Setari Cookie-uri

ce cadou sa ii iau iubitului meu?

cand vine vorba de cadouri pentru altii sunt foarte priceputa. stiu exact ce isi doresc, reusesc sa ii trag de limba si cadourile pe care le fac sunt potrivite. insa cand vine vorba de iubitul meu lucrurile sunt tare cimplicate caci avem destul timp ipreuna incat ne-am facut unul altuia tot felul de cadouri mici si mari. insa... nu ii poti face persoanei iubite un cadou ca oricui, caci acest dar, oricat de mic trebuie sa aibe mereu o incarcatura sentimentala... as vrea idei, cat mai multe idei, ce as putea sa ii ofer, in ce modalitate, indiferent de ocazia cu care ii fac acest cadou.
elissa_grace
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:17
eu i-am facut un tablou cu noi 2 din bucatele de puzzle...s-a distrat copios pana l-a terminat..
si acum mai curand o poza cu noi 2 intr-o rama de oglinda...sa ne se vada cumva singur
AndreeaNita
Postat pe 2 Octombrie 2008 13:04
Al meu sot este fost militar si are p lacere enorma in a construi avioane, elicoptere, ambarcatiuni dupa sabloane...

Elissa, ca sa te putea ajuta, da-ne detalii despre job-ul lui, despre pasiuni.

Imprima-i un tricou alb de bumbac cu chipul tau, chiar daca va dormi in el. Daca esti mai curajoasa, imprima poza ta nud. Sau o poza sexi cu tine. Poti sa te folosesti si de o esarfa, genul celor folosite la concursurile de miss pe care sa treci un text, de exemplu: viitoarea ta sotie, sotia anului 2008, perechea lui...., etc.
fantome
Postat pe 13 Octombrie 2008 14:26
fetelor.....hai mai ziceti idei pentru cadouri....eu nu stiu ce sa-i iau de craciun.....tai de pe lista cosmetice si haine...de astea are si astea sunt singurele la care ma pricepeam...mai ziceti si voi ce cadourui ati mai cumparat...orice...pls...
caurea_grace
Postat pe 20 Octombrie 2008 13:42
Greu cu cadourile de Craciun... Noi ne planuisem sa mergem la niste prieteni in Austria. Acum nu stiu sigur, luna viitoare mi se va extirpa glanda tiroida si cred ca cel mai frumos cadou pentru noi ar fi reusita operatiei.

Caurea, incearca sa faci ceva care sa-l surprinda emotional. Daca as putea, de Craciun mi-as dori sa-i spun ca sunt insarcinata. . Gandeste-te la ceva facut cu mainile tale, nu ceva cumparat.

fantome
Postat pe 22 Octombrie 2008 08:57
Aveti idee unde pot comanda poza aia puzzle?
caurea_grace
Postat pe 8 Noiembrie 2008 00:51
am vazut in mall-uri si cred ca gasesti si in unirea la cei care personalizeaza cani si tricouri
anka_hanneman
Postat pe 13 Decembrie 2008 07:21
eu nu prea imi fac griji; sotului meu nu prea ii plac cadourile; l-am surprins de multe ori si nu prea i-a placut; asa ca m-am lasat pagubasa; in schimb ii place sa faca si stie cand sa ma surprinda; singurul cadou care iar placea ar fi sa-i daruiesc o fetita; ar fi cel mai fericit asta da cadou
florin_ella26
Postat pe 13 Decembrie 2008 12:29
chair ca e greu cu alegerea cadourilor pt pers dragi..eu i-am luat iubitului meu, cani, parfumuri, sah din sticla,glob pamantesc din sticla si nush ce(decoratiune pt mobila)..i-am luat diverse elicoptere, machete de motoare(ii tot reinnoiesc colectia cu cate un motor nou)..doar pt ca nu mai stiu ce sa ii cumpar..la capitolul haine nu ma bag, pt k simt k nu l-as multumi...si nu vreau sa ii iau ceva , lui sa nu-i placa si sa fiu dezamagita..fetelor, noi suntem usor de multumit, nu-i asa??
ame_grace
Postat pe 13 Decembrie 2008 13:52
caurea,ideea cu poza puzzle am aplicat-o si eu si am apelat la un centru foto...au tot felul,chiar si ceas de perete cu poza sau puzzle(le dai poza si ei iti dau puzzle-ul)
ave_alexu
Postat pe 13 Decembrie 2008 14:15
salutare. foarte dragute cadourile voastre. am sa incerc si eu s ale folosesc. eu de ex. i-am cumparat o pereche de boxeri cu un mos craciun care se pitea dupa penis si eu mi-am cumparat un costumas de craciunita format din sutien, chilotei si caciulita. si a fost super, chiar daca a fost mai devreme.
love_love
Postat pe 13 Decembrie 2008 16:00
noi de obicei mergem impreuna cand cumparam cadouri....si imi ia ce imi doresc....de ex anul trecut am primit pt ziua mea, Craciun, ziua indragost....etc toate sarbatorile Sf Nicolae etc: o geaca de piele de la Mango, un ceas SEIKO, vre-o 3 parfumuri, cizme, ink o geak de piele eleganta lunga cu blanitza de iepurash la gat, bijuterii, ochelari de soare, haine etc...ce imi trebuie, imi place, si imi doresc ... ne mai facem cadouri surpriza dar in zilele obisnuite boxeri, maimutzoaie comice, flori, chestii micutze care te fac sa zambesti....
rocsanyk3
Postat pe 13 Decembrie 2008 16:27
De la: fantome, la data 2008-10-22 08:57:15Greu cu cadourile de Craciun... Noi ne planuisem sa mergem la niste prieteni in Austria. Acum nu stiu sigur, luna viitoare mi se va extirpa glanda tiroida si cred ca cel mai frumos cadou pentru noi ar fi reusita operatiei.

Caurea, incearca sa faci ceva care sa-l surprinda emotional. Daca as putea, de Craciun mi-as dori sa-i spun ca sunt insarcinata. . Gandeste-te la ceva facut cu mainile tale, nu ceva cumparat.



fantome dar ce ai patit ca trebuie sa te operezi? nu se poate face un tratament? spune-ne cum esti.
pupici
diana_princessa
Postat pe 13 Decembrie 2008 17:48
a, mi-am adus aminte..o prietean de-a mea i-a dariut iubitului ei un calendar cu pozele lor..super tare...
ame_grace
Postat pe 13 Decembrie 2008 18:43
eu i-am luat un home cinema pt craciun..
de mos nico o pereche de casti pt laptop pt ca are prostul obicei sa asculte tot felul de chestii cu volumul dat la maximum si o esarfa de casmir si a fost foarte incantat..
ii poti lua o bijuterie cu piatra pretioasa ce ii caracterizeaza zodia...un ceas...
cam atat..
oana84
Postat pe 13 Decembrie 2008 22:26
La mine e tare mare ceata!Fetelor!!!!!!!!!!AJUTOR!Nu stiu ce cadou sa-i fac iubitului meu de Craciun!Nu stiu ce sa aleg,....Isi doreste ceva,dar nu vrea sa-mi spuna! Da-ti-mi va rog si mie niste idei!Multumesc!
ioana_misaros
Postat pe 14 Decembrie 2008 09:47
Sa va dau eu o idee?? Ideal pentru orice barbat: adidasi. Am eu adidasi de condus, adidasi de jogging, toate culorile si pentru toate buzunarele. Intre pe : http://www.flickr.com/photos/32758081@N05/ si daca iti place ceva cauta-ma pe teincalt@yahoo.com / 0770.947.933. Garantat nu da gres !
teincalt
Postat pe 14 Decembrie 2008 14:55
Eu acum de Mos Craciun chiar stiu ce sa ii cumpar...mi-a spus si el si m-am gandit si eu la unele lucruri....!La inceput ...de Mos Craciun am vrut sa ii cumpar salopeta de schii..impermeabila..etc...dar ne-am dus intr-o zi la real...si a vazut un camion mare de jucarie(ii plac foarte mult..are colectie acasa)...si ii inebunit dupa el..si sa pare k de creciun o sa primeasca acel camion..ii in jur d un milion(vechi).De Mos Nicolae a primit monopoly..ii place foarte mult...acum...i-ar place sa aiba si drats.De ziua lui i-am facut cadou un ceas....sunt destule lucruri care se pot cumpara.si cu putina imaginatie...se rezolva.Puteti sa faceti poze indraznete cu voi..si sa ii daruiti albumul...100%va fi foarte incantat.(si cititi si mai sus...dau sfaturi bune fetele..;)..)
Cinghy
Postat pe 14 Decembrie 2008 22:59
Draga Diana. Multumesc de intrebare.
M-am operat si acum sunt pe drumul cel bun. Sufeream de aproape 10 ani de o forma de hipertiroidism. Am incercat sa o tratez. Din cauza medicamentelor am ajuns in pragul leucemiei, asa ca am hotarat impreuna cu medicii ca voi putea trai si fara glanda tiroida. Voi lua toata viata hormoni tiroidieni, calciu si vitamine pe cale orala. Voi face analize trimestrial pt a mi se masara nivelul hormonilor tiroidieni.
Daca in febr. analizele vor fi ok, ma pot gandi si la urmatorul capitol al vietii: bebelusi!
fantome
Postat pe 15 Decembrie 2008 14:41
pt fantome
ma bucur ca esti ok chiar daca e cu putin ajutor (vitaminele si restul) si multa bafta la bebe ;) :D si eu abia astept sa ma marit ca sa fac un bebe. yuyyyy
mersi ca mi-ai raspuns
pupici :*:*:*:*:*
diana_princessa
Postat pe 15 Decembrie 2008 18:51
Multa sanatate, fantome!!! Sa iti dea Dumnezeu copii frumosi si sanatosi!!!
vero4new
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:45
Multumesc tuturor!
Sa fiti sanatoase si sa pretuiti fiecare clipa a vietii, asta este ceea ce va doresc tuturor.
fantome
Postat pe 17 Decembrie 2008 13:26
unde se poate face asa ceve? ma refer la puzzel. ms
onica12
Postat pe 3 Ianuarie 2009 18:52
eu i-am luat iubitului meu cadou o pereche de papuci de casa sub forma de catzelusi...si ia placut...cred.da nu mai stiu ce sai mai iau...
grace003353
Postat pe 11 Iunie 2009 10:47
De la: grace003353, la data 2009-06-11 10:47:03eu i-am luat iubitului meu cadou o pereche de papuci de casa sub forma de catzelusi...si ia placut...cred.da nu mai stiu ce sai mai iau...


- cred ca si sotului meu i-ar placea, ca ii ia pe ai mei

- eu de ziua nuntii noastre i-am facut cadou un set de scris stilou si pix personalizate prin gravura cu numele lui asezate intr-un penar pe care l-am personalizat cu vopsea cu numele si prenumele lui .
a fost super incantat

si imi place foarte mult sa-i cumpar butoni si pijamale

- ideea cu puzzle e super tb sa o pun si eu in practica, iar ceea cu mos craciun si craciunita am incercat-o si noi si a iesit superrr
laura02maria
Postat pe 16 Iunie 2009 19:48
daca mai e cineva interesat de puzzle intrati aici http://www.personalizaricadouri.ro/
kudika329942
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:11
si cam ce pret are un puzzle personalizat?..sau calendar?:-?? -ss
kudika315126
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:31
Si eu m-am chinuit ceva timp pana m-am hotarat ce cadou sa ii fac iubitului meu...Noroc ca m-a ajutat cu o idee cool o prietena: isi comandase deja o caricatura pe site-ul madmada.wordpress.com, iar eu vreau sa comand un portret cu noi doi ca suntem mai romantici :). Sooooo, I`m happy! :))) Noroc si voua in gasirea cadoului perfect!
kudika337294
Postat pe 7 Decembrie 2010 18:10
Poti sa-i faci cadou o caricatura cu el http://www.caricatura-ta.ro/ .

Daca e o fire vesela, cu siguranta s-ar bucura foarte mult
RodicaII
Postat pe 22 Noiembrie 2011 22:56
De la: elissa_grace, la data 2008-09-19 14:17:36cand vine vorba de cadouri pentru altii sunt foarte priceputa. stiu exact ce isi doresc, reusesc sa ii trag de limba si cadourile pe care le fac sunt potrivite. insa cand vine vorba de iubitul meu lucrurile sunt tare cimplicate caci avem destul timp ipreuna incat ne-am facut unul altuia tot felul de cadouri mici si mari. insa... nu ii poti face persoanei iubite un cadou ca oricui, caci acest dar, oricat de mic trebuie sa aibe mereu o incarcatura sentimentala... as vrea idei, cat mai multe idei, ce as putea sa ii ofer, in ce modalitate, indiferent de ocazia cu care ii fac acest cadou.


Cauta un serox mare in oras si vezi ca trebuie sa gasesti rame in forma de inimioare - si pune doua poze una cu tine si una cu el - este ceva fain e conceput astfel incat sa fiti unul cu fata la celalalt :)) Sau de asemenea in Real se fac perinute cu poza lui si a ta sau tricouri si bineinteles pe langa poti sa mai cumperi vreun parfum...
kudika_nikole
Postat pe 27 Noiembrie 2011 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cãutãm nașii de cununie 2 De la: flavius_8 4 Ianuarie 2015 17:06
ce face speciala noaptea nuntii? 26 De la: grace_mary 19 Noiembrie 2009 15:45
meniu de nunta open bar 150 lei 1 De la: restadam 18 Ianuarie 2012 15:10
machiajul si iar machiajul.... 96 De la: grace003783 17 Aprilie 2010 00:50
producator de pungi de cadouri personalizate 1 De la: grace000160 11 Iulie 2009 17:50