Setari Cookie-uri

Grecia,Aegina

Superba tara...superba insula.Prima data cand am iesit afara din tara si m-a marcat.M-as intoarce acolo de mii de ori. Merita cu varf si indesat.

Postat pe 26 August 2008 11:42
De acord cu tine! Si eu am fost acolo insa doar pt. 3 zile. E o insula superba si pe langa asta e foarte strategic situata. E aproape si de Atena si de Peloponez asa ca ai ce vizita.
Apropo, sper ca ti-a placut fisticul, eu personal cred ca am facut cura de fistic acolo. :)

Postat pe 27 August 2008 18:14
Sunt de acord cu tine!!!

Eu am locuit in Atena 6 ani si doar ce-am revenit permanent in tara...
Nu-mi e dor de anii petrecuti acolo si de viata pe care o duceam...In schimb, mi-e al naibii de dor de toate locurile pe care le-am vizitat, de care doar am auzit sau poate nici macar, din aceasta tara cu peisaje minunate si variate care se numeste Grecia...
eclipsa2000
Postat pe 28 August 2008 11:23
De ce lauzi atat de mult Grecia ?
ai avut sansa sa mergi cu rucsacul in spate pe cararile Romaniei ? sa vezi cat de multe are de oferit.

Postat pe 28 August 2008 13:32
A recunoaste ca Grecia are peisaje minunate nu inseamna a nega ca Romania ar avea deasemenea. Pur si simplu vorbeam de Grecia. Daca vrei sa vorbim despre Romania te invit pe alt forum.:)
eclipsa2000
Postat pe 29 August 2008 15:44
Ai perfecta dreptate!!..si Romania are multe de oferit!...
Avem o tara superba dar nu stim inca sa ne bucuram de ea!!...si nici nu stim sa o respectam suficient de mult....dovada stau maldarele de gunoaie din marile orase...si mucurile de tigara indesate pe plaja litoralului romanesc...plus mii de sticle si hartii pe unele drumuri de munte.. PACAT!!!!....
Anne_M
Postat pe 31 August 2008 12:12
Grecia...in fiecare vara imi fac planuri sa ajung , dar de fiecare data ceva imi schimba planurile , insa anul urmator va fi primul pas cu siguranta am inteles ca este superb si ca sunt peisaje de vis , sper sa nu mai pierd inca un an fara a ma bucura de acea priveliste , in plus excursiile in Grecia nici nu sunt asa de costisitoare
andra_alexandra
Postat pe 31 August 2008 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
asa este 1 De la: martalogu64 19 Februarie 2009 22:44
Eilat,Marea Rosie,Israel 7 De la: parvulescu_dan 31 Martie 2010 08:47
Plec la Venetia! Sfaturi? Recomandari? 22 De la: iulia_is30 24 Iunie 2009 09:03
Hurghada 11 De la: lazy002253 9 Iunie 2010 10:57
Thailanda 2 De la: anitagirl 1 Decembrie 2008 23:36