Setari Cookie-uri

Intalnire

Ai dreptate ,Pisicuto!!! Daca nu-mi dadeai indicatii precise ...nu gaseam topicul ... ...pe curand!!!!!!!
timisoreanca_condo
Postat pe 1 Iulie 2009 15:23
theCat ideea e foarte buna eu am folosit-o anuntand cunostintele prin e'mail, dar.....efectul nu se prea simnte asa-i?
poate ar fi o idee buna ca angel sau altcineva sa inceapa un topic cu o alta "titulatura" si sa vedem efectul???
cristina57m
Postat pe 1 Iulie 2009 16:00
DIN PACATE SANT AFECTAT DE CRIZA SI EU SI FAMILIA INCERCAM PRIN DIFERITE MIJLOACE SA SUPLINIM FINANCIAR DAR SI PRIN PREZENTA NOASTRA ANUMITE GOLURI IATA DE CE VARA ESTE RATATA PENTRU MINE ASTEPTAM TOAMNA CU SPERANTE DE MAI BINE EU VOI TINE CONT DE SFATUL TAU IN TOATE POSTARILE ULTERIOARE DRAGA ROXI .
gigibrbr_condo
Postat pe 1 Iulie 2009 20:19
cred ca vom ramane doar cu speranta unei intalniri viitoare, pana cand cineva se va hotari sa fie organizatorul acesteia.va doresc numai bine tuturor....
cornelia_leia
Postat pe 2 Iulie 2009 10:09
Draga Gigi , esti un scump....nu-ti face griji....financiare...sa reusim noi sa punem la punct aceasta intalnire ....ca , ne vom descurca sa fii cu noi...ce ziceti fetelor... ??? Poate eu ma duc la Braila sa-l iau...una din voi , il gazdiueste... ...gasim noi solutzii mai Gigi....nu esti tu...sarea si piperul nostru...
Din pacate , sunt ...superocupata si...cam stressata si , mai nou , adica de cca o ora , sunt suparata ...scuze , fleasca , ca podoaba de fimiu' a strans a treia restantza ,si la ASE , e ...pa-la revedere-drum bun ,ne vedem din nou la anu '.......!!!! Inca nu are rezultatul , dar a zis ca nu a facut mai nimic....of... copii astia !!
Deci , dragii mei , eu sunt alaturi de voi...astept derularea evenimentelor ....Va imbratisez...!
libra66
Postat pe 2 Iulie 2009 15:44
ne descurcam noi !!!!!!!nu problema drumului deplasarii ma doare ci timpul acordat acestei intalniri .....si daca nu vine toata lumea si daca va fii un fiasco ????
gigibrbr_condo
Postat pe 2 Iulie 2009 20:22
Iata-ma din nou si pe mine....ma primiti!?.........oare de unde a venit ideaa asta !!? ......ma intreb si eu.Interesanta si curajoasa propunere(sa-i zic).....alegeti locul si poate,poate.....
dan_vladut
Postat pe 2 Iulie 2009 20:48
De la: gigi_braicovici, la data 2009-07-02 20:22:06 ne descurcam noi !!!!!!!nu problema drumului deplasarii ma doare ci timpul acordat acestei intalniri .....si daca nu vine toata lumea si daca va fii un fiasco ????
Buna seara ,tuturor, buna seara Gigi! ....nu mai pune atatia de "daca "....daca vom fi prezenti ..doar cei care doresc ,cu adevarat ...nu cred ca mai conteaza ,daca nu "vine toata lumea " ..nu are cum sa fie "un fiasco "... esti cu noi ...esti ca si singur .....hai ca te-am incurajat!!!!!.....
timisoreanca_condo
Postat pe 2 Iulie 2009 21:53
Nu cred ca ne trebuie "un organizator"draga cornelia leia ,cred ca toti suntem satui de sefi si de indicatiile lor pretioase ,asa ca aici toti vom avea un cuvant de spus zic eu,v-am propus Brasovul dar nici unul nu a raspuns nimic spuneti fiecare unde v-ar fii pe plac si vedem unde sunt mai multe optiuni si hai sa stabilim o data nu?Va convine in timpul saptamanii sau vreti in wekend?Si bine ai venit domnule dan vladut, sigur ca te primim,nu vrem sa fie doar "o sueta intre fete"ideea a venit de la "un inger" -multumesc mult!Mie sincer mi-ar placea in timpul saptamanii dar v-am spus ca sunt foarte maleabila si cuvantul majoritatii va fii lege pentru mine!Va pup pe toti si sper sa ne vedem curand!
angelblue_67
Postat pe 2 Iulie 2009 22:27
mercy de incurajare timisoreanco , brasovul sau mai sus putin este foarte bine, ideia esta sa fie un loc la mijlocul tarii
gigibrbr_condo
Postat pe 4 Iulie 2009 08:32
la Brasov , toate drumurile duc la ....Brasov , sunteti de acord?iar la sfarsitul saptamanii cred ca au posibilitatea sa se deplaseze cei mai multi, in restul timpului fiind majoritatea prinsi de munca lor.la sf de saptamana, la Brasov ....in august?la sfarsit de luna?
cristina57m
Postat pe 7 Iulie 2009 10:09
Da la sfarsitul lunii august...e super ok din partea mea!"30 AUGUST" e ultima duminica din luna ce ziceti fete si baieti,e bine????
angelblue_67
Postat pe 7 Iulie 2009 12:42
poate sambata 29 august ar fi mai bine , deoarece duminica e timp sa te intorci acasa si sa te odihnesti pentru o noua saptamana de munca, in plus cine doreste isi poate prelungi sederea?
cornelia_leia
Postat pe 7 Iulie 2009 14:22
De la: cornelia_leia, la data 2009-07-07 14:22:13poate sambata 29 august ar fi mai bine , deoarece duminica e timp sa te intorci acasa si sa te odihnesti pentru o noua saptamana de munca, in plus cine doreste isi poate prelungi sederea?
gigibrbr_condo
Postat pe 7 Iulie 2009 18:47
Ok 29 august din partea mea e ok,locatia vreau sa o aud ca eu nu prea cunosc Brasovul sau ne intalnim in gara?
angelblue_67
Postat pe 10 Iulie 2009 10:54
[url]http://www.youtube.com/watch?v=zZ8WN0KEVoU[/url] pregatiri de ..intalnire!!!
timisoreanca_condo
Postat pe 10 Iulie 2009 17:43
ar fi fost interesant intalnirea sa fie 6 sept bucuresti atunci cand este si BIFE la romexpo 2-7 septembrie
luminitagrigoriu
Postat pe 10 Iulie 2009 23:50
http://www.youtube.com/watch?v=zZ8WN0KEVoU.........poate asa imi reuseste ,ce voiam sa va daruiesc pentu weck-endul acesta ...... Sa aveti parte de vreme minunata!!!!!!
timisoreanca_condo
Postat pe 11 Iulie 2009 18:09
mai fratilor ,pe alte topicuri ati murit va arde doar de intalnire ? sper sa se intalneasca toti cei ce doresc . bafta !
iiontoma
Postat pe 11 Iulie 2009 20:39
Dragilor,o punem sau nu o punem de o intalnire?
Cred ca data de 29 august este ok, hai sa oficializam aceasta data si sa ne intalnim, ce ziceti?
Cu locatia la Brasov este ok, dar sa stiti ca si zona Hunedoarei este superba, iar daca invitatia vine de la Hunedoara, eu zic ca trebuie sa ne ducem la Hunedoara, asa ca astept sa va hotarati odata, cine vrea sa se intalneasca , nu mai conteaza locatia, ci intalnirea.
condo000807
Postat pe 12 Iulie 2009 04:06
Mmmmmmiiiiiaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu expirat toate sperantele legate de o posibila intalnire despre care vad ca se tot vorbeste pe-aici :-J Si cand am mai vazut cu cata (virtuala !!!) afectiune/generozitate este inconjurat Gigi (Gigi, mama, ia sama ca intre 1 ianuarie si 23 aprilie e cale lunga, asa ca respectam ordinea cronologica, ce spui ;) ), cu cata dragalasenie, ziceam, este tratata "sarea si piperul" (nu-i asa !?) ma socotisem sa-mi iau rolul de romantic in serios si-apoi sa vezi tu, Gigi, cum iti bei cafeaua de dimineata singur :P
Mmmmiiiiiiiaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu trecut toate astea prin cap prea tarziu, dupa ce si Boc si Basescu anuntasera deja pe la toate televizoarele ca, criza s-a instalat de-asisderea precum toamna la vremea caderilor de brume groase din poemul lui Toparceanu. Si uite-asa, Gigi draga, frumusetilor si bunatatilor de fete (puteam sa spun si... bunaciunilor, dar vine raportorul si ne da amenda ;) ) iaksa dragilor, zic, am ramas numai cu o speranta de doua ori amara:
- o data pentru ca totul se petrece in plina criza, in Romania (fff important amanuntul !!!)
- 2 la mana, ptr. ca lui Gigi i s-a atribuit si "sarea" si "piperul" (Gigi, daca esti brunet, facem pe din doua: eu ma prefac in sare, in... bucate si, uite-asa tu le pisti pe colegele noastre virtuale si eu le ademenesc cu placerea gustului !) si din pricina asta mie nu-mi ramane decat, eventual, metafora si speranta ca, intr-o zi, totul va sa fie de-aivea...
Miiiaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu facut placerea clipele de dialog (sper !) si, ce sa zic decat S-AUZIM DE BINE nu inainte de a va invita sa-mi fiti oaspeti (AICI: http://profesor4you.centerblog.net) pe viitor, sa zidim si sa ne fim pricina numai de bucurii IMPREUNA... TOATE CELE BUNE si DUMINICA PLACUTA !
viv_danci
Postat pe 12 Iulie 2009 05:38
cu catel cu purcel,cu tigai si cu ceauane,cu corturi si cu saltele,mamaliga unditi arcuri,sa nu facem o bauta,intr-un weekend la poiana
1.sa se aleaga o zona mai incentrul tarii,pentru a fi facil tuturor(dar fara ursi,daca se poate)
2.fiecare din zona lui sa ia si pe cei ce nu au posibilitati de deplasare
3.supunem la vot,data si destinatia
4.nu se accepta cei cu fite de hotel de *****
5.cazare la cort,mancare la ceaun,pescuit in market
Daca am uitat ceva(aaaa da,weekend-ul CONDORILOR,macar o data pe an)sunt deschisa la propuneri,numai bine sa iasa
condo000524
Postat pe 12 Iulie 2009 08:48
De la: iiontoma, la data 2009-07-11 20:39:05mai fratilor ,pe alte topicuri ati murit va arde doar de intalnire ? sper sa se intalneasca toti cei ce doresc . bafta !
Dragul meu,nu ai aflat pana acum ca "ingerii"traiesc vesnic????Pacat ...ar fii timpul te mai informezi!
angelblue_67
Postat pe 12 Iulie 2009 09:43
De la: condo000524, la data 2009-07-12 08:48:39cu catel cu purcel,cu tigai si cu ceauane,cu corturi si cu saltele,mamaliga unditi arcuri,sa nu facem o bauta,intr-un weekend la poiana
1.sa se aleaga o zona mai incentrul tarii,pentru a fi facil tuturor(dar fara ursi,daca se poate)
2.fiecare din zona lui sa ia si pe cei ce nu au posibilitati de deplasare
3.supunem la vot,data si destinatia
4.nu se accepta cei cu fite de hotel de *****
5.cazare la cort,mancare la ceaun,pescuit in market
Daca am uitat ceva(aaaa da,weekend-ul CONDORILOR,macar o data pe an)sunt deschisa la propuneri,numai bine sa iasa
Superba denumire:CONDORI ,suntem la figurat niste condori insa ar fi fost super sa fi fost si la propriu...ne intalneam mai usor! Imi place enorm ce ai scris ,atat de real, atat de adevarat,cel putin punctul 4 m-a dat gata
angelblue_67
Postat pe 12 Iulie 2009 09:47
am vazut ca nu mai este loc de mine ,sa stii ca sant brunet dar ce conteaza???? ideie buna intalnirea dar este criza si daca nu se da posibilitatea tuturor din tara sa se intalneasca la mijlocul ei va iesi varza .Ideia cu intalnirea la expozitia din bucuresti este buna chear foarte buna dar cred ca administratorul CONDO ar trebuie sa o organizeze.Fara fite la cort sau maxim cu o rulota pentru cei cu copii ar fii ideal . Indiferent daca se va realiza acest vis al ingerului eu ma propun sa realizez intalnirea de la anu .....sau la multi ani in balta brailei sau la o manastire din dobrogea sa vad eu atunci cine vine din maramures PS apropo pe celelalte
gigibrbr_condo
Postat pe 12 Iulie 2009 16:33
Ai dreptate si imi place cum ai abordat situatia EL PROFESORE, sper ca nu te superi de titulatura pe care ti-am dat-o. Esti TAREEEEE !
condo000807
Postat pe 12 Iulie 2009 17:12
De la: angelblue_67, la data 2009-07-12 09:47:50
De la: condo000524, la data 2009-07-12 08:48:39cu catel cu purcel,cu tigai si cu ceauane,cu corturi si cu saltele,mamaliga unditi arcuri,sa nu facem o bauta,intr-un weekend la poiana
1.sa se aleaga o zona mai incentrul tarii,pentru a fi facil tuturor(dar fara ursi,daca se poate)
2.fiecare din zona lui sa ia si pe cei ce nu au posibilitati de deplasare
3.supunem la vot,data si destinatia
4.nu se accepta cei cu fite de hotel de *****
5.cazare la cort,mancare la ceaun,pescuit in market
Daca am uitat ceva(aaaa da,weekend-ul CONDORILOR,macar o data pe an)sunt deschisa la propuneri,numai bine sa iasa
Superba denumire:CONDORI ,suntem la figurat niste condori insa ar fi fost super sa fi fost si la propriu...ne intalneam mai usor! Imi place enorm ce ai scris ,atat de real, atat de adevarat,cel putin punctul 4 m-a dat gata
trebuie sa fim optimisti,daca vrem cu adevarat se poate,motociclistii de la predal,sau ma rog,pe acolo s-au strans din toata europa si noi nu putem din tara?????am uitat,eu vin vu malaiul pentru mamaliga,un sac ajunge?????bine.....bine....si usturoiul ,daca se tine in brasov,mai pot aduna 3 din ruta bucuresti brasov
condo000524
Postat pe 13 Iulie 2009 15:15
cei ce vin cu trenul probabil ca se vor intalni incepand din gara , chiar, ceilalti vor merge la locatia stabilita, dar pentru asta este nevoie de propuneri....deci propuneti ....
cristina57m
Postat pe 14 Iulie 2009 12:14
De la: timisoreanca, la data 2009-06-28 21:19:41
De la: angelblue_67, la data 2009-06-15 15:19:54 Mii de multumiri pentru incurajari,punem pariu ca adun cel putin 3 persoane????
..Ai castigat !!!!! VOTEZ :PENTRU!!!!!!!.............

MERGGGGG SI EUUUUUUUUUUUUUUUUU
condo000524
Postat pe 14 Iulie 2009 20:50
Toti "Condorii mei" si ai forumului desigur sunt bine veniti dar va rog spune-ti o locatie pentru ca eu nu cunosc Brasovul,sper ca e toata lumea de acord cu Brasovul ,da?????Asa,sa zicem ca da ,acum eu m-am interesat de o locatie si cineva mi-a sugerat o cabana undeva pe langa Sinaia...dar nu stiu ce sa zic,hai veniti cu idei ca timpul trece si pe bune ne intalnim in gara!!!!
angelblue_67
Postat pe 14 Iulie 2009 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai astept sau cumpar cat de curand? 10 De la: kudika_1034544 26 Noiembrie 2018 10:12
extindere cotet 2 De la: gigi_braicovici 21 Aprilie 2010 09:10
job 2 De la: theCat 21 Februarie 2009 16:05
ajutati-ma daca aveti cunostiinte in domeniu 14 De la: luchianramona 2 Noiembrie 2011 12:55
Camera copilului pictata 1 De la: maziart 19 Iunie 2009 14:38