Setari Cookie-uri

ce decizie sa iau eu pana la urma

Am sa va zic si eu povestea mea de iubire a inceput acum 6ani,cand ma-m indragostit fara sa vreau de baiatu cu care sunt si acum.La inceput totul a fost bn, ca toata lumea...acum nu prea mai este ca la inceput.
Ma-m logodit cu el anu trecut si asta numai ca sa fiu cu el dar se pare ca el dorea doar sa ma mut la el ceea ce eu nu sunt de acord nici in ziua de azi....si sa va zic dc,pt.ca in familia lui nimeni nu ma place pt.ca el sta cu parinti la curte si in curtea lor mai este si familia lui sora si fratele acestuia.Toti au incercat sa ne desparta si din familia lui si din familia mea,prieteni comuni pt.ca dupa parerea lor nu ne potriveam.Am trecut si peste micile piedici pt.ca ne iubeam si am zis ca nimeni nu o sa ne desparta vreaodata.Dupa ce mi-a dat inelul si asta a fost cam tot la cererea mea mai fortata am avut o dicutie cu toti ai lui acasa din cauza prietenei lui fratele lui pe motiv ca fata bagase unele minciuni.Ma-m certat cu totii ai lui in momentul acela dar el nu a venit deloc sa ma sustina sa stea langa mn si sa zica contariul vorbelor zise de fata aceaia.Ma-m simtit aiurea si cand ia-m zis,mi-a zis ca el nu vrea sa se certe cu ai lui si sa incerc sa ma impac cu ei.
Nu imi place cum se comporta cu mine de la un timp....a inceput sa dea in mn si sa imi vb urat dar dupa imi zice ca ma iubeste si imi cere sa ma mut la el.Face orice numai sa nu stea cu mn si de la un timp nici relati intime numai avem.Am trecut prin multe impreuna plecarea mea in italia pt.ca am vrut sa ma cert cu el acum 3ani cand mi-a dat prima palma si ma-m impacat cu el,moartea unui prieten de al nostru drag,si cel mai mult moartea lu tata cand noi eram certati de 2luni si ne-am impacat si mult mai multe.
Noi chiar tinem unul la altul dar nu merge asa ca inainte si nu pot sa ma despart de el cand imi vine gandul sa ma despart dupa 2-3 luni daca se intampla sa ne certam iar ne impacam.
Si pana la urma ce sa fac?
kudika060945
Postat pe 26 Iulie 2010 17:37
Tu ai toate datele problemei! Daca pentru tine e ok sa te mai si bata si dupa sa-si ceara scuze... Te bate,iti vorbeste urat,nu mai aveti relatii intime...mai are rost sa intrebi ce sa faci?
Barbie30
Postat pe 26 Iulie 2010 17:54
De la: kudika060945, la data 2010-07-26 17:37:04a inceput sa dea in mn si sa imi vb urat

aoleo, fugi cat mai repede de langa magarul asta
bataile o sa devina din ce in ce mai dese si serioase
kitty_krieger
Postat pe 26 Iulie 2010 19:23
"Si pana la urma ce sa fac? "
indura, ca doar il iubesti ce mama lui harap alb
miss_darine
Postat pe 26 Iulie 2010 19:31
Eu una mi-as lua inima in dinti si nu mai m-as impaca cu el. Daca te muti la ai lui si or sa se ia toti de tine intr-o zi si el nu spune un cuvant pt tine, sigur vei suferi foarte mult. Nu aveti posibilitatea sa va mutati singuri in chirie? Eu as incerca aceasta varianta daca as sti ca ma iubeste cu adevarat, dar bataile alea si vorbele grele nu sunt ok.
anutzzaa
Postat pe 27 Iulie 2010 18:18

si zici ca te iubeste nu? si cum se manifesta:"auzi fa vino sa te iubesc putin!" jap-jap doua perechi de palme!
fante_de_dorobanti
Postat pe 27 Iulie 2010 18:39
lasa-l sa-si vada de drum! meriti ceva mai bun!
roz5blue6lila7
Postat pe 27 Iulie 2010 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu se simt vinovati daca au inselat? 14 De la: SweetDadyD 30 Octombrie 2009 11:27
BUNA ! 8 De la: Celia_29 9 Octombrie 2010 00:28
Iubirea prin ochii adolescentului! 4 De la: desi_desiree 12 Iulie 2010 01:37
Sondaj de opinie 44 De la: alegro6543 28 Noiembrie 2010 19:44
Cum sa lupti cu o fantoma? 77 De la: joy_18 10 August 2010 03:57