Setari Cookie-uri

detali pt . incalzire vin pardoseala

pot sa va spun ca se poate realiza f. multe combinatii de utilitate atat eu unul cred ca prea mult va faceti probleme de cum este sa ai incalzire in pardoseala - ca de fapt se d"a multe pareri si concluzii ipotetice dar ceva sigur si concret nu prea; eu cred ca de fapt ar trebui sa se discute mai direct si cu fara menajamente despre aceste subiecte, caci de fapt se poate vedea ca daca ai luat teapa sau este de jelit lucrul pe care ai reusit sa"l faci....?dar cred ca ar trebui sa se elimine tema asta cu presupusul caci de fapt nu prea avem de gasit usor profesionisti de Cariera , dar ne place sa ne vaitam fara sa insistam in cautari mai insistente pt. un adevarat meserias de clasa.eu zic ca se poate realiza atat cu energie electrica la pret deja convenabil, atat la varianta de incalz. cu gaze Nat. dar si cu panou solar.tema este de discutat care"i doctorul din zona?
eu fara sa ma laud dar as putea sa zic la sigur ca orice meserie are detalii si secrete care de fapt nu se lasa decat unde gaseste un om cu suflet de cariera. am sa va dau un ex. la o inst. de inc. pe GN. la Buc .factura era de 400 lei dar dupa reglaje si modificari de debit s"a facut la 150 lei ,pot sa va spun ca se poate realiza f. multe combinatii de utilitate dar se va cere de fapt sa se aseze direct fara ocolisuri de fapt care este realitatea pt . fiecare locatie in parte ca sa pot sa ajut macar temetic pe cineva care este rezumzatul ca solutie sigura. va multumesc pt. timpul acordat cu respect un inventator in solutii si sisteme termice.
inventator
Postat pe 18 Martie 2010 23:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stilul retro 17 De la: lavricika 28 Februarie 2010 15:29
compartimentare baie 3 De la: condo002976 27 Ianuarie 2010 18:04
TAPET PANZAT IMPRIMAT DIGITAL CU IMAGINEA TA PREFERATA !!! 3 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:28
idei pe reamenajare casa stil vagon. 17 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:36
cat ma costa un dormitor? 2 De la: nicu_ddt 27 Septembrie 2010 10:54