Setari Cookie-uri

vizitati Kusadasi

Vara asta am fost in Kusadasi si mi s-a parut ca a fost Raiul pe Pamant, poti avea parte de absolut tot ce vrei intr-o vacanta, aventura: horse safari, jeep safari, scuba diving, distractie: seara turceasca, disco, shopping: au un super bazar, relaxare: croaziera ...Totul este la superlativ si nici nu este scump. Agentia prin care am plecat eu este Europa Travel si au niste super preturi iar daca mai pleci si in extrasezon ceea ce la noi ar inseamna sept, oct ai si niste reduceri, acolo oricum e ft cald deoarece au doar doua anotimpuri secetos si ploios singurul incovenient este ca la sfarsit s-ar putea sa te trezesti indragostita de locuri, mancare, peisaje...si nu numai... si sa trebuiasca sa te intorci din nou in "minunatul" Bucuresti .

Postat pe 5 Septembrie 2008 12:12
Da, as mai adauga apropierea de locuri istorice care merita vizitate: ruinele oraselor antice Efes, Halicarnas, Milet, inclusiv doua din cele 7 minuni ale lumii antice, toate foarte bine intretinute.
Si preturile mici si ... negociabile la aproape orice.
mariusvlad
Postat pe 20 Februarie 2009 00:30
excelent totul.....din pacate am ratat halikarnasos dar in plus am mers la pamukkale ....turcii stiu cum sa faca turism ....si eu m-am simtit f bine la ei....
iulia1000
Postat pe 10 Martie 2009 23:53
A FOST CINEVA CU AGENTIA CHRISTIAN TOUR UN TURCIA LA KUSADASI, HOTEL SURTEL SAU ESAT?
tavi_lazy
Postat pe 15 Mai 2009 12:29
Tavi am fost eu cu christian tour in kusadasi la hotel surtel anul trecut in vara-ce te intereseaza?
ellyss
Postat pe 15 Mai 2009 14:24
MA INTERESEAZA DACA AGENTIA SE TINE DE CUVANT CU ACORDAREA CONDITIILOR SCRISE IN OFERTA SI DACA HOTELUL SURTEL ARE TOATE CONDITIILE SCRISE IN OFERTA AGENTIEI
tavi_lazy
Postat pe 18 Mai 2009 12:08
Ellys,te rugam frumos sa ne spui de hotel surtel,ai fost multumita?totul e ok,curatenie,servicii,mancare?noi avem la surtel 10 nopti din 1 iunie,si vreau macar sa stiu la ce sa ma astept,la receptie merge chestia cu 10 euro,pentru o camera super?personalul hotelului e dragut,o sa ne intelegem cu ei?plaja cum e si mai ales apa marii?
multumim!!!
babalica
Postat pe 21 Mai 2009 09:00
La 20 km de Kusadasi este un loc minunat Guzelcamli. Plaja luna si lata cu nisip, parcul national Mili e o adevarata frumusete cu plaje intime. Mergeti la Hotel Akbulut 4*, servicii foarte bune.
carmen1977roxy
Postat pe 20 Februarie 2010 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roma - ce trebuie neaparat sa vezi? 20 De la: gabriel481 5 Octombrie 2009 14:36
vacanta in spania 4 De la: Rosalba 3 Noiembrie 2009 13:22
Doresc urgent relatii despre hotelurile GOLDEN NESTS si ELIANA din CORFU 1 De la: raduiov 2 Iunie 2010 10:27
ma duc in nikiti-halkidiki 25 De la: romulus 9 Iunie 2010 22:01
Thassos - Rachoni Bay 6 De la: vladgg_19 2 Iulie 2010 15:06