dperii: (1 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
florinaN Avatarul lui florinaN

10 mesaje

Ajutati-ma cu un sfat.
Exista un site cu perdele si draperii on line? Nu am gasit si as fi interesata. Caut ceva deosebit si in Ploiesti nu exista niciun magazin si timp sa merg in Bucuresti nu am.
coral_condo Avatarul lui coral_condo

4 mesaje
Oras: cluj

www.perdeledraperi.ro

Poti sa mai dai o cautare pe google si poate mai gasesti si altele
Raporteaza abuz de limbaj
celest Avatarul lui celest

9 mesaje
Oras: bucuresti

www.indodeco.ro

Daca nu iti place, cauti pe google cum zice coral
InteriorStore Avatarul lui InteriorStore

5 mesaje

www.interiorstore.ro
Interior Store Concept Store Herastrau: Adresa: Str. Barajul Argesului 41E , Bucuresti (Zona Ambasada Chineza) Mobil: 0785.807.710 Mobil: 0723.680.453 Birouri: Adresa: Str. Mamaia 68,BI4,ap.70 (zona Cofetarie Trandafirul) Email: office@interiorstore.ro Web: www.interiorstore.ro
gabriel_neagu Avatarul lui gabriel_neagu

1 mesaj

incearca www.magazinuldeperdele.ro
ellise85 Avatarul lui ellise85

41 mesaje
Oras: oradea

eu mi-am luat perdea si draperii de la ahv, in oradea si sunt fff multumita. au si site www.ahv.ro bafta!
kudika150391 Avatarul lui kudika150391

4 mesaje

Am si eu o problema, nu mi-am inchipuit ca o sa intampin acesta dificultate , mi-am construit o casa si fereastra de la dormitorul meu este in arcada, deasemeni si tavanul, astfel ca nu pot pune nici o galerie nici pe tavan pt ca e curbat si nici pe peretele cu fereastra ca si asta e in arc de cerc. si in fata dormitorului am un bloc care ar vedea tot ce misca daca nu-mi pun draperie. Deci, credeti ca as putea gasi o galerie pt tavan curbat? Eu una nu am gasit.
inad Avatarul lui inad

4 mesaje

galerie curba poate fi pentru jaluzele verticale!
octopus Avatarul lui octopus

118 mesaje

eu nu am mai pomenit asa ceva.da ce legatura are forma ferestrei cu forma galeriei? ce te impiedica sa o pui normal si sa ai o zona dubla care sa mascheze arcada...daca asta ti se pare o problema.si nu vad de ce nu pui si draperie si perdea din doua bucati si perdeaua o lasi sa cada normal iar draperia o prinzi cu snur cu ciucuri.mai ales ca e iarna..
kudika150391 Avatarul lui kudika150391

4 mesaje

merci dar se pare ca nu nu m-am facut inteleasa... Ca sa pot pune galeria tavanul trebuie sa fie drept, iar el e in arcada. o galerie nu se poate curba atata cat imi trebuie. asa ca singura solutie care am gasit-o e sa pun din 5 sine scurte tip hexagon sper sa fie ok. va doresc un an nou fericit!!
Fosta membra Kudika.ro
Jaluzele verticale si orizontale din material textil pvc sau lemn, rolete, falduri, perdele, draperii, rulouri exterioare din aluminiu, plase insecte, usi de garaj, parasolare, produse pentru ferestre atipice

Gabriela 0749.138.001
www.rolldesign.ro
cyoryk Avatarul lui cyoryk

18 mesaje
Oras: ploiesti

cel mai usor e sa dai o cautare p google..si o sa gasesti cu sigurantza...
andra_alexandra Avatarul lui andra_alexandra

172 mesaje
Oras: tg jiu

www.sm-artconcept.ro ...poate ca te va ajuta
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

INCEARCA PE WWW INTERIORSTORE. RO.
AngelaHaq Avatarul lui AngelaHaq

23 mesaje

Giorgiana, cred eu ca ai putea face o galerie din lemn masiv , curbata in functie de forma boltita a tavanului si a ferestri , pe interior idem o tija /bara metalica/lemn dupa forma si curbura galeriei, iar perdeaua sau draperia ( o varietate de forme ) o prinzi cu inele , sau pur si simplu cu niste bretelute .Bafta!
Date de contact : angela_haq@yahoo.com 0742.70.20.93 Persoana de contact : Angela Haq
luminitagrigoriu Avatarul lui luminitagrigoriu

261 mesaje
Oras: iasi

SI CUM GLISEAZA PERDEAUA URCA SARACA SUS -JOS SINGURICA
aiserct Avatarul lui aiserct

18 mesaje
Oras: constanta

AS VREA SA-MI IAU SI EU PERDELE NOI.CE PARERE AVETI SA-MI IAU TOT DIN CELE DE PANA ACUM ACELEA DE PASCANI SAU CELE NOI VAPOROASE.SI-A LUAT CINEVA DIN ACELEA?SANT USOR DE INTRTINUT
cateluta Avatarul lui cateluta

2 mesaje

Perdelele acelea de Pascani,au fost si sunt inca foarte frumoase,insa te sfatuiesc sa alegi cele noi,vaporoase,care in afara de faptul ca se spala extrem de usor si nu se calca,da casei un aer in ton cu secolul acesta.
aiserct Avatarul lui aiserct

18 mesaje

asa ziceam si eu dar ce te faci cu parintii care zic ca tot alea sunt mai bune in fine mai vedem
Fosta membra Kudika.ro
Poti cauta la Diego,sunt specializati si in perdele.Ofera si servicii de coasere
nuvola Avatarul lui nuvola

37 mesaje

De la: giorgiana, la data 2008-12-19 15:37:48Am si eu o problema, nu mi-am inchipuit ca o sa intampin acesta dificultate , mi-am construit o casa si fereastra de la dormitorul meu este in arcada, deasemeni si tavanul, astfel ca nu pot pune nici o galerie nici pe tavan pt ca e curbat si nici pe peretele cu fereastra ca si asta e in arc de cerc. si in fata dormitorului am un bloc care ar vedea tot ce misca daca nu-mi pun draperie. Deci, credeti ca as putea gasi o galerie pt tavan curbat? Eu una nu am gasit.

Nu stiu daca nu este prea tarziu sa-ti dau o soutie.
Jaluzelele verticale sunt bune pentru spatii publice, birouri...plus ca acea linie curba este specifica incaperilor cu tenta romantica.
Solutii sunt 1000, si te-as putea ajuta daca as avea o poza.
Una din ele este o galerie curba (poti cumpara o galerie metalica pe care sa o curbezi la un atelier), perdeaua va fi taiata pe curb in partea de sus, si din 50 in 50 cm pe verticala se pun niste bare rigide dintr-un material usor, la capatul carora vor fi niste inele cu snur. Asfel cand doresti, tragi de snur si perdeaua sau draperia se ridicapana in zona de tangenta a marginii ferestrei cu partea curbata. Sper ca m-am facut inteleasa...
la capatul de jos poti pune un rand de franjuri discreti.
In aceasta situatie se preteaza o perdea de in, fin, care permite filtrarea luminii. Succes in cautari!
nuvola Avatarul lui nuvola

37 mesaje

De la: aiserct, la data 2009-02-15 11:28:01asa ziceam si eu dar ce te faci cu parintii care zic ca tot alea sunt mai bune in fine mai vedem

alege niste perdele care sa se potriveasca cu decorul camerei tale...la cele din organza trebuie sa fi atenta sa nu le arda soarele, pentru ca se vor coace si in doi ani se fac praf.
mysym Avatarul lui mysym

1 mesaj

se gasescc.si galeri curbate si ,sine tot ce vreii.eu am o firma care se ocupa cu perdele si draperii,si tot ce implica ele montaj confectionare etc noi putem veni si la tulcea si in orice oras daca se plateste deplasarea :) 0723579837 www.divaimpex.ro site-ul este inca in procesul de creatie dar pozele care le vezi acolo sunt lucrari facute de noi .
condo000921 Avatarul lui condo000921

1 mesaj

sint producator de perdele ecologice.Perdelele sint lucrate manual, din pinza topita in combinatie cu macrame.Produsul este 100% natural si este deosebit de frumos.Daca sinteti interesat ma puteti contacta pe adresa:nicoaracarmenelena@yahoo.com
karmenta Avatarul lui karmenta

3 mesaje

Buna... se poate ca problema ta sa o fi rezolvat deja, dar eu de abia acum am descoperit acest forum.
Ma ocup cu decoratiuni textile, perdele, draperii etc, asa ca daca mai ai nevoie de ajutor, cu mare drag ma poti solicita.
O zi buna
kudika335172 Avatarul lui kudika335172

1 mesaj

Daca ai draperii si perdele si nu are cine sa ti le execute, te rog suna la nr 0724440616
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika150391, la data 2008-12-29 09:57:24merci dar se pare ca nu nu m-am facut inteleasa... Ca sa pot pune galeria tavanul trebuie sa fie drept, iar el e in arcada. o galerie nu se poate curba atata cat imi trebuie. asa ca singura solutie care am gasit-o e sa pun din 5 sine scurte tip hexagon sper sa fie ok. va doresc un an nou fericit!!
daca vrei poti sa faci orice forma...meseriasii stiu.
"multi au murit de ascutisul sabiei...dar si mai multi de ascutisul limbii ! "
elenuska Avatarul lui elenuska

1 mesaj
Oras: galati

Buna. Eu am gasit draperiile care sa'mi satisfaca dorintele: o prietena mi-a dat cateva poze caci lucreaza in Italia: fabrica de perdele si draperii. Iti dau mailul ei sa comunici cu ea, o sa-ti trimita catalogul. Draperiile sunt exceptionale, nu ai sa regreti...Si mai ales calitatea lor este de exceptie. Adresa ei de e'mail este gina_bella25@yahoo.com. Si poti sa-i spui ca te-a recomandat Elena Cruceanu. Poate-ti face o reducere. Succes.
kudika379972 Avatarul lui kudika379972

1 mesaj

buna fetelor...ma numesc diana radu si am raspunsul la problemele voastre.REPREZINT FIRMA ,,SOPHIA"(IMPORTATOR DIRECT DE PERDELE SI DRAPERII DIN INDIA SI NU NUMAI,)DACA DORITI PUTETI BENEFICIA DE CONSILIEREA GRATUITA LA DOMICILIUL D-VOASTRA A UNUI DESIGNER.PENTRU MAI MULTE DETALII CONTACTATI-MA LA ADRESA DE EMAIL avramia_diana@yahoo.com
nikydecor Avatarul lui nikydecor

3 mesaje

Niky Decor confectioneaza la comanda sine perdele si galerii metalice curbate in plan vertical si orizontal.Modele si detalii cu poze puteti vedea pe site-ul nostru :nikydecor.ro
Niky Decor
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: