Setari Cookie-uri

KIKA - o mare tzeapa!!!

KIKA a venit la noi in tara ....

Am comandat mobila de 280 milioane lei (vechi). Atentie: montajul costa 10% din valoarea mobilei respective, daca vrei platesti montajul, daca nu...te descurci.
Ce s-a intamplat:
- mobila vine dupa aprox. 2 luni;
- cei care o incarca in masina nu au fost foarte atenti, astfel: picioarele scaunelor pot sa sprijine pe canapeaua de piele artificiala si sa-ti lase pe ea niste urme frumoase;
- cand montezi mobila poti avea surpriza ca-ti lipsesc piese din mobilier (o polita de exemplu) sau ca ai aceeasi piesa in dublu exemplar;
-pentru mobilierul la care am platit montajul: echipa care face montajul nu vine decat dupa 14 zile dupa ce ai primit mobila; am stat cu mobilierul impachetat prin casa.
- nu comanda mobilier cu spoturi, vei avea surpriza ca nu functioneaza toate sau le lipseste intrerupatorul (nu e montat!);
-poti sa dai telefoane la KIKA, raspunsul e acelasi: "nu se poate, asa stau lucrurile!"

SUNT DEZORGANIZATI, RAUVOITORI, II DOARE IN PALARIE DE CERINTELE CLIENTILOR!

NU ACHITA MARFA IN INTREGIME INAINTE DE A O RECEPTIONA! GANDESTE TOATE DETALIILE CONTRACTULUI INAINTE DE A SEMNA: de ex.: montajul in aceeasi zi cu livrarea marfii!
cloppy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
placare pereti 14 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:27
Linoleum - pentru un dormitor confortabil si armonios 1 De la: constructii24 7 August 2012 09:20
instalatie de gaze pt aparatment 20 De la: LAUAND 3 Iunie 2013 13:41
Suport pentru brad 2 De la: luminitagrigoriu 23 Decembrie 2008 23:21
FIMO , BIJUTERII HANDMADE 1 De la: AngelaHaq 18 Ianuarie 2010 22:26