Setari Cookie-uri

Minunata vacanta in Tenerife...

Am petrecut luna noastra de miere acum in Februarie in Tenerife.Totul a fost superb.Hotel 4*,mancare superba.Insula este foarte frumoasa cu o vreme calda in jur de 25 grade in Februarie,si la fel in tot anul.Noi am prins si Carnavalul care tine 1 luna de zile si seamana putin cu carnavalul din Rio..Daca cineva doreste sa viziteze odata aceasta frumusete recomand sa mearga asa cum noi.a fost foarte ieftin printr-o agentie din Tenerife.Daca cineva este interesat pot sa ajut sa petreceti si voi vacanta ieftin,extraodrinar si neuitat..
Va doresc o vacanta placuta...
eniko_lazy
Postat pe 1 Martie 2010 15:04
De la: lazy001889, la data 2010-03-01 15:04:30 Am petrecut luna noastra de miere acum in Februarie in Tenerife.Totul a fost superb.Hotel 4*,mancare superba.Insula este foarte frumoasa cu o vreme calda in jur de 25 grade in Februarie,si la fel in tot anul.Noi am prins si Carnavalul care tine 1 luna de zile si seamana putin cu carnavalul din Rio..Daca cineva doreste sa viziteze odata aceasta frumusete recomand sa mearga asa cum noi.a fost foarte ieftin printr-o agentie din Tenerife.Daca cineva este interesat pot sa ajut sa petreceti si voi vacanta ieftin,extraodrinar si neuitat..
Va doresc o vacanta placuta...
D.NA; Va doresc casa de piatra.Va rog luati-ma gradual: A-ti fost,banuiesc printr-o agentie; CARE?
kudika096251
Postat pe 6 Martie 2010 05:03
ma bucur ca ati avut o vacanta frumoasa daca se poate la ce hotel ati stat pret si cum este viata an tenerife vrem sa mergem si noidaca se poate niste poze ai unde sa mergi seara cumparaturi VA ROGAM DETALI NUMELE AGENTIEI VA MULTUMESC :NUMELE MEU ANGY-
angelika_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 06:07
Casa de piatra!Am vizitat si eu aceasta minune in 2007.As mai merge acolo pentru ca m-am simtit minunat!Dati-ne si noua mai multe detalii despre agentia cu care ati fost.Multumim!
stanciumargareta
Postat pe 6 Martie 2010 09:31
Com se numeste agentia din Tenerife?
Va multumesc.
raduiov
Postat pe 6 Martie 2010 10:22
Va spun eu cu ce agentie a fost, cel mai probabil: fie Atlantic Promotions, fie First Choice Marketing, fie altele de acest gen. Eu am avut o peripetie cu Options International, care a disparut intre timp... Dati un search si vedeti ce zice lumea despre... Cunosc strategia asta de a intra pe forumuri de turism si a racola fraieri.
Si as paria ca hotelul la care a fost se numeste "Regency Resorts".
Feriti-va dc va propune o super oferta, oricarre ar fi aceea, cu atat mai mult gratis! Dc vreti sa plecati in Tenerife sau in Lanzarote, apelati la agentii cunoscute sau organizati-va pe cont propriu.
codrutza_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 11:05
buna,vreau sa te intreb cat ai dat pe excursie si cat a costat avionul ptr 2 per dus intors.ce preturi au la mincare?eu am un vaucher cu o cazare ptr 7 noptii si nu stiu dc merita sa merg .m-am interesat de avion si cel mai ieftin am gasit cu 850euro.iar la unele ag este 950 euro excursia ,cazarea si cred ca si mic dej.dc gasesc avion mai ieftin poate merg si eu.ms.
sexymamma
Postat pe 6 Martie 2010 11:41
Da, m-ar interesa sa merg cu sotul meu la inceput de iunie.daca ai ceva sfaturi utile mi-ar fi bine.As dori sa stau o saptamina.De unde sa cumpar bilete de avion mai ieftine .In privinta hotelului m-ar interesa un nume.
Multumesc
lazy000286
Postat pe 6 Martie 2010 14:43
Daca cineva doreste sa mearga ii ofer hotelul gratis 7 zile! Plateste numai avionul.Noi am fost mergem in octombrie dinou.Va astept pe www.caius.ro pentru detalii.Daca sinteti decisi va rog un mail la caiustimar@yahoo.com cu un nr de telefon si va contactam noi.
caiustravel
Postat pe 6 Martie 2010 15:16
va astept pe www.caius.ro pentru o vacanta in Tenerife cu 7 zile hotel gratis!
caiustravel
Postat pe 6 Martie 2010 15:21
AM FOST PE 8.08.2009-15.08.2009 IN TENERIFE IN ZONA SUDICA HOTEL SIESTA ,AM FOST PRINTR-O AGENTIE DIN PITESTI- 839 EURO/PERSOANA AVION CHARTER+HOTEL+ DEMIPENSIUNE ,DAR POT SPUNE CA MANCAREA A FOST SUFICIENTA SI DIVERSIFICATA GEN BUFET SUEDEZ,UNEORI NICI NU MAI MANCAM LA PRANZ.
IAR CAND VOIAM SA LUAM PRANZUL I-L LUAM LA TERASA IN APROPIEREA HOTELULUI,UNDE SE MANANCA FOARTE BINE MAXIM 20 EURO 2 PERSOANE MENIU COMPLET .EXCURSIILE AU FOST FOARTE FRUMOASE,MERITA BANII ,MAI ALES LORO PARQUE!
NU AM FOST IN INSULA GOMERA ,DAR SPER CA VOI REVENI CURAND IN TENERIFE,ORICAND M-AS INTOARCE AICI,M-A IMPRESIONAT IN PRIMUL RAND PEISAJELE,VEGETATIA,CLADIRI ,HOTELURI,OCEANUL,PLAJELE,CLIMA,ESTI COMPLET RUPT DE REALITATE !
bw52110
Postat pe 6 Martie 2010 16:14
Buna...

MA fost printr-o agentie din Tenerife si a fost mult mai ieftin decat cu una din alta parte,.Noi am fost gratis o saptamana si biletele de avion a fost rezolvat de cei din Tenerife.A fost foarte ieftin,ninunat si daca doresti informatii nai de facut altceva decat vorbesti cu cei din Tenerife.Ei te suna prin internet ori prin telefon ori poti aranja prin e-mail totol direct cu ei.Noi am platit biletel si mincare acare a fost foarte buna in restaurante si ieftin,si am platit foarte putin si ne-am simtit extraordinar.Daca te intereseaza pt sa te ajut..
Iti doresc numai bune..
Eniko
eniko_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 19:11
Buna...

Noi am fost nu prin agentie romaneasca ci prin agnetie din Tenerife.Ei au aranjat totul a fos 1 saptamana gartis.AM platit numai biletele de avion care a fost aranjat tot d eei si afos foarte ieftin.Mult mai ieftin decat in alte locuri.Am intersayt inainte in alte agetii si a fost mult mai mult de platit.De accea noi ami aranjat totul cu ei.Am fost peste tot am chiriat o masina.Am vizitat totul,si masina a fost numai 110 euro pt 1 saptamana.Benzina este tot foarte ieftin in Tenerife.5 zile am mers peste tot am umblat 1000 km si am platit 50 euro pt benzina.Restaurantele sant bune 3-4 stele si cu mancare superba.Shoppingul preturile mi s-a parut mai mici decat acasa.Daca va duceti putei vizita:TEide muntele minunat,Aqua prak cu animale is show de delfin,etc,Minunate orase,capitala Santa de la CRuz.Este un loc foarte frumos in munte MAsca..Si mai pot sa-ti dacu si alte informatii ce te intereseaza.Daca doresti sa mergi gratis sunepmi si poti aranja totul repede si poti castiga si bani asa..
Iti doresc numai buna..
Eniko
eniko_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 19:20
BUna...

Locul aceasta merita sa vizitezi si mai lute ori.Si noi mergem si in anul viitor.Agentia noi printr-o agenti din Tenerife am fost.Am fost gartis 1 saptamana si afost minunat.DAca doresti mai multe detalii poti vorbii prin telefon sau internet ei te cauta direct cu ei.Sau pot sa-ti dacu eu mai multe informatii..Noi am fost gartis am paltit numai mancarea noi am fost in restauratt si afos extraordinar de buna mancarea si mie mi s-a parut ieftin.Am chiriat masina si a fost 110 euro pt 1 saptamana.Benzian a fost la fel ieftin am mers 1000 km si a fost numai 50 euro benzina.Totul a fost foarte buna.Daca doresti sa aranjezi vacanta direct cu cei din Tenerife spune-mi si te pot ajuta..
Iti doresc numai bune..
Eniko
eniko_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 19:25
Buna...

Noi am fost print-ro agentie din Tenerife si am stat intr-un hotel de 4 stele .Noi am fost gartis am paltit numai biletul de avion si mancarea.Biletul a fost 65.000forinti din budapesta.Dus-intors pt 1 persoana.Am mers cu un charter avion,si totul a fost comod .Mi se pare nu ai de ce sa platesti atat pt biletel de avion pt o agentie.Pt noi cei din Tenerife au aranjat totul .daca veri pot sa te ajut...
Iti doresc numai bune..
Eniko
eniko_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 19:31
Ma bucur cand cineva apreciaza destinatiile exotice!
Eu va ofer in permanenta cazari gratuite in Tenerife, si alte 65 milioane de destinatii de vacante in toata lumea. Intrati pe
www.kas-afaceri.ro
gasiti destinatii la jumatate din pretul agentiilor din Romania sau Europa.Pentru cereri, gasiti pe site datele mele de contact. daca doriti va pot deschide un cont de distribuitor de vacante, astfel veti obtine comision 5% di orice destinatie achiyitionata de prietenii vostrii!!!
0723653093
kastimisoara@yahoo.com
Pentru orice vacanta achiyitionate, cadou BONU 7 nopti caz, pentru 2-are gratuita in Tenerife la Hotel Regency Club, pentru 2-4 persoane (ap 2 camere)
kas_lazy
Postat pe 6 Martie 2010 23:07
M-ar interesa si pe mine detalii despre vacanta in tenerife!
lazy000973
Postat pe 7 Martie 2010 15:17
Acum 2 ani am cumparat 7 nopti cazare cu mic dejun inclus in Tenerife cu 700 euro , 4-5 stele. Ofer 2 locuri pt.2 persoane dispuse sa vina cu mine si sotia mea si sa plateasca 800 euro !Explic calculul : zborul cu avionul pt.4 persoane costa 900 euro , asta inseamna 700+900=1600 euro .Voi platiti 800 iar noi mai platim 100 pe langa cei 700 ( cazarea ) pe care avem factura si chitanta ! Problema este ca trebuie sa facem programarea pana la sfarsitul lunii mai , pt.iulie sau august 2010 . Pot fi contactat : pensionarul57@gmail.com sau 0746174398 , 0257277244 , 0357402721 , Nelu Teudan
kudika079699
Postat pe 11 Martie 2010 09:20
Intra pe www.caius.ro si rezerva o saptamina in Tenerife GRATIS!
caiustravel
Postat pe 11 Martie 2010 18:24
asta da minunata
carla_cra
Postat pe 31 Martie 2010 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Republica Dominicana - Punta Cana 20 De la: carla_cra 1 Aprilie 2014 20:57
Vacanta Cuba 6 De la: Imperator 9 Decembrie 2009 23:04
BODRUM hotel ART Bodrum 9 De la: valentina_v 18 August 2010 12:48
Dubai 2 De la: ad__83 29 Martie 2011 13:39
APARAT ROWENTA***ondulare si uscare rapida.130neg. 1 De la: blonda_dld 9 Februarie 2012 15:37