Setari Cookie-uri

pietenia adevarata,exista?

eu nu sunt o persoana rea,dar nici nici buna,am avut prieteni o gramada si dak vreau ink ii mai pot avea,dar la cat de uraciosi si brafitori sunt,mi e scarba de ei,nu pot vb nimic q nimeni,se barfesc intre ei,iar a doua zi sunt la kfea impreuna,mi e scarba de anturajul meu,prefer sa stau inchisa in ksa singura,i ar placea sa mai pot vb q cineva asa qm o faceam in liceu fara ura si oftik qm e aqm.ma uit la ei cAnd ne vedem si nu ma mai simt bine intre ei. ce pot face?
sil_mary
Postat pe 22 Martie 2010 17:27
da ,prietenia adevarata exista.Ceea ce oferi ti se intoarce inapoi.Daca maninci o ciocolata si arunci ambalajul pe jos vei trai intr-o tara murdara.Schimba-ti atitudinea.Analizeaza-ti comportamentul,fi critica cu tine si pune-te in "pielea" prietenilor tai.In afara de asta scrie corect romaneste ca sa poti fi inteleasa de toata lumea,nu numai de o parte din ei.De altfel sunt curios ce virsta ai?Dupa cum scrii ai 17-20 ani.Ce semnificatie are pentru tine prietenia adevarata?te referi la altruism?Astept raspunsuri la intrebari.
budara
Postat pe 30 Martie 2010 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pardoseli pentru exteriorul piscinei 1 De la: soarebv 7 Ianuarie 2010 16:18
intretinerea gazonului rulou 6 De la: condo000151 7 August 2009 12:33
salut , vreau sa construiesc o casa , parter si masarda. 24 De la: kudika486566 2 Noiembrie 2015 21:50
Gardul ? 1 De la: cornelmotgabriel 22 Iulie 2009 22:34
Pot sparge un perete de rezistenta? 23 De la: Mirunika 11 Martie 2010 09:50