Setari Cookie-uri

Intalnire

Poate pentru multi dintre voi va parea o "utopie"dar imi asum acest risc si va propun o intalnire,sa incercam sa ne adunam undeva,candva noi cei care comunicam cel mai des pe forum,ar fi ca o intalnire de 10 ani de la terminarea liceului sau macar ceva de genul acesta si cred ca ar fii minunat!Vreau ca voi sa veniti cu idei,oricum cam toti putem lipsi macar o zi de acasa fara sa facem probleme familiei,nu?Va astept cu nerabdare ideile si propunerile si va imbratisez cu drag pe cei cu suflet curat!
angelblue_67
Postat pe 12 Iunie 2009 10:57
Pot participa la aceasta intalnire si persoanele care doar citesc pe forum ? :))
kudika006492
Postat pe 12 Iunie 2009 13:26
Draga Angel , esti tare dragutza....e interesanta ideea ta , si cred ca si posibila . E adevarat ca unii se simt mai bine (poate) sub masca anonimatului , dar cred ca sunt destul de multe persoane care pot fi interesate....mai greu e cu ..locul intalnirii .Ne 'intalnim " aici , virtual , dar suntem la sute de km distanta unii de altzii . Poate ca ar trebui gasit un oras...mai din mijlocul tarii ,ca sa fie la aprox. aceeasi deistanta...Sau , Bucuresti....dar e atat de aglomerat....
Insa , ingerasho draga , cred ca la titlul acesta trebuia sa adaugi...ceva amanunte , indicii , ca uite ca nu prea au deschis forumistii... Chiar..." Intalnire - pentru forumisti ", sau " Intalnire - forumisti ,vreti sa ne intalnim ??' sau ceva de genul asta.
In alta ordine de idei , draga mea Angel , tu ai sa-mi dai un raspuns... ....Pai , ma faci curioasa...si ma lasi asa...?? Vreau sa stiu de unde...a reiesit chestia aceea ???
Sper sa se poata face aceasta intalnire . eu as participa cu bucurie ...!
libra66
Postat pe 13 Iunie 2009 01:40
Da, MMaria,poti fii binevenita insa platesti ce consumi (nu te supara eu sunt o "glumeata")eu nu invit pe nimeni in mod special doar pe Reka pe care dupa ce ne vom intelege asupra datei si a locului o voi invita desigur!Acum ,scumpa mea pisicuta, mii si milioane de scuze,dar trebuie sa ma intelegi :am avut 2 zile de groaza la servici care m-au terminat si fizic si psihic si ieri cand am lansat topicul eram pe fuga asa ca nu m-am gandit prea mult la titlu..ce pacat ca nu avem o modalitate de a schimba unele lucruri din viata noastra si nu putem da timpul inapoi,dar asta este!Asupra locatiei..poate fii si la Londra( -din partea mea..numa sa avem lire ceea ce e mai greu,insa aici in tarisoara noastra ne vom descurca noi doar suntem "maturi" majoritatea,nu?) dar eu zic dupa ce vom vorbi si cu alti doritori(desi cred ca va fii mai degraba o "sueta"intre fete")abia atunci sa stabilim zona si vom cadea noi cumva de acord ..sper.Abia astept sa ne vedem,avem atatea de povestit!
angelblue_67
Postat pe 13 Iunie 2009 09:17
oooOOOO....la Londra Super...chiar voiam sa merg acolo vara asta.....
Hai ca m-ai amuzat...Stai sa vedem cum se misca lucrurile...
libra66
Postat pe 13 Iunie 2009 14:53
Ai avut dreptate,theCat, in privinta titlului topicului meu...dupa cum se misca lucrurile...cred ca ne vom intalni prin anul 2050 sau cel mai probabil intr-o viata viitoare!Cred ca totusi imi voi calca pe inima si voi face invitatii ...ca la nunta..."o nunta a forumistilor de pe Condo" vezi asa trebuia sa numesc topicul:haideti la nunta forumistilor de pe Condo...felicitarile,masa si dansul sunt din partea casei dar pentru asta trebuia sa castig la loto...oare nu-l putem contacta pe galateanul care a castigat milioanele de euro sa ne ajute??? Hai sa ne auzim cu bine si va doresc tuturor un wekend de milioane!
angelblue_67
Postat pe 14 Iunie 2009 10:31
nu cred ca vei aduna pe cineva ,dar e un vis frumos si iti doresc sa se realizeze
iiontoma
Postat pe 14 Iunie 2009 22:22
Mii de multumiri pentru incurajari,punem pariu ca adun cel putin 3 persoane????
angelblue_67
Postat pe 15 Iunie 2009 15:19
datorita tie angelblue am aflat ca s-a deschis topicul legat de intalnirea de care am discutat , este un lucru bun cei ce vor putea veni sunt sigura ca se vor simti bine si in plus nu le va cere cineva sa-si dezvaluie adevarata identitate daca nu vor dori acest lucru, deci problema anonimatului(macar partial) este rezolvata.Probabil ca un oras din centrul tarii va fi mai usor de "vizitat daca vor fi amatori din mai multe colturi a le tarii. Daca amatorii vor fi din sudul tarii probabil ca mai buna alegere va fi Bucurestiul , deci cum ati zis si voi este necesar in primul rand sa ne "numaram"
cornelia_leia
Postat pe 15 Iunie 2009 15:54
Cum nu ne grabeste nimeni, timpul va fi primul care va hotara locul....
cornelia_leia
Postat pe 15 Iunie 2009 15:55
De la: angelblue_67, la data 2009-06-12 10:57:47Poate pentru multi dintre voi va parea o "utopie"dar imi asum acest risc si va propun o intalnire,sa incercam sa ne adunam undeva,candva noi cei care comunicam cel mai des pe forum,ar fi ca o intalnire de 10 ani de la terminarea liceului sau macar ceva de genul acesta si cred ca ar fii minunat!Vreau ca voi sa veniti cu idei,oricum cam toti putem lipsi macar o zi de acasa fara sa facem probleme familiei,nu?Va astept cu nerabdare ideile si propunerile si va imbratisez cu drag pe cei cu suflet curat!
mazilumaria9nt
Postat pe 16 Iunie 2009 04:46
Ideea este excelenta ! Asa putem relationa mai bine ,schimband ideii, si pareri!Intalnirile directe au efectele lor benefice multiple! La Bunavedere si sa se materializeze! Diana.
mazilumaria9nt
Postat pe 16 Iunie 2009 04:51
De la: MMaria, la data 2009-06-12 13:26:48Pot participa la aceasta intalnire si persoanele care doar citesc pe forum ? :))



Si mie-mi face placere sa particip la astfel de intalniri si cu siguranta asa va fi in momentul cand voi cunoaste datele problemei! S-auzim numai de bine !
mazilumaria9nt
Postat pe 16 Iunie 2009 04:54
da nu stiu ce sa zic ? ca idee ar fi buna insa ca fost organizator de intalniri de la terminare facultatii,liceu stiu ca la inceput lumea se entuziasmeaza si apoi se pierde pe traseu adica renunta si nu li se mai pere o idee super.
Insa sper sa nu vina nimeni si sa inceapa sa-si faca reclama cum fac si pe forum
luminitagrigoriu
Postat pe 16 Iunie 2009 10:23
....mie mi-ar conveni in Bucuresti, spuneti si voi ce localitate v-ar conveni , asa vom putea vedea majoritatea ce aleg si cred ca e un inceput, nu?
cornelia_leia
Postat pe 17 Iunie 2009 10:53
Eu pot oriunde,nu mi se pare un sacrificiu prea mare in comparatie cu fericirea acelor momente asa ca astept sa va decideti voi!Va imbratisez cu mult drag,stiti voi pe care!
angelblue_67
Postat pe 17 Iunie 2009 22:59
T ind sa cred ca este o ideie indrazneata din partea unui om cu suflet mare , nu cred ca cineva in mod special si-ar dori sa ramana in anonimat . In plus parca santem mai calzi si nu adoptam aceasi pozitie precum forumistii de pe alte site . In mare parte cred ca facem parte toti din categoria beneficiarilor si mai putini sant printre noi cei care isi castiga existenta din amenajari si constructii in fine cred ca santem OAMENI.
gigibrbr_condo
Postat pe 20 Iunie 2009 07:19
De acord cu Gigi in privinta oamenilor de pe aici ...Eeeei...a unora. In fine...eu sunt incantata de idee , doar Angelitza , cu inima ei mare si sufletul de copil putea sa vina cu asa ceva..
Cat desprle locul intalnirii...eu fiind din Bucuresti...sincera sa fiu....as vrea in alta parte ....!!!!! Nu de alta , dar sunt satula de aglomeratie si zapaceala...mi-ar fi placut undeva frumos dar mai linistit...Si in plus...un pic de aventura nu strica...
Deci....dragiii mei forumisti....contati pe mine....Vineee PIsica ...!!!!! Iar cu data....nu cred ca va fi o problema pt. mine...doar sa nu fiu in tara, dar vom vedea.
Va imbratisez , si sper ca proiectul " INTALNIREA" sa devina realitate ...
libra66
Postat pe 20 Iunie 2009 16:09
Multumesc din suflet gigi si tie draga theCat pot spune ca abia astept sa va vad ,sa va imbratisez si sa povestim ca si cum ne-am stii de-o viata!Eu va invit cu mare drag la Hunedoara sa va arat castelul si minunatiile lui dar nu vreau sa fiu acuzata ca eu nu ma deplasez pentru intalnire asa ca theCat si gigi va rog vreau sa aud propunerile!
angelblue_67
Postat pe 20 Iunie 2009 20:28
daca as vrea sa fiu subiectiv as spune balta brailei sau o manastire de prin dobrogea dar cred ca nu oricine asi permita sa se deplaseze dintrun capat in altul al tarii. eu zic ca pe undeva pe la mijloc ar fii ideal
gigibrbr_condo
Postat pe 21 Iunie 2009 16:13
angelblue 67 ai o idee frumoasa si se pare ca nu a ramas fara ecou.Cred ca pentru cei ce vor participa la aceasta intalnire va fi o intalnire de neuitat si de invidiat de cei ce nu vor putea sa particpe...sper sa aiba succes!
cristina57m
Postat pe 22 Iunie 2009 15:18
Daca intalnirea va fi la un sfarsit de saptamana inseamna ca vor putea participa mai multi doritori si poate undeva la munte ar fi frumos acolo nici nu e nevoie de mari pregatiri , padurea fiind ea insasi un decor minunat.
cristina57m
Postat pe 22 Iunie 2009 15:24
angel , tu ai deja o propunere pentru locul de intalnire?
cristina57m
Postat pe 22 Iunie 2009 15:26
...Buna dimineata dragilor... ...!
Azi sunt cam matinala pe aici....dar stiti de ce ??? Pt. ca imi beau cafeaua cu voi...!
Si eu as vrea sa ne vedem undeva...la munte...asa ca , notati acolo si tineti lista deschisa...
O zi frumoasa sa aveti !!!
libra66
Postat pe 23 Iunie 2009 08:57
si tot asa putem sa luam si pranzul si cina impreuna muntele este perfect cine poate vine cu rulota cine nu cu cortul important este sa nu uitam gratarul protapul pentru sugar si berea , eu vin dar sa nu vina si .....ursul !!!!
gigibrbr_condo
Postat pe 23 Iunie 2009 20:04
Ce draguti sunteti cu totii!Da, cred ca muntele ar fii minunat ,nu am fost niciodata pe munte vara si aud ca e superb si gigi stai linistit ca te apar eu de nenea"ursu",doar voi fii ingerul vostru pazitor ,nu?Si atunci sa fie undeva in Brasov?Vreau idei,mai repejor ca ne apuca iarna dragilor
angelblue_67
Postat pe 24 Iunie 2009 00:55
De la: angelblue_67, la data 2009-06-15 15:19:54 Mii de multumiri pentru incurajari,punem pariu ca adun cel putin 3 persoane????
..Ai castigat !!!!! VOTEZ :PENTRU!!!!!!!.............
timisoreanca_condo
Postat pe 28 Iunie 2009 21:19
Multumesc,scumpo,cu tine suntem 5 daca il punem si pe gigi,ce zici gigi?
angelblue_67
Postat pe 28 Iunie 2009 22:38
eu in principiu zic da ti-am zis ca mai spre toamna sant mai liber, nu fac promisiuni ca apoi sa dezamagesc fixati data si locul in functie de asta imi pot planifica si eu timpul in prealabil
gigibrbr_condo
Postat pe 29 Iunie 2009 19:57
mmmm...ce gentleman....frumos Gigi....Dragi forumisti , vad ca nu merge prea bine...treaba e de la titlu, cum am zis la inceput. Va propun ceva : la topicurile la care postati , puteti adauga la sfarsit , undeva jos , si o chestie de genul " Cititi topicul INTALNIREA / de la generalitati , poate va intereseaza ! " Ce parere aveti ??? Eu zic ca astfel , poate reusim sa mai atragem persoane interesate , care nu au reusit sa deschida intamplator la acest subiect . Pt. ca eu cred ca o intalnire...ar fi mai frumoasa fiind mai multi... Cred ca putem incerca... O zi buna...!
libra66
Postat pe 1 Iulie 2009 11:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCURSUL DE PE KUDICA 5 De la: yumy 25 August 2011 14:12
amenajari interioare 1 De la: kudika_6474 3 Mai 2012 14:30
buna seara ! 25 De la: kudika416530 26 Octombrie 2011 16:50
fashion days 15 De la: aanusk 13 August 2015 13:22
castigatorii la concurs 1 De la: miha1307 16 Martie 2011 20:10