Setari Cookie-uri

sex in trei - 5 reguli chiar adevarate

din pacate (sau fericire, cine stie) unii barbati le cer iubitelor sex in trei, o experienta care lor li se pare interesanta, evident, cu o femeie... (dar... poate fi si un barbat:p ). este o situatie f delicata si am gasit cateva reguli chiar ok pentru o asemenea experienta:

"Exista foarte multe de spus pe seama acestui subiect, dar odata ce esti in mijlocul lui este greu sa te mai gandesti la ceva. Sexul in trei nu este o partida normala de sex, avand nevoie de multa sensibilitate si de si mai multa imaginatie. Daca vrei sa incerci sexul in trei trebuie sa ai macar o idee a ceea ce vrei sa faci inainte de a incepe.

Te va ajuta foarte mult sa intelegi regulile de baza si astfel sa beneficiezi de cat mai multa placere. Sexul in trei este de mai multe feluri, dar cel mai des intalnit este acela cand doar unul dintre parteneri este barbat. De obicei, dintre cele doua femei prezente langa acesta una este sotia sau iubita lui, iar a doua o prietena apropiata a ei sau o tipa pe care au agatat-o impreuna pentru a-si implini o fantezie.

Regula numarul 1: Stabiliti regulile
Esti pe cale de a face sex cu doua femei odata si fiecare dintre voi are anumite reguli si limite, asa ca trebuie sa va respectati reciproc pentru ca fiecare dintre parteneri sa obtina cat mai multa placere.

Pentru ca relatia cu ta va fi oarecum afectata de aceasta noua experienta trebuie sa discuti cu ea de la inceput si sa vezi care sunt limitele ce ar trebui sa existe, sau daca ar trebui sa existe. Ea iti poate spune ca nu prea suporta gandul ca tu vei penetra o alta femeie sau ca o vei satisface oral. Trebuie sa-i respecti limitele. Tine minte ca fiecare femeie este putin geloasa in astfel de momente, asa ca fa tot posibilul sa impaci ambele femei.

De asemenea, este posibil sa devii tu gelos daca vezi ca nu esti in centrul atentiei. Retine doar ca acolo sunteti trei persoane care vreti sa faceti sex. Nu este vorba doar despre una dintre persoane, ci despre toate. Creeaza un echilibru si ai grija ca el sa ramana constant.

Chiar daca alcoolul iti da mereu mai mult curaj, retine ca sexul cand esti imbuibat cu bautura nu este deloc sanatos. Daca vrei sa bei ceva pentru a te destinde este ok, dar nu prea mult. Trebuie sa fii in forma, nu sa adormi beat intre doua femei care vor ceva de la tine.

Regula numarul 2: Daruie cat mai mult
Cu toate ca speri ca cele doua femei sa iti acorde atentie in proportie de 100%, trebuie sa intelegi ca ele sunt acolo pentru a simti si ele placere, asa ca ai putea sa fii chiar ignorat pe alocuri. Cel mai bine este sa uiti de toate sentimentele tale si sa fii cat mai generos cu mainile si gura.

Intr-un act intre doi parteneri placerea si miscarile sunt altfel, dar sexul in trei reprezinta un ciclu in care atentia se muta de la unul la altul. Asa ca ai rabdare si fa in asa fel incat cele doua femei sa se simta bine si sa iti acorde astfel cat mai multa atentie.

Orice primesti in timpul unei partide in trei este extraordinar, asa ca in loc sa astepti ceva anume (sex oral de la amandoua partenerele odata, etc), primeste fara retineri tot ce ele iti ofera.

Regula numarul 3: Nu sta degeaba
Daca la un moment dat cele doua femei sunt ocupate nu sta degeaba. Nu ai ce astepta. Ocupa-te si tu de ele in timpul acela. Mangaie-le sanii, coapsele, saruta-le pe spate si pe gat, fa sex oral uneia dintre ele...orice, numai nu sta degeaba. Dar daca iti doresti sa stai linistit putin si sa le privesti jucandu-se, nu este rau. Te va pregati pentru ce urmeaza.

Regula numarul 4: Ai grija la penetrare
Acest "procedeu" creeaza o legatura evidenta intre tine si una dintre femei, lasand-o pe cealalta cam fara ocupatie. Din acest motiv, faceti asta doar cand stiti ca niciuna dintre femei nu s-ar supara daca ar sta putin singura. In mod natural, atentia ta se va concentra asupra femeii pe care o penetrezi, dar nu trebuie sa ii acorzi chiar toata atentia. Asta este o partida de sex in trei, asa ca nu neglija cealalta femeie indiferent ce ar trebui sa faci. Sarut-o, atinge-o, priveste-o in ochi si chiar vorbeste-i in asa fel incat ea sa nu se raceasca.

Penetrand o femeie si sarutandu-te si atingandu-te cu cealalata este mult mai usor sa ajungi la orgasm. Asa ca ia-o usor si incearca sa nu te grabesti pentru ca ele au nevoie de tine mai mult timp. Chiar daca tu vei fi primul care are orgasm trebuie sa ai grija si de partenere, pentru ca toti trebuie sa plecati de acolo satisfacuti.

Regula numarul 5: Protejeaza-te
Bineinteles ca prezervativele sunt necesare. Sperma si secretia vaginala transmit SDT-ul asa ca ai grija. Nu vei folosi acelasi prezervativ pentru a le penetra pe amandoua. Vei schimba prezervativul mereu. La fel, vei atinge intim o femeie cu una din maini, iar pe cealalta cu a doua mana. Asta pentru ca ele se pot imbolnavi.

Sexul in trei nu este o relatie
Dupa ce termini este bine sa stai cu ambele femei in brate si sa te scufunzi in acea liniste post-coitala. Insa retine ca nu ai o relatie cu aceste femei. Asa ca fata care nu este partenera ta obisnuita nu ar trebui sa ramana peste noapte. Pe moment poate parea o idee buna, dar o partida in trei asa trebuie sa se termine.

Poarta-te foarte frumos cu prietena sau cu sotia ta. V-ati distrat, dar nu ati facut altceva decat sa experimentati un alt tip de placere. Spune-i cat de mult de excita, cat de mult o doresti, ca sa o vezi satisfacuta de alta femeie te-a excitat, dar ca este unica pentru care simti asa. Ea este femeia ta si asta nu se va schimba indiferent daca o sa mai faceti asa ceva sau nu."Mihai Popescu, Editor Askmen.ro
elissa_grace
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:29
eu zic ca oadata ce ai facut-o tzi se va schimba viata total...si relatia...eu nu ma risc...cred ca m-as gandi tot timpul la cat de bine se simte cu ea...nuj...no way!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 24 Septembrie 2008 11:01
Logodnicul meu chiar a venit cu astfel de propunere... obtinand ca raspuns un NU categoric! Si ca sa-l fac sa inteleeaga am incercat sa-i explic de ce ma deranjeaza! Si apoi am pus problema ca a 3 persoana sa fie un barbat si nu o femeie... Sa vedeti atunci ce s-a schimbat situatia la 180 de grade! Eu una nu as fi fost de acord nici asa, insa am incercat astfel sa-l pun in locul meu!
Nu sunt de acord cu asa ceva! Nu as putea sa mai am atata incredre in noi doi in relatia noastra! Nu sunt de acord, dar nici impotriva celor care fac asa ceva!
E o chestie de ceea ce simti... iar eu nu sunt dispusa sa simt asa ceva, si sincer! POT TRAI TOATA VIATA FARA SA STIU CUM E!
devyl_is_crying
Postat pe 24 Septembrie 2008 12:12
Cred ca este genul de experienta care se impartaseste cu 2 fete care iti sunt egale din punct de vedere sentimental ... daca o faci cu prietena ta ... atunci e clar ca este o problema in relatia ta si ca vor mai fi inclusiv datorita acestei escapade

PS - va rog comvingeti-ma contrariul ... live ...
mau77mau
Postat pe 9 Octombrie 2008 09:09
De la: mau, la data 2008-10-09 09:09:29Cred ca este genul de experienta care se impartaseste cu 2 fete care iti sunt egale din punct de vedere sentimental ... daca o faci cu prietena ta ... atunci e clar ca este o problema in relatia ta si ca vor mai fi inclusiv datorita acestei escapade

PS - va rog comvingeti-ma contrariul ... live ...

Cred k ai dreptate, e oarecum ok sa faci asta cu doua tipe care sa priveasca si ele situatia k pe o simpla aventura si e clar k e in neregula k una dintre ele sa-ti fie iubita sau sotie. In cel din urma caz este clar k relatia are pb mari si k nu se va imbunatati sigur dupa experienta asta, din contra !
bastiuta
Postat pe 24 Octombrie 2008 13:49
Nu cred ca intr-o relatie normala exista asa ceva....Si chiar daca exista in putine relatii eu nu sunt de acord...Daca iubitul meu ar veni cu un astfel de idee as termina relatia cu el,dar avand in vedere ca baietzii sunt mai aventurosi si cu mai multa imaginatie...doar as spune un NU hotarat!In fine...fiecare se gandeste altfel...dar eu cred ca daca ambii parteneri (iubitul si iubita) sunt satisfacutzi in pat..atunci nu-i nevoie de o alta partenera..si daca ei pot imagina tot feluri de lucruri impreuna(vb.despre fantezii sexuale),au imaginatie,si se simt bine impreuna in pat.....nu-i nevoie de inca o persoana....
Bebe_Baba
Postat pe 27 Octombrie 2008 08:31
cred ca m-am razgandit...m-am tot gandit la asta...si sunt de acord...ideea e...unde draq gasesc o tipa curata si cumnite care vrea sex in 3???ha???singura teama ar fi ca ne-am putea contagia de vreo boala...nasol!!!!insa n-am nimic impotriva...sunt super noncomformista.....!!!!

Postat pe 27 Octombrie 2008 19:18
am si eu 1 intrebare pt voi ? ce inseamna normal pt voi, ce este acceptabil , ce este decent , ce este impur ...fiecare din noi avem gandurile noastre , trairile noastre , emotii, lucruri pe care le-am face in pat , sau nu. noi ne impunem de fapt asa zisa normalitate ...
mimozapink
Postat pe 13 Noiembrie 2008 18:35
hmmmm ....nu as accepta sex in 3 oricat de tentant ar suna...plus ca nici e nu ar fi de acord.
love_love
Postat pe 29 Noiembrie 2008 22:48
De la: mimozapink, la data 2008-11-13 18:35:39am si eu 1 intrebare pt voi ? ce inseamna normal pt voi, ce este acceptabil , ce este decent , ce este impur ...fiecare din noi avem gandurile noastre , trairile noastre , emotii, lucruri pe care le-am face in pat , sau nu. noi ne impunem de fapt asa zisa normalitate ... [/qu
Depinde de la o persoana la alta, fiecareia i se pare altfel, poate cineva considera ceva normal si alta nu.
De altfel prea putin conteaza.
Important este ce crezi si simti tu (si nu neaparat numai tu ci asa in general) si partenerul tau. Atata vreme cat cei 2 sunt pe aceeasi lungime de unda, restul lumii poate sa considere in fel si chip, chiar nu conteaza.
In dragoste orice este permis cu conditia sa le faca placere amandurora.
Si k sa fii sigura, e bine sa vb cu partenerul pt k o dorinta a ta ascunsa pe care nu indrajnesti sa i-o marturisesti, crezand k e prea indrazneata, lui s-ar putea sa-i placa le nebunie. Vorbind cu el, il incurajezi si pe el, daca mai e cazul, sa faca la fel, pt k sigur are si el dorintele lui, lucruri pe care le-ar face si lucruri pe care nu.
E de asemenea de tinut cont k preferintele se mai schimba, iar lucruri pe care am zis candva k nu le-am face a dorim mai tarziu sa le facem.
bastiuta
Postat pe 30 Noiembrie 2008 17:20
cat despre sex in 3 singura varianta la care ma pot gandi este sa fiu eu una si ei 2. ;) k la cealalata varianta nici nu ma pot gandi fara sa ma enervez. Si nici asa n-ar fi mare afacere k mai bine ii iau pe rand k sa ma bucur k lumea de fiecare.
Concluzia
Dincolo de felul glumet in care am ajuns la concluzia k nu as face asta, e de mentionat k nu e o chiestie la care sa ne gandim avand o relatie serioasa sau o casnicie, pt k nu ar face decat sa dinstruga acea relatia, care oricum probabil nu era prea stransa dak s-a ajuns la asa ceva.
bastiuta
Postat pe 30 Noiembrie 2008 17:27
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:34
Totul depinde de increderea pe care o ai in partener,este doar ceva nou,o aventura dupa care parerea mea este ca iubirea dintre cei doi nu se schimba asa dupa o noapte de distractie si nu isi mai iubeste partenera stabila.Sincer,sotul meu mi-a propus,dar nu in sensul ca vrea neaparat ci pentru ca el nu a mai facut-o cu alta femeie in afara de mine si este f curios.Eeee deci oricum mai devreme sau mai tarziu orice barbat inseala pentru ca sunt foarte curiosi si pentru ca le plac aventurile,asta nu inseamna ca nu se intorc la sotii insa pentru partida in 3 este nevoie de mult curaj pentru ca trebuie sa il vezi chir tu,dar pentru mine este mai bien asa sa fiu o femeie deschisa decat sa ma minta si sa aflu peste 5 ani ca de fapt el avea de mult o amanta.Noi femeile suntem prea posesive.
elenutza666
Postat pe 3 Decembrie 2008 07:57
De la: elenutza666, la data 2008-12-03 07:57:13Totul depinde de increderea pe care o ai in partener,este doar ceva nou,o aventura dupa care parerea mea este ca iubirea dintre cei doi nu se schimba asa dupa o noapte de distractie si nu isi mai iubeste partenera stabila.Sincer,sotul meu mi-a propus,dar nu in sensul ca vrea neaparat ci pentru ca el nu a mai facut-o cu alta femeie in afara de mine si este f curios.Eeee deci oricum mai devreme sau mai tarziu orice barbat inseala pentru ca sunt foarte curiosi si pentru ca le plac aventurile,asta nu inseamna ca nu se intorc la sotii insa pentru partida in 3 este nevoie de mult curaj pentru ca trebuie sa il vezi chir tu,dar pentru mine este mai bien asa sa fiu o femeie deschisa decat sa ma minta si sa aflu peste 5 ani ca de fapt el avea de mult o amanta.Noi femeile suntem prea posesive.


Deci ceva de genu daca oricum te va insela la un moment dat mai bine sa fii si tu de fata.Te-ai gandit daca ai putea suporta sa-l vezi cu alta femeie; crezi ca atunci cand veti fi doar voi doi nu vei avea aceeasi imagine in minte?
Te inseli o astfel de experienta schimba totul, intreaba un psiholog.Daca ati facut asta o data, asta veti face de atunci inainte, pt tot timpul unul va simti ca lipseste ceva, probabil nu tu(pt ca tu nu doresti, din cate vad sa faci sex cu sotul si un alt barbat), dar sigur va simti el,chiar daca nu-ti spune.
Nu nu esti curioasa sa vezi cum ar fi cu altul, propunei si vezi ce zice.Daca nu e de acord si cu varianta asta, nu e in regula, numai la el si la dorintele lui se gandeste.
Oricare ar fi raspunsul lui ar trebui sa-ti ridice semne de intrebare.Aceste experiente se traiesc cu 2 parteneri pt care ai aceleasi sentimente, cum spunea mau mai sus, nu cu sotia si "o prietena".
alina
Postat pe 18 Februarie 2009 18:43
De la: elissa, la data 2008-09-19 14:29:08din pacate (sau fericire, cine stie) unii barbati le cer iubitelor sex in trei, o experienta care lor li se pare interesanta, evident, cu o femeie... (dar... poate fi si un barbat:p ). este o situatie f delicata si am gasit cateva reguli chiar ok pentru o asemenea experienta:

"Exista foarte multe de spus pe seama acestui subiect, dar odata ce esti in mijlocul lui este greu sa te mai gandesti la ceva. Sexul in trei nu este o partida normala de sex, avand nevoie de multa sensibilitate si de si mai multa imaginatie. Daca vrei sa incerci sexul in trei trebuie sa ai macar o idee a ceea ce vrei sa faci inainte de a incepe.

Te va ajuta foarte mult sa intelegi regulile de baza si astfel sa beneficiezi de cat mai multa placere. Sexul in trei este de mai multe feluri, dar cel mai des intalnit este acela cand doar unul dintre parteneri este barbat. De obicei, dintre cele doua femei prezente langa acesta una este sotia sau iubita lui, iar a doua o prietena apropiata a ei sau o tipa pe care au agatat-o impreuna pentru a-si implini o fantezie.

Regula numarul 1: Stabiliti regulile
Esti pe cale de a face sex cu doua femei odata si fiecare dintre voi are anumite reguli si limite, asa ca trebuie sa va respectati reciproc pentru ca fiecare dintre parteneri sa obtina cat mai multa placere.

Pentru ca relatia cu ta va fi oarecum afectata de aceasta noua experienta trebuie sa discuti cu ea de la inceput si sa vezi care sunt limitele ce ar trebui sa existe, sau daca ar trebui sa existe. Ea iti poate spune ca nu prea suporta gandul ca tu vei penetra o alta femeie sau ca o vei satisface oral. Trebuie sa-i respecti limitele. Tine minte ca fiecare femeie este putin geloasa in astfel de momente, asa ca fa tot posibilul sa impaci ambele femei.

De asemenea, este posibil sa devii tu gelos daca vezi ca nu esti in centrul atentiei. Retine doar ca acolo sunteti trei persoane care vreti sa faceti sex. Nu este vorba doar despre una dintre persoane, ci despre toate. Creeaza un echilibru si ai grija ca el sa ramana constant.

Chiar daca alcoolul iti da mereu mai mult curaj, retine ca sexul cand esti imbuibat cu bautura nu este deloc sanatos. Daca vrei sa bei ceva pentru a te destinde este ok, dar nu prea mult. Trebuie sa fii in forma, nu sa adormi beat intre doua femei care vor ceva de la tine.

Regula numarul 2: Daruie cat mai mult
Cu toate ca speri ca cele doua femei sa iti acorde atentie in proportie de 100%, trebuie sa intelegi ca ele sunt acolo pentru a simti si ele placere, asa ca ai putea sa fii chiar ignorat pe alocuri. Cel mai bine este sa uiti de toate sentimentele tale si sa fii cat mai generos cu mainile si gura.

Intr-un act intre doi parteneri placerea si miscarile sunt altfel, dar sexul in trei reprezinta un ciclu in care atentia se muta de la unul la altul. Asa ca ai rabdare si fa in asa fel incat cele doua femei sa se simta bine si sa iti acorde astfel cat mai multa atentie.

Orice primesti in timpul unei partide in trei este extraordinar, asa ca in loc sa astepti ceva anume (sex oral de la amandoua partenerele odata, etc), primeste fara retineri tot ce ele iti ofera.

Regula numarul 3: Nu sta degeaba
Daca la un moment dat cele doua femei sunt ocupate nu sta degeaba. Nu ai ce astepta. Ocupa-te si tu de ele in timpul acela. Mangaie-le sanii, coapsele, saruta-le pe spate si pe gat, fa sex oral uneia dintre ele...orice, numai nu sta degeaba. Dar daca iti doresti sa stai linistit putin si sa le privesti jucandu-se, nu este rau. Te va pregati pentru ce urmeaza.

Regula numarul 4: Ai grija la penetrare
Acest "procedeu" creeaza o legatura evidenta intre tine si una dintre femei, lasand-o pe cealalta cam fara ocupatie. Din acest motiv, faceti asta doar cand stiti ca niciuna dintre femei nu s-ar supara daca ar sta putin singura. In mod natural, atentia ta se va concentra asupra femeii pe care o penetrezi, dar nu trebuie sa ii acorzi chiar toata atentia. Asta este o partida de sex in trei, asa ca nu neglija cealalta femeie indiferent ce ar trebui sa faci. Sarut-o, atinge-o, priveste-o in ochi si chiar vorbeste-i in asa fel incat ea sa nu se raceasca.

Penetrand o femeie si sarutandu-te si atingandu-te cu cealalata este mult mai usor sa ajungi la orgasm. Asa ca ia-o usor si incearca sa nu te grabesti pentru ca ele au nevoie de tine mai mult timp. Chiar daca tu vei fi primul care are orgasm trebuie sa ai grija si de partenere, pentru ca toti trebuie sa plecati de acolo satisfacuti.

Regula numarul 5: Protejeaza-te
Bineinteles ca prezervativele sunt necesare. Sperma si secretia vaginala transmit SDT-ul asa ca ai grija. Nu vei folosi acelasi prezervativ pentru a le penetra pe amandoua. Vei schimba prezervativul mereu. La fel, vei atinge intim o femeie cu una din maini, iar pe cealalta cu a doua mana. Asta pentru ca ele se pot imbolnavi.

Sexul in trei nu este o relatie
Dupa ce termini este bine sa stai cu ambele femei in brate si sa te scufunzi in acea liniste post-coitala. Insa retine ca nu ai o relatie cu aceste femei. Asa ca fata care nu este partenera ta obisnuita nu ar trebui sa ramana peste noapte. Pe moment poate parea o idee buna, dar o partida in trei asa trebuie sa se termine.

Poarta-te foarte frumos cu prietena sau cu sotia ta. V-ati distrat, dar nu ati facut altceva decat sa experimentati un alt tip de placere. Spune-i cat de mult de excita, cat de mult o doresti, ca sa o vezi satisfacuta de alta femeie te-a excitat, dar ca este unica pentru care simti asa. Ea este femeia ta si asta nu se va schimba indiferent daca o sa mai faceti asa ceva sau nu."Mihai Popescu, Editor Askmen.ro


Care era ideea aici, ti-a propus partenerul si ai vrut pareri din afara.Dar pt o femeie cu doi barbati nu ai?
alina
Postat pe 18 Februarie 2009 18:45
sa va raspund si eu... sexul in trei distruge orice tip de relatie... si oricat de mult iti spui tu inainte k e ok, k suport sa il vad cu alta langa mine, si ca sunt open mind....nu e asa. cand l-am vazut imi venea sa il bat...te schimba mult o aventura din asta.
irynuka_grace
Postat pe 18 Februarie 2009 22:40
De la: irynuka, la data 2009-02-18 22:40:43sa va raspund si eu... sexul in trei distruge orice tip de relatie... si oricat de mult iti spui tu inainte k e ok, k suport sa il vad cu alta langa mine, si ca sunt open mind....nu e asa. cand l-am vazut imi venea sa il bat...te schimba mult o aventura din asta.


Da-ne si noua mai multe detalii, daca ai trecut prin asta.
Cum de ai acceptat si ce s-a intamplt dupa?(pastreaza detaliile intime ), ma refer doar la partea emotionala.
alina
Postat pe 19 Februarie 2009 15:36
ce pot sa spun... experienta nu a fost deloc placuta tinand cont ca partenerul de sex masculin era my boyfriend de un an de zile, si a treia persoana era o prietena de-a noastra.... toti open mind, pana cand ...s-a intamplat. Nici unul nu a mers pana la capatul "actiunii". a fost o experienta pe care nu as mai repeta-o decat in cazul in care celelalte 2 pers nu ar fi prieteni cu mine. in mom in care iti vezi ubitu sarutandu-se cu alta, sau cand vezi k o pipaie, sa nu spunem ca o mai si penetreaza k atunci iei foc. , se schimba totul. nu mai vrei decat sa uiti totul... sentimentele??? dupa 2 luni ne-am despartiti. am acdeptat pentru ca am crezut k o sa fie fericit. dar...nici unul din noi trei nu a fost multumit sentimental. fizic...fiecare spune din pct lui de vedere. nu recomand mai departe o astfel de experienta... .
irynuka_grace
Postat pe 20 Februarie 2009 21:19
Sex in 3,un barbat si 2 femei.Nu as face niciodata asa ceva.Trebuie tinut cont ca barbatul are totusi niste limite si risca sa nu le multumeasca.Femeia are posibilitatea de a satisface 2 sau mai multi barbati simultan.As fi de acord ca sotia sa faca sex cu mai multi barbati insa mie sa-mi ramana partea leului.Problema este ca ea nu vrea din pudoare.Cum sa o fac sa renunte la aceasta retinere ?
maxx51
Postat pe 23 Februarie 2009 14:03
si vrei sa te credem sau ce?
alina
Postat pe 27 Februarie 2009 19:06
Sa stii ca cel mai greu este sa o gasesti pe cea de-a treia. nu e complicat sa gasesti o fata, dar e important sa iti placa si tie in asa masura incat sa poti sa imparti patul si iubitul cu ea. nu spun nimanui care nu e pregatit sa incerce asa ceva pt ca acum cativa ani si pe mine ma oripila gandul de asa ceva. nu e vorba ca nu mai exista dragoste in relatia ta, ci ea a ajuns la un alt nivel.
cat despre teama de BTS - imi pare rau dar nu pot sa ti-oinlatur. eu am vorbit si cu un medic dar protectie intre doua femei nu prea exista! asa ca trebuie sa fii atenta - dar daca esti curioasa go for it! dar nu uita ca este un joc in care toti participa, nimeni nu sta deoparte.
tamisacj_condo
Postat pe 1 Martie 2009 14:04
Din fericire prietenul meu cu care sunt de 5 ani gandeste ca mine. Stam si de 2 anu impreuna si ne casatorim in august 2009. Niciodata nu mi-a cerut sex in 3, dar am vb despre sub asta de multe ori; eu i-am spus ca nu cred k nu isi doreste asta, pt ca orice barbat isi doreste, dar el mi-a rasp ca nu vrea asa ceva, ca nu vrea sa ma raneasca fiindca ma iubeste prea mult si nu ar putea sa se vada intr-o astfel de sit; cik s-ar simtit groaznic fata de mie. In plus, noi doi ne simtim suuuper in pat! Si am de gand sa imi folosesc toata imaginatia(si am multa) ca sa nu il plictisesc niciodata!
raluk4coco_grace
Postat pe 18 Iunie 2009 17:12
am citit toate mesajele voastre si toti scrieti ca "barbatul isi doreste sau barbatul este cel care propune", insa in relatia cu sotul meu eu sunt cea care a propus, nu zic ca el nu si-ar dorii(ca orice barbat), eu sunt cea care a inceput sa aiba fantezii in timp ce facem dragoste.Am orgasm numai in momentul in care ma gandesc cum penetreaza alta femeie.Am discutat despre aceste fantezii si este si el de acord. sunt nebuna?oare daca o sa facem sex si cu alta femeie o sa ne distrugem casnicia? nu este vb de probleme intre noi, ne intelegem fff bine iar la pat si mai bine.
Dati-mi si voi un sfat va rog.
grace003496
Postat pe 28 Iulie 2009 15:46
A 3 a persoana trebuie sa fie in mod clar BARBAT! Pe la inceputurile relatiei si al meu mi-a propus, chiar insista, pe urma cand a vazut ca nu as accepta in veci inca o femeie in pat, a incercat cu un cuplu, chiar facea cautari, cei pe care ii gasise erau nerabdatori sa incepem, dar mai tb sa ma convinga si pe mine ceea ce n-a reusit Acum spune ca i-a trecut si nu mai vrea ca ma iubeste si nu-si mai doreste. Acum i-am propus eu, dar cealalta femeie sa fie pe gustul meu iar el a zis:"cu aia? No thanks!"
Asa i-am spulberat fantezia...cred eu...dar mie mi se intampla sa mai visez ca o fac si el si cu inca unul unul pe care il cunosc si ar fi imposibil! Totusi cred ca e mai bine ca fanteziile sa ramana fantezii!
allexxe
Postat pe 29 Iulie 2009 09:44
din punctul meu de vedere asta e o prostie.nu as face in veci asa ceva.nu am discutat cu prietenul meu niciodata asa ceva.nici prin gand nu ne-a trecut.
fiecare face cum crede,asta fost doar parerea mea.
kudika183253
Postat pe 29 Iulie 2009 10:08
tarot_healthy
Postat pe 21 August 2009 13:23
PFFF !!! Ce prostiee ! Eu nu m-am gandit la asta niciodata, nu pot concepe sexul in 3 ! Si am noroc ca si iubitul meu gandeste la fel ! Mi se pare o aberatie ! Sexul este facut pentru 2 persoane....a 3 a este intotdeauna in PLUS ! Si...ce urat ar fi... ORIBIL ! Daca lui nu i-ar ajunge ce-i ofer eu, e liber sa se duca la alta,si sa ramana cu ea, dar sa nu ma bage pe mine in porcarii din astea, si invers...auzi....sex in 3.... Dooamne !
wmarsew
Postat pe 26 August 2009 08:45
nici vb de asa ceva...nu pot sa-mi impart sotul/iubitul cu alta ca totul se duce pe valea apei..el nu mi-a propus si nici nu-i place asa ceva..thanks god! mi se face scarba sa ma pup cu altul sau alta in timp ce-i iubitul de fata..bleah!!!
primola
Postat pe 30 August 2009 15:05
sex in 3? NICIODATA...n-as accepta asa ceva nici pt toti banii din lume
grace004344
Postat pe 31 August 2009 08:36
Trebuie sa recunosc faptul ca am si eu fantezia asta. Ba chiar am fost destul de aproape de a o realiza. M-am gandit serios la aceasta eventualitate. O spun cat se poate de franc: nu cred ca as putea face sex in trei, daca una dintre partenere este prietena mea, la care tin. Nu m-ar deranja faptul ca ar face sex cu o alta femeie, insa dupa o astfel de experienta nu cred ca as mai putea sa o iubesc la fel.
Haxburry_Diamonds
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locatie nunta 1 De la: grace004978 10 Noiembrie 2009 11:34
Inelul de logodna... 12 De la: imagineanuntiitale 28 Aprilie 2009 00:18
Muzica?? 6 De la: kudika452279 13 Octombrie 2011 16:56
Cat costa sa faci starea civila? 24 De la: Blonda_Sweet 20 Martie 2011 19:27
Filmari profesioniste, fotografii superbe 2 De la: eunescu09_condo 28 Iulie 2013 15:24