Setari Cookie-uri

Ne lipsesc o gramada! si ne deranjeaza o mie!

La noi lipsste: infrastructura, adica nu stii cind pleci unde ajungi sau daca mai ajungi.Cind te intorci???
-serviciile: daca intri intr-un restaurant esti servit ca un gunoi, mincare proasta , veche, scumpa si dupa care astepti pina ti se face foame dinou , cind vine nota de plata nu ai aer. fabulos de mare!!!la o portie asa mica...
-predomina cocalarii si dobitocii, atit la munte cit si la mare, urla mamielele, urla cocalarii parca ar fi lemurieni in jungla, pe plaja la noi gasesti : fecale de om ciine, cocalar , mucuri de tigari, smecheri prosti, toate specimenele abjecte care te deranjeaza.
Eu am fost in Tenerife ( si ma costat cit in alt an in Romania) , pe plaje liniste , in magazin: soc preturi la jumate ca in Romania de 30 euro am umplut 5 plase si nu cu piine si franzela ca la noi cu ce mi-am dorit in Romania si nu mi-am permis.La restaurant ( unul fara pretentii) micarea era mincare iar vinul apa si piinea erau din partea casei 3 feluri si desert au fost 9 euro! iar friptura mare, cam cit 3 in Romania .daca va intereseaza va astept pe www.caius.ro pentru o vacanta in care hotelul e gratis 7 zile.va platiti singuri avionul.
caiustravel
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:06
Am cele mai ieftine solutii turistice. Sejururi, bilete de avion , cazari in toata lumea.
fenechiu_marian@yahoo.com
fenechiu_marian
Postat pe 23 Februarie 2010 09:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 13:40
"faraonii negri" 8 De la: kudika413102 25 Iulie 2011 17:05
Experienta SPA la tine acasa! 1 De la: Amalia06 16 Februarie 2012 18:07
castelele catare 1 De la: munteanu_mihaela85 8 Septembrie 2008 11:13
Castiga bani usor! 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 11:27