Setari Cookie-uri

Despre Geogiu Bai

Stimati prieteni,stiu ca-mi sunteti de mare ajutor ,deaceea va rog sa-mi spuneti cateva avantaje si dezavantaje vizitarii Statiunii Geoagiu Bai.Vreau sa stau in aceasta vacanta cateva zile si aici.Stiti o pensiune buna?Dar despre tratament?
Va multumesc mult Traian B
traian_lazy
Postat pe 27 Iulie 2009 22:21
nu stiu daca nu este prea tarziu
dar iti recomand cu caldura aceasta statiune superba
ai 3 stranduri in care poti sa te balacesti toata ziua
ai terasa " agrementul" unde poti manca bine si ieftin si ai amabilitatea localnicilor si bunul simt al angajatilor din hoteluri
iulia1000
Postat pe 23 August 2009 20:27
eu am fost la inceputul lui mai si am stat la cort...era cam frig si nu as mai dori sa reiau experimentul...insa despre statiune iti pot spune ca este destul de frumoasa...desi sunt multe locuri abandonate complet poti sa gasesti si locuri interesante...cand am fost eu strandul era inchis dar am facut baie la hotel germisara, un hotel superb de 4 stele cu o piscina interioara imensa si un bazin cu apa minerala termala...iti pot lasa un nr de telefon daca te intereseaza: 788 777 767 sau o adresa de email: rezervari@hotelgermisara.ro , acest hotel aflandu-se chiar la intrare in statiune; vei mai gasi acolo un parculet destul de dragut si curat unde sunt si leagane si topogane pt.cei mici; undeva, dupa ce treci de o biserica, intreaba de cascada...este undeva intr-o poienita si este SUPERBA! daca urcati prin padure veti gasi o pestera...nu e cine stie ce dar e interesant...sunt multe terase si restaurante unde puteti manca...dar si multe locuri unde poti face un gratar in liniste.sper ca informatiile mele sa-ti fie de folos...distractie placuta!
munteanu_mihaela85
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:51
Buna,am fost la GEOAGIU de revelion,la HOTEL GERMISARA.Vara,cred ca e frumos,iarna insa,nu prea ai ce face.Hotelul e dragut,are piscina cu apa termala,camerele sunt curate,dar,patronul vrea sa-ti ia toti banii!!!Pentru copil de 8 ani,au cerut pret de adult pentru mese-adica,avea inclusa si bautura!!!De,la 8 ani,mi se pare normal...Pentru noaptea de revelion,pentru copil,trebuia sa platim 12000,adica pretul intreg,ca pentru un adult-pentru tot sejurul...Vor sa se imbogateasca peste noapte,doar suntem in Romania!!!In noaptea de revelion,am pus un scaun la masa ,si,bineinteles,am mancat impreuna.Eram 4 adulti si un copil...nu au pus nici macar un tacam gol,asa,din bun simt!!!!Tortul din noaptea de revelion a lipsit,au pus o crema gretoasa,asa ca lea ramas si asta!!!Pacat de locatie!!!PATRONUL AR TREBUI SA IA LECTII DE BUN SIMT!!! .
kudika081329
Postat pe 10 Februarie 2010 14:44
mergi in bulgaria de revelion sau de paste si nu iti va mai trebui romania....pacat....statiunea este superba vara....
iulia1000
Postat pe 11 Februarie 2010 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceva interesant 6 De la: battleofwits 19 Aprilie 2011 11:21
Ce carti se mai citesc in prezent? 40 De la: 2 Noiembrie 2012 13:00
Ce fac copiii în vacanþa de iarnã? 2 De la: carmen_natural 13 Februarie 2011 17:48
Vreau sa aflu cine ma suna 16 De la: alfredodecurtofreco 27 Noiembrie 2010 15:02
Obiecte dragi sufletului nostru 27 De la: kudika421339 9 Noiembrie 2011 12:22