Vreau sa merg in Malaga

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Vreau sa merg in Malaga: (4 din 2 voturi)

whitewizzard Avatarul lui whitewizzard

77 mesaje
Oras: bucuresti

Salutare,

In august ma duc si eu in malaga (yey) si vreau sa stiu si eu daca a fost cineva. Pareri chestii de vizitat, de ce sa ma feresc etc

Multumesc Frumos!
Ghid turistic grecia | http://grecia.de-weekend.ro/
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Buna,am prieteni in Malaga.Daca vrei ma pot informa despre oras,daca nu ai plecat deja.Oricum stiu ca este foarte frumos din spusele lor.

1 mesaj

S-ar putea sa ajung si eu la anul. M-am uitat la niste filmulete pe youtube..Doamne, cat de frumos parea. Mai e mult pana la anu'?
sirsof Avatarul lui sirsof

87 mesaje
Oras: baia mare

Buna! Ai fost in; Malaga?? Ti-a placut??Asa-i ca- i frumos acolo??
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

www.ambition.ro/concurs/profil.php?id=688
nicolaedraguta Avatarul lui nicolaedraguta

1 mesaj

Buna ,

Daca iti place sa calatoresti si nu oriunde poti sa vi sa vezi(daca esti din Timisoara daca nu adresa mea este nickkyd2001@yahoo.com) un proiect prin care poti sa vezi aceste locuri minunate gratis.Si e foarte simplu de ajuns pe bani companiei !

O zi minunata !

Nicky .
teopala Avatarul lui teopala

3 mesaje

am fost de doua ori.e super sunt statiuni minunate acolo:toremolinos,benalmadena,marbella.bani sa ai sa te duci prin toate.corida,sangria spectacole cu cai lipitani si spectacole de flamenco.am fost si la mijas un sat tot in alb ne ma plimbat cu magarii super daca mai vrei detalii iti dau adresa teopala@yahoo.com
danasonia Avatarul lui danasonia

9 mesaje
Oras: ploiesti

merg si eu in septembrie la terremolinos,calatoresti cumva cu bluair? As vrea sa stiu daca respecta cat de cat orarul de zbor. Multumesc.
danasonia Avatarul lui danasonia

9 mesaje
Oras: ploiesti

m-am intors de la malaga,a fost minunat in TERREMOLINAS: hotelul excelent,zborul bun(ajutata de xanax),am vazut ALHAMBRA si GIBRALTARUL,a meritat sa-mi inving frica de avion