Setari Cookie-uri

extensiile pentru par

si-a facut cineva extensii? sunt ok? arata bine? rezista sa faci o coafura din ele?
ully1986
Postat pe 15 Iulie 2008 12:44
Poate daca iti pui ocazional..., eu sunt impotriva lor. In anii studentiei am lucrat ca model intr-un salon pentru ca aveam un par lung, bogat si sanatos.
In primul rand iti distrugi varfurile, in al 2-lea rand le trebuie o ingrijire speciala, altfel, dupa primul spalat vor arata ingrozitor.
Probabil ca va trebui sa mergi in fiecare saptamana la spalat si aranjat.
fantome
Postat pe 6 August 2008 15:31
fantome cam are dreptate
ptr o nunta se merita.dehhh aspect...
dar sa porti tot timpul nu stiu ce sa spun
asta cu aratatul k naibii dupa spalare cam asa e
ptr k si dc nu este par fals din plastic ci este natural, este totusi par mort,deci...
am vz fete cu extensii care ziceai k sunt maturi
dc esti curioasa si vrei sa vezi coafura cu extensii reusite intra pe profilul meu, la albumul miresica sexy.tipa repectiva a avut extensii puse special ptr ziua nuntii
au aratat f bine si f special
va pot raspunde de asemenea pe privat unde si le-a pus
pooopici
iulik_flore
Postat pe 14 Octombrie 2008 10:42
f bine si f natural am vrut sa zic
iulik_flore
Postat pe 14 Octombrie 2008 10:43
si cam cat costa ????

Postat pe 15 Octombrie 2008 23:51
costa in jur de 10 euro extensia
cel putin atat stiam eu ca e
iti dau adresa si numele salonului in privat dc vrei
iulik_flore
Postat pe 16 Octombrie 2008 17:25
m-ar interesa pt galati...k eu de aici sunt...si 10 euro extensia...adica o suvita...sau cum ??...cum se face procedeul stie careva???....vreau par lung la nunta...mai am 1 an ...imi creste el ...dar....mai vreau...

Postat pe 18 Octombrie 2008 23:25
Dragele mele...
Exista mai multe procedee de aplicare a suvitelor false.

Cea mai des folosita este "sudarea " celei false de una adevarata cat mai aproape de radacina. Este un procedeu efectuat la temperatura mare cu un mic aparat care lipeste cele 2 suvite. Este daunator pentru suvita naturala.
Ce-l de-al 2-lea procedeu este mai costisitor: se flolosesc suvite mai multe si mai subtiri care se impletesc la radacina altei suvite si apoi se lipesc usor. Dureaza 2-3 sedinte. Este mai putin daunator decat primul.

In abele cazuri parul nu trebuie spalat cu orice, oricand si oricum. O sa va invete la coafor.
fantome
Postat pe 20 Octombrie 2008 14:43
ca sa veti par lung si bogat..veti plati in jur de 1000 RON

Laula.
machiajoradea
Postat pe 22 Octombrie 2008 10:58
mai bine imi las parul sa creasca inainte cu un an si voi avea mai mult decat extensii:un par natural , fara costuri si frumos.Eu sunt adepta parului lung , dar fac si schimbari destul de des.Acum m-am tuns scurt dar mie imi creste parul foarte repede asa ca pana la anul voi avea un par suficient de lung pentru o mireasa.Pastrati naturalul ca e mai bine
Puffy_grace
Postat pe 28 Octombrie 2008 09:38
Buna....am extensii de vanzare cu keratina doar 50.000 lei vechi suvita....cine este interesata sa ma anunte....
redvipera0
Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:18
gabontzel, da, suvita costa 10 euro
iulik_flore
Postat pe 19 Noiembrie 2008 10:38
oricat ar costa extensiile nu va faceti sunt daaunatoare...
Puffy_grace
Postat pe 20 Noiembrie 2008 08:41
pai dc stam sa o luam asa totul este daunator!
extensiile sunt daunatoare, unghiile false sunt daunatoare, genele false iar sunt daunatoare
dar trebuie sa recunoastem ca ele ne confera un aspect mult mai resusit!
asta e !
nu avem ce face!
"baba la frumusete sufera"
doar nu om ramane cheale, sau ne pica unghiile sau ramane chioare
hai sa fim serioase.....
iulik_flore
Postat pe 27 Noiembrie 2008 12:14
mda ai dreptate si tu...si mie imi plac unghiile false chiar daca dauneaza...dar am inteles ca extensiile ard parul...si cred ca poate dauna mai mult decat altele...parerea mea
Puffy_grace
Postat pe 1 Decembrie 2008 11:36
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:31
BUNA FETELOR.EU MA OCUP CU VANZAREA DE EXTENSII DE PAR 100 % NATURAL CU CLIPS ON SI CU KERATINA.CELE MAI CONVENABILE SUNT CELE CU CLIPS PT CA SE POT DA JOS ORICAND SI IN PLUS NU AFECTEAZA PARUL ABSOLUT DELOC.FIIND DIN PAR NATURAL NU NECESITA O INGRIJIRE SPECIALA ,DE ASEMENEA ELE SE POT VOPSI,SPALA,COAFA.SETUL DE EXTENSII CU CLIPS DE 10 BUCATI CARE AJUNGE PT TOT CAPUL ESTE DE 80 DE EURO IAR CELE CU KERATINA 1 EURO SUVITA.ESTE CEL MAI MIC PRET DE PE PIATA LA MOMENTUL RESPECTIV.PT MAI MULTE DETALII ADD ID DE MESS EXTENSII4U SAU SUNA LA 0762834866
extensii4u
Postat pe 3 Decembrie 2008 17:38
fetelor aveti si extensii albe ptr par???
m-ar tenta
iulik_flore
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:55
Vand extensii par 100% natural cu cheratina, microring si clip on. sunt disponibile pentru toate nuantele de par. preturi cuprinse intre 2,5 ron/suvita si 4 ron/suvita. au o lungime de 55 cm. vand si aparat de lipit extensii - 350 ron,solutie de dezlipit - 100 ron si cheratina pt refolosire. livrarea se face prin curierat, plata se face la primirea coletului, dupa desfacerea acestuia. merita sa incercati daca vreti sa aveti un par mai lung si mai bogat. pt detalii sunati la 0748657334, 0768888951 sau trimiteti e-mail la ana_kiss_28@yahoo.com am si albe si roz si toate nuantele pe care le vreti...

Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:13
Vand extensii par 100% natural cu cheratina, microring si clip on. sunt disponibile pentru toate nuantele de par. preturi cuprinse intre 2,5 ron/suvita si 4 ron/suvita. au o lungime de 55 cm. vand si aparat de lipit extensii - 350 ron,solutie de dezlipit - 100 ron si cheratina pt refolosire. livrarea se face prin curierat, plata se face la primirea coletului, dupa desfacerea acestuia. merita sa incercati daca vreti sa aveti un par mai lung si mai bogat. pt detalii sunati la 0748657334, 0768888951 sau trimiteti e-mail la ana_kiss_28@yahoo.com

Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:16
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_extravagante_buchete_de_mireasa.html

uitati-VA AICI SUPERBBBBBBB
iulik_flore
Postat pe 1 Aprilie 2009 17:48
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:24
Buna fetelor,comercializez extensii din par natural profesionale,import Anglia,si produse Ibd pentru unghiifalse.Pentru mai multe detalii intrati pe situl www.eunghiifalse.ro
atid
Postat pe 24 Octombrie 2009 08:07
eu mi-am cumparat extensii cu clips. sunt fenomenale. le pui si le dai jos cand vrei. nu afecteaza cu nimic. cel putin la mine nu au avut niciun efect secundar. plus ca le-am si coafat si le-am si vopsit. sunt din par natural, asa ca le poti face tot ce vrei. si sa stiti ca le am deja de peste un an si le-am purtat mult. cateodata si zile la rand. le puneam dimineata si le dadeam jos seara. dupa cateva purtari le spalam si tot asa. l-am ondulat, l-am indreptat cu placa, l-am prins in coc, in coada... mie imi plac. plus ca le pun si le dau jos singura, in 5 minute.
daniian
Postat pe 11 Ianuarie 2010 15:12
Buna fetelor,eu mi-am cumparat extensii de pe situl www.eunghiifalse.ro .Am mai luat si de pe alte situri dar nu erau naturale.Eu am luat marca lush de pe situl mentionat mai sus si sunt f multumita.Se vede calitatea.
atid
Postat pe 12 Ianuarie 2010 17:40
Revin cu o rugaminte. http://www.mycoversmile.ro/galerie-foto/daniian/ Acesta este concursul la care particip eu. Trebuie sa votezi de pe cat mai multe numere de telefon. Totul este gratuit. Introduci nr. de tel, primesti un cod si introduci codul pe site.
daniian
Postat pe 13 Ianuarie 2010 19:02
www.xtensii.ro - Singurul magazin on-line specializat pe extensii de par si accesorii, extensii cu clip, keratina, cusute, microinele. Pt detalii: dj_sfecla@yahoo.com
dj_sfecla
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:55
fetelor sa nu va comandati extensii de pe urm site http://www.extensiidepar-comandaacum.ro/. Sunt f neseriosi. mi am comandat extensii crezand ca sunt din par natural.le-am primit mult mai deschise decat parul meu. Cand am vrut sa le vopsesc coafeza nu m a lasat pt ca erau artificiale si mi-a zis ca nu se vor colora. le am explicat problema celor de la site si i-am rugat sa mi le schimbe cu o nuanta mai inchisa. in loc de raspuns am primit un mare IGNORE.
ariss
Postat pe 25 Ianuarie 2010 01:31
As vrea sa incerc si eu extensiile de par... si-a pus cineva de curand in Bucuresti si unde? Multumesc
olimpiagv
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:46
Aplic si vand extensii din par 100% natural cu CHERATINA, MICRORING si CLIP-ON calitate remy, brand Lien Style la preturi avantajoase. De asemenea comercializez:
SUVITE COLORATE
GENE FALSE 9 MODELE
PERUCI PAR NATURAL / SINTETIC
COZI PONYTAIL
Pentru mai multe detalii: id mess: extensii16 / nr tel:0766540302 / e-mail: cristina@lienstyle.com
extensii_kriss
Postat pe 24 Februarie 2010 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREMA DECOLORANTA A PARULUI NEDORIT DE PE FATA SI CORP 1 De la: DR_TEMT 13 Ianuarie 2011 07:07
Ce parere aveti despre cosmeticele naturale? 13 De la: Ana_Daniela_grace 28 Mai 2015 14:52
Viitorii nasi nu sunt tocmai familia perfecta, el e cam "afemeiat" 17 De la: banalulanonim 6 August 2010 13:08
dieta mea de slabire 124 De la: battleofwits 13 Ianuarie 2011 16:57
Albire cosmetica a dintilor 1 De la: happyastrid 7 Iunie 2011 20:21