Setari Cookie-uri

Machiaj profesional

Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca.
inna_grace
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:26
Sigur machiaj profesional! e important sa ai si tenul pregatit de machiaj pentru ca altfel nu prinde si va curge. eu o recomand pe dna Katiusa Popovici, sunt foarte incantata de machiajele ce mi le-a realizat si au fost admirate. si rezista pana a doua zi.. 0721323203 este telefonul. neaparat programare din timp..
kudika_12257
Postat pe 12 Mai 2016 22:32
Fetelor, pentru machiajul profesional de mireasa n-as merge pe acelasi stil de machiaj ca la un eveniment.. si eu va pot recomanda un make up artist care lucreaza cu mirese, eu machiez pentru sedinte foto mai mult. Tot pe Katiusa Popovici! si eu o admir pentru munca si devotamentul ei, plus ca stiu cat a investit in produsele de calitate. Daca aveti nevoie, va las numarul ei si va recomand sa va faceti programare. 0721323203 e numarul ei.
kudika_975131
Postat pe 21 Mai 2016 07:43
Eu ma intreb cate ore tine un machiaj profesional, fardul meu de pleoape se "strange" dupa 2 ore :( Am fost recent la o nunta unde mireasa a fost la un makeup artist, a dat o carca de bani si 4 ore mai tarziu s-a dus acasa sa se fardeze iar :))))
dorina2011
Postat pe 7 Iulie 2022 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pareri 2 De la: Fausta_grace 9 Mai 2011 17:51
am nevoie de informatii pentru transplat de celule stem 2 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 20:20
unghii false-gene false 1 De la: grace000251 9 Mai 2010 10:54
LEOREX - NANOTEHNOLOGIE 1 De la: tantza_23 9 Decembrie 2010 11:38
Invitatie 1 De la: grace008091 17 Martie 2010 09:37