Setari Cookie-uri

sifonier usi culisabile oglinda

buna.
am achizitionat recent un sifonier in 3 usi culisabile(culisante)din care cea din mijloc e oglinda iar celelate sticla neagra care au tot un efect de oglinda. nu ma pot bucura de el pt ca am o temere: cum o sa-l intretin?? aveti idee cu ce se poate intretine? deocamdata am folosit produse de curatat sticla (resp geamuri). dar fiind de dimensiuni f mari mi-e teama sa nu se formeze pete. si dupa cum stim cu totii, e mai bine sa previi decat sa combati. astept idei daca aveti si voi asa ceva acasa. se multumeste frumos!
kinder_condo
Postat pe 6 Iulie 2010 21:23
Kinder, mi se pare mie sau tu te sperii cam usor? Produse de intretinere sunt destule, mai multe si mai bune ptr sticla decat pentru lemn. Stai linistita. Vezi numai sa nu scapi ceva peste sticlele alea.
ergomob
Postat pe 17 Iulie 2010 12:53
ma gandeam ca-mi trebuie ceva mai special. multumesc
kinder_condo
Postat pe 18 Iulie 2010 11:51
Kinder, mai bine demo geaza usile si lasa-le la vecini. Le bor curate ei cum trebuie. Ai grija, acum de sfabatori sa nu ai cu sarmale si cu lebar peste sticlele alea!
Dumitru_Marian_1
Postat pe 23 Decembrie 2011 00:40
De la: Dumitru_Marian_1, la data 2011-12-23 00:40:52Kinder, mai bine demo geaza usile si lasa-le la vecini. Le bor curate ei cum trebuie. Ai grija, acum de sfabatori sa nu ai cu sarmale si cu lebar peste sticlele alea!


Ah, cat iubesc eu exprimarile astea, cand nu ma pot opri din ris!

Dumitru_Marian, sa mai scrii mesaje pe forum, ma amuzi ffff tare!
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 05:45
De la: kinder_condo, la data 2010-07-06 21:23:28buna.
am achizitionat recent un sifonier in 3 usi culisabile(culisante)din care cea din mijloc e oglinda iar celelate sticla neagra care au tot un efect de oglinda. nu ma pot bucura de el pt ca am o temere: cum o sa-l intretin?? aveti idee cu ce se poate intretine? deocamdata am folosit produse de curatat sticla (resp geamuri). dar fiind de dimensiuni f mari mi-e teama sa nu se formeze pete. si dupa cum stim cu totii, e mai bine sa previi decat sa combati. astept idei daca aveti si voi asa ceva acasa. se multumeste frumos!


Daca folosesti solutii de curatat geamul e de ajuns, sa stii, insa, daca nu esti sigura ca e de ajuns sa cureti oglinzile de la dulap cu solutie pentru ferestre, suna la firma de unde ai achizitionat mobila si-ti vor da ei mai multe detalii legate de acest aspect.
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 05:48
Cred ca poti gasi in comert solutie pentru curatat oglinzi.
GeorgianaBB
Postat pe 20 Ianuarie 2012 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Decoratiuni pentru casa 2 De la: rannia08 11 Decembrie 2010 00:42
FIMO , BIJUTERII HANDMADE 1 De la: AngelaHaq 18 Ianuarie 2010 22:26
PICTURA PE PERETI (camere pentru copii) 1 De la: condo000912 11 Iunie 2009 07:49
renovare apartament 1 De la: gabriella 18 Mai 2010 10:06
KIKA - o mare tzeapa!!! 1 De la: silviejoan 2 Ianuarie 2010 11:48