Setari Cookie-uri

mi-am prins sotul masturbandu-se in fata camerei web

Mda, am citit multe dintre mesajele de aici... Femeile au tendinta de a isi asuma intreaga vina atunci cind in cuplu ceva nu merge, adica "sexul". "oh, saracul eu sunt devina ca nu sunt prea sexy pentru el, ca nu sunt prea slaba, ca nu sunt prea desteapta, si asa mai departe"... Pe dracu! Intr-o relatie sunt doi, ceea ce inseamna ca vina le apartine amandurora. Tre sa lupte ambii.
Eu am trecut printr-o experienta absolut indentica cu cea despre care ne-a povestit cea care a deschis subiectul. Sotul meu facea acelasi lucru, l-am prins de multe ori,chiar daca se jena pe moment asta nu schimba nimic, stiam ca face si cind nu sunt acasa, stiam ca si-o tragea si cind nu eram. Eram devastata, credeam ca eu sunt de vina, si defapt asta mi-a si spus-o: Ca o face pentru ca nu e atras de mine. Ma simteam ingrozitor, ajunsesem sa ma vad ca cea mai grasa cea mai neatragatoare, nu ma mai simteam femee...Da, stiu ca multe ve-ti spune ca nu am facut nimic. Nu e adevarat... am incercat toate trucurile posibile de ai starni pasiunea si dorinta pe care o avuse de la inceput, dar fara vre-un rezultat, pur si simplu nu mai remarca. Ca sa fiu atragatore pentru el trebuia sa arat ca Pamela Anderson,
Am sfarsit-o prin a ne desparti. La scurt timp am intalnit un barbat cu care sunt si astazi, care ma iubeste, ma adora, ma doreste in fiece moment al zilei, ma place si ma vrea asa cum sunt...
Problema cu fostul meu sot era stric la el...si era una psihologica.
Sunt si eu foarte open minded si stiu ca toti se masturbeaza sau inseala, dar totdeauna am spus: "urasc barbatii prosti" care nu stiu cum sa o faca asa ca sa nu raneasca pe cea de alaturi. (ma refer la sex pasajer, care se poiate intampla uneori, nu si la relatie ascunsa).
Si inca ceva... am jurat ca no sa mai permit nimanui sa ma faca sa ma simt grasa desi nu sunt, prosata desi nici asta nu sunt .. sunt frumoasa, desteapta si daca nu vezi asta inseamna ca u meriti sa fii linga mine!!
That's it!
b_vioara
Postat pe 8 Februarie 2010 12:37
De la: iulika_flore, la data 2008-10-23 16:38:56poate ca gresesc insa eu stiu k oamenii se mai masturbeaza din cand in cand chiar dc au viata sexuala sau gresesc?
totul e o chestie ce tine de mentalitatea noastra.suntem prea reticienti, parerea mea



perfect adevarat...fiecare dintre noi o face mai devreme sau mai tarziu, mai tineri sau mai in varsta...nici eu nu vad o problema in asta...fetelor treziti-va la realitate...documentati-va si voi....daca este o problema in ceea ce priveste masturbarea atunci e acela de pacat impotriva firii..ca si masturbarea si sexul anal, felatia sunt denumite pacate impotriva firii....dpdv medical masturbarea este sanatoasa
Bluesky_grace
Postat pe 8 Februarie 2010 17:24
De la: oanii, la data 2009-07-10 13:36:15 lasa-ma sa te contrazic!
din caua crizei financiare a inceput sotul sesiunea de masturbari in fata web-ului (presupun cu directie catre o utilizatoare online)
este bolnav psihic irecuperabil...si casnicia s-a destramat! gata!




vai la ce concluzie mareata ai ajuns....kiar am ras
Bluesky_grace
Postat pe 8 Februarie 2010 17:30
ce pot sa zic?.......poate el are nevoie de ajutor medical. daca s-a intamplat o data nu-i mare lucru. Este o experienta...Dar daca starea asta persista atunci.....Totul sta in comunicarea cu el. ea trebuie sa comunice foarte mult cu el sa inteleaga ce anume ii lipseste daca practica acest lucru
maria_doina
Postat pe 8 Februarie 2010 19:00
ai dreptate sunt de aceeasi parere.este ceva normal ca un om(fie femeie,fie barbat) sa se masturbeze,chiar daca au partener si o viata sexuala activa!chiar si psihologi ne mai si indica asa ceva.nu este nimic rau in asta,atata timp cat nu faci exces(adica de la 3 ori in sus pe zi).nu ma refer la obsedatii sexuali.ei sunt alta poveste.si pe langa asta este important ca sa fi deschisa cu sotul,sa vorbiti despre lucrurile astea.....
asta e parerea mea.
parerile sunt impartite.....
maslin_natasa22
Postat pe 8 Februarie 2010 22:19
mesajull de mai sus era pt iulika_flore...ai dreptate
maslin_natasa22
Postat pe 8 Februarie 2010 22:22
E normal ca un om sa se masturbeze fie el femeie sau barbat, e anormal sa o faci in fata camerei web si implicit in fata unei alte femei cand tu esti casatorit.

Ideea e sa cerceteze sotia cine era femeia de la celalalt pc si ce relatie are respectiva cu sotul ei.

Astea se pot afla foarte usor cu cateva cunostinte minime de informatica.

Cu sotul ei n are sens sa vorbeasca oricum ii va zice minciuni

"interesante" comentarii despre masturbare... numai asa realizez ce inhibati sunt in gandire romanii si mai ales romancele care inca nu si-au depasit conditia de pudice si ignorante in ce priveste sexul. nu e de mirare ca batem recordul la decese din cauza cancerului de col uterin si ficele noastre stau la rand la chiuretaje in loc sa vorbeasca cu mamele despre contraceptie
the_only
Postat pe 9 Februarie 2010 09:42
draga mea......eu zic sa o sfatuiesti sa faca la fel.....sunt atat de multi tipi disponibil sa o faca sa simta extazul....virtual....pe bune,mi-am surprins si eu sotul la web....si-a facut un id nou...si...a racolat fete si face ades atsa
ok...fac si eu...
oricum..l-am recastigar pentru k.....nu-i placea sa ma priveasca altii..si asa s-a lecuit si el de messinger...acum...ne-am recastigat increderea...totul este mai perfect decat la inceput
cavalerul_iubaret@yahoo.com....un tip dispus....si.....are si cu ce..va garantez......
va doresc bafta si curaj...nu fiti timide doamnelor...
capacmic
Postat pe 9 Februarie 2010 17:05
si ne miram de ce ficele noastre stau la rand la bla.bla.bla.....
stiti de ce tinerele raman grevide??pt ca unele mame considera ca subiectul sex e tabu si fetele lor nu au voie sa stie nimic!!!!!!asta e adevarul.....si oricum cu sotul trebuie sa fi deschisa din punct de vedere sexual....clar!!!!!!sa nu ne miram de ce fug sotii de langa noi cand noi devenim cicalitoare,impertinente si pe langa asta suntem inguste la minte din punct de vedere sexual!!!!ce faci in pat,acolo ramane!!!!poate ca femeia nu era deschisa la sex si viata sexuala era monotona....ceea ce face rau intr-o casnicie.asta o spun si psihologii.
si cancerul de col uterin nu se face numai din cauza sexului.clar.mai sunt si alte cauze.cauta pe google si o sa gasesti multe informatii.iti trebuie putine notiuni de informatica....
maslin_natasa22
Postat pe 9 Februarie 2010 21:23
buna !am citit cateva din mesajele lasate de voi !e normal pt orice persoana (fie femeie sau barbat )sa se masturbeze !in ce secol traiti fetelor !e destul sa scrii 2 cuvinte si sa dai un clic ca sa aflii tot ceea ce doresti !se numeste net !acolo afli orice vrei !cat despre masturbarea in fata camerei pot sa spun ca ... ori incerca sa arate ceva cuiva sau face video-chat!ati auzit de asa ceva ?eu am auzit si am vazut o multime de site-uri p net in care foarte multi barbati si femei fac video-chat pt a aduce un plus de castig !au nevoie de bani sunt intr-o siuatie financiara dificila si apeleaza la asa ceva !dar pt a rezolva problema aceasta cel mai bine e sa vb cu el !comunicare incredere sinceritate si fidelitate !baza unei casnicii fericite !bafta in continuare !
sweetcrazy
Postat pe 9 Februarie 2010 22:05
cancerul de col uterin este atat de des intalnit in tara noastra tocmai pentru faptul ca femeile nu merg la ginecolog si nu se informeaza. Pentru romance sexul si sexualitatea lor, cat si tot ce se leaga de organele genitale e subiect tabu, draga mea maslin_natasa ca sa ti explic si tie comentul meu, din pacate pe google stiu ca nu te ajuta traducerea din romana in romana

si ca sa nu ma abat de la subiect... orice barbat e ca un copil, trebuie sa-i mentii interesul, important e sa fie deschisi, sa si comunice dorintele si sa gaseasca o cale de mijloc, asta daca sotia vrea sa mai aiba o casnicie cu el. e aiurea pt o femeie sa descopere ca sotul ei e altfel de cum il credea ea, pentru ca noi femeile avem impresia ca suntem psihologi experimentati in ceea ce ii priveste pe sotii nostri.
the_only
Postat pe 10 Februarie 2010 08:58
Buna, nu ma pot abtine....faptul ca se masturbeaza nu pot spune ca e gresit...doar ca nu il inteleg de ce sa fii singur cand acesta placere o poti mari fiind cu persoana iubita,dar faptul ca facea asta in fata camerei sincer..cu riscul de a parea incuiata sau nestiutoare in conceptia mea desprea cuplu se numeste:INSELARE!!!!Cand faci asa ceva in fata unei camere web e clar ca relationezi cu persoana de partea cealalta a monitorului.Si asa cum mai spunea cineva aici daca intra copilul??? tare as fi vrut sa stiu ce explicatie putea gasi.Cred ca e vorba de puterea de a vedea adevarul sau de dorinta de a trai in minciuna emanciparii asa ca eu cred ca doamna aceasta are 2 variante oicat de dificil pare:1 recunoaste ca sotul dansei e un adulterin sau2 continua sa se mintas pana data viitoare cand victima acestor imagini libidinoase va fii copilul si sa se "bucure" de "emancipatul si experimentatul" sot.
Iubitiva mult intai pe voi iseva si ii veti putea iubi si pe ceilalti. ;)
Ana28
Postat pe 10 Februarie 2010 19:08
eu cred ca are o ¨prietena¨ cu care vorbeste pe net ... si de asta facea ce facea... ar trebui sa fie mai atenta si sa verifice mai indeaproape ce face el si cu cu cine vorbeste.
rocsanyk3
Postat pe 11 Februarie 2010 17:16
Buna seara!
Apropo de subiectul acesta sunt si eu patita de curand. Nu stiu ce sa mai cred.
Sunt cas de 6 ani, avem un copilas si oviata superba. Sexul este nemaipomenit. Suntem amandoi f deschisi...sau cel putin asa credeam pana acum cateva zile. Am descoprit ca sotul meu are un ID de care nu stiam(asta nu-i nimic)si agata fete si se masturbeaza in fata camerei web. Asta asa reiesea din mesajele de pe mess (l-a uitat deschis intr-o seara)
Nu-mi venea sa cred...am zis ca innebunesc. Mi-am facut si eu cont si am intrat in vb cu el fara sa stie cine sunt(de la o prietena). Am pus o poza cu o tipa la intamplare, si in cateva minute era fara chiloti pe el si se masturba de mama focului. Eu ma uitam la el. Eram socata. In prima faza mi-am spus ca uite macar o face in fata unei camere, virtual, nu fizic cu alta femeie, dar cat m-am enervat cand mi-a cerut sa ne vedem la un suc. poate cine stie...
nu pupteam sa mai scriu... am balmajit ceva...ca a venit "sotul" acasa si am iesit.
De cateva zile sunt ca o bomba cu ceas. Nu-i arat asta. Ma comport normal...incerc sa vb cu el despre diverse fantezii...sa-l trag de limba...dar el se comporta absolut normal.
Nu stiu ce sa fac?
Help!
Seara buna!

aliali41
Postat pe 31 Mai 2010 18:08
De la: aliali41, la data 2010-05-31 18:08:37Buna seara!
Apropo de subiectul acesta sunt si eu patita de curand. Nu stiu ce sa mai cred.
Sunt cas de 6 ani, avem un copilas si oviata superba. Sexul este nemaipomenit. Suntem amandoi f deschisi...sau cel putin asa credeam pana acum cateva zile. Am descoprit ca sotul meu are un ID de care nu stiam(asta nu-i nimic)si agata fete si se masturbeaza in fata camerei web. Asta asa reiesea din mesajele de pe mess (l-a uitat deschis intr-o seara)
Nu-mi venea sa cred...am zis ca innebunesc. Mi-am facut si eu cont si am intrat in vb cu el fara sa stie cine sunt(de la o prietena). Am pus o poza cu o tipa la intamplare, si in cateva minute era fara chiloti pe el si se masturba de mama focului. Eu ma uitam la el. Eram socata. In prima faza mi-am spus ca uite macar o face in fata unei camere, virtual, nu fizic cu alta femeie, dar cat m-am enervat cand mi-a cerut sa ne vedem la un suc. poate cine stie...
nu pupteam sa mai scriu... am balmajit ceva...ca a venit "sotul" acasa si am iesit.
De cateva zile sunt ca o bomba cu ceas. Nu-i arat asta. Ma comport normal...incerc sa vb cu el despre diverse fantezii...sa-l trag de limba...dar el se comporta absolut normal.
Nu stiu ce sa fac?
Help!
Seara buna!



Poti sa-i povestesti pätania unei prietene de-a tale care a intrat pe net si a vorbit cu un fraier care se masturba pe web, un disperat ... si-a batut joc de ala ca cica e maritata si s-a distrat cu inca 4 prietene ... stateau toate si isi bateau joc de el ca si-a aratat ¨podoaba¨ care nici macar nu prea era podoaba . Sa vezi ce reactie are, poate o sa-i fie rusine si nu o sa mai intre ... si bineinteles ca te poti descarca si sa-l faci in toate felurile pe tipul din asa-zisa poveste... macar te descarci si-i vezi si reactia.
rocsanyk3
Postat pe 2 Iunie 2010 02:03
Rocsanyk3 e o buna idee! Daca mai continua zau ca asta o sa-i fac...
De intrat a mai intrat pe diverse site-uri de "agatat" (am vazut in history) dar mai rar de cand am avut o discutie cu el...Acum e foarte atent cu mine, iubitor, nu stie cum sa-mi intere in voie.
Dar mi-a lasat asa un gust amar si mi-e o greata cand imi aduc aminte... si asa imi vine sa-i spun ce parere am despre asta...
Va pup,
Ali.
aliali41
Postat pe 7 Iunie 2010 08:59
Rocsanyk3 e o buna idee! Daca mai continua zau ca asta o sa-i fac...
De intrat a mai intrat pe diverse site-uri de "agatat" (am vazut in history) dar mai rar de cand am avut o discutie cu el...Acum e foarte atent cu mine, iubitor, nu stie cum sa-mi intere in voie.
Dar mi-a lasat asa un gust amar si mi-e o greata cand imi aduc aminte... si asa imi vine sa-i spun ce parere am despre asta...
Va pup,
Ali.
aliali41
Postat pe 7 Iunie 2010 08:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu siguranta "Formatie" ! 1 De la: IonutSturzeaBand 30 Septembrie 2015 22:01
FOTOGRAF NUNTI GRATIS 1 De la: em_photography_art 24 Septembrie 2011 21:04
bautura ieftina pt nunta???? 3 De la: iulika_flore 22 Aprilie 2010 01:30
rochii de mireasa by BestBride 1 De la: bestbride 20 Noiembrie 2010 13:13
producator de pungi de cadouri personalizate 1 De la: grace000160 11 Iulie 2009 17:50