Grecia,Aegina

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Grecia,Aegina: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Superba tara...superba insula.Prima data cand am iesit afara din tara si m-a marcat.M-as intoarce acolo de mii de ori. Merita cu varf si indesat.
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

De acord cu tine! Si eu am fost acolo insa doar pt. 3 zile. E o insula superba si pe langa asta e foarte strategic situata. E aproape si de Atena si de Peloponez asa ca ai ce vizita.
Apropo, sper ca ti-a placut fisticul, eu personal cred ca am facut cura de fistic acolo. :)
eclipsa2000 Avatarul lui eclipsa2000

4 mesaje
Oras: bucuresti

Sunt de acord cu tine!!!

Eu am locuit in Atena 6 ani si doar ce-am revenit permanent in tara...
Nu-mi e dor de anii petrecuti acolo si de viata pe care o duceam...In schimb, mi-e al naibii de dor de toate locurile pe care le-am vizitat, de care doar am auzit sau poate nici macar, din aceasta tara cu peisaje minunate si variate care se numeste Grecia...
dido

1 mesaj

De ce lauzi atat de mult Grecia ?
ai avut sansa sa mergi cu rucsacul in spate pe cararile Romaniei ? sa vezi cat de multe are de oferit.
eclipsa2000 Avatarul lui eclipsa2000

4 mesaje
Oras: bucuresti

A recunoaste ca Grecia are peisaje minunate nu inseamna a nega ca Romania ar avea deasemenea. Pur si simplu vorbeam de Grecia. Daca vrei sa vorbim despre Romania te invit pe alt forum.:)
dido
Anne_M Avatarul lui Anne_M

8 mesaje
Oras: ploiesti

Ai perfecta dreptate!!..si Romania are multe de oferit!...
Avem o tara superba dar nu stim inca sa ne bucuram de ea!!...si nici nu stim sa o respectam suficient de mult....dovada stau maldarele de gunoaie din marile orase...si mucurile de tigara indesate pe plaja litoralului romanesc...plus mii de sticle si hartii pe unele drumuri de munte.. PACAT!!!!....
Anne Marie Neagu
andra_alexandra Avatarul lui andra_alexandra

172 mesaje
Oras: tg jiu

Grecia...in fiecare vara imi fac planuri sa ajung , dar de fiecare data ceva imi schimba planurile , insa anul urmator va fi primul pas cu siguranta am inteles ca este superb si ca sunt peisaje de vis , sper sa nu mai pierd inca un an fara a ma bucura de acea priveliste , in plus excursiile in Grecia nici nu sunt asa de costisitoare