Setari Cookie-uri

Hai sa facem sport!

Ce sporturi preferati sa faceti?
adi1981_bv
Postat pe 7 Septembrie 2008 12:40
sporturi? yo ma chinui de o luna sa gasesc pe cineva cu care sa alerg:(( si nimic...:| toata lumea are treaba :| :-
babypanther
Postat pe 10 Septembrie 2008 20:54
tae-bo!
e super!
lilitunder2000
Postat pe 15 Septembrie 2008 09:04
http://www.ambition.ro/concurs/profil.php?id=688
scrie lupascu in casuta de cautare si ai sansa sa castigi omasina toyota

Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:22
Nu va luati adidasi cu role!!!
Eu imi permit sa fac aceasta reclama negativa, pentru ca oricum nu-s fabricati in Romania, si economia romaneasca n-ar avea de suferit. Mi-am luat acest gen de adidasi, mi s-au parut foarte "cool" atunci cand i-am vazut la un copil pe strada; dar atunci cand i-am luat la purtare, ieri, am avut numai surprize; n-am putut sa-i folosesc nici ca role, nici ca adidasi.
De fapt, daceti ce vreti, dar purtati acesti adidasi numai daca sunteti o persoana foarte, foarte sportiva, nu babe supraponderale ca mine
onyx001
Postat pe 8 Februarie 2009 10:24
http://www.iuresh.ro/profil.php?profil=carmen_manu
nemrac_lazy
Postat pe 16 Februarie 2009 14:38
sa facem sport si daca mergem 2,3 km pe jos si acest fapt e super benific
lazy000653
Postat pe 7 Septembrie 2009 02:13
Da urgent mersul pe jos o sa ne metina mai tineri .Vom putea merge mai mult timp fara baston, vom manca cu pofta ,vom gandi mai mult inainte de-a intreprinde ceva si chiar mergand mult pe jos poti gandii mai bine la poblemele ce le ai in acea zi.Vei fii mai frumoasa,nu mai ai nevo nici de machiaj mult pentruca, te vei inbujora putin, cheltuiesti mai putin pe farduriin. In felul acesta macar,sportul facut mai mult sau f putin este sublim.
lazy000653
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:11
Helo!
Eu fac fitness, tae bo, badminton, dansez, merg cu bicicleta din cand in cand si foarte des merg pe jos. Am norocul sa merg la o sala unde se fac diverse cursuri asa ca fac de fiecare data cand merg acolo alt curs :D. Fac sport cam de 3, 4 ori pe saptamana cate una, doua ore si ma simt extraordinar (asta cand nu ma trezesc dimineata cu febra musculara :p)
Nu ma mai simt bine cand nu fac sport asa merg cat de des pot la sala. Pana acum nu m-a ajutat in nici un fel sa slabesc dar ma motiveaza altceva in schimb, si anume formele pe care le am de cand fac sport si tonusul muscular.
In vacanta, cand nu am sala de sport aproape, fac Walking. Mi se parea o prostie sportu asta la inceput cand am auzit de el mai ales din cauza echipamentului (asemanator cu cel pt Jogging plus doua 'bete de schii':)) Eu nu folosesc betele, mi se par totusi ciudate si pentru maini prefer sa fac alt tip de exercitii decat sa tin doua bete in mana. Rezultatele sunt neasteptate, mai ales daca nu uiti sa incorzi abdomenul ;)
Oricum, cred ca-i distractiv sa faci sport singur mai ales cand ai melodiile preferate cu tine,si mai ales ca ascultate foarte tare te scutesc sa auzi nenumaratele comentarii, claxoane si intrebari stupide de la oamenii de pe strada care nu inteleg la ce ajuta sportul....'Da de ce fugi draga?'....'Da tu faci asta chiar in fiecare zi?' si alte idiotenii de genu'.
Oamenii care la 40 de anii sunt inca frumosi fara sa faca sport, sunt norocosi si rari. Nu stiu daca ati observat ce frumosi sunt oamenii in tarile civilizate. Asta se intampla pentru ca se hranesc adecvat si pentru ca fac mult sport. Si nu numai ca sunt frumosi dar traiesc si foarte mult.
Pe mine, sportul ma face fericita, ma face sa zambesc si sa ma simt extraordinar, chiar daca pe urma sunt foarte obosita. Merita oricum!

Va urez multa bafta si spor la treaba!!!
poalialexandra
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:38
cu partenerul de alergat sa stii ca e mare problema...cu totii il cautam, dar iete ca nu dam de el !
Christine_C
Postat pe 11 Ianuarie 2011 00:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la munte in bulgaria 17 De la: lazy000872 15 Martie 2010 23:22
caiac, rafting, canyoning, surf, diving, fishing, climbing, ciclism, motocros,ski etc. AVENTURA 1 De la: cisabelcor 4 Martie 2010 17:51
Palma de Mallorca 6 De la: luchianramona 8 Martie 2011 13:21
Cine vrea sa mearga in IORDANIA 20 De la: lazy001865 21 Februarie 2010 13:49
Urgent caut colega de camera pt vacanta in insula Zakynthos Grecia pret super 1 De la: ssimonas 9 Septembrie 2012 14:44