Setari Cookie-uri

mirele nu trebuie sa vada mireasa pana la altar, si daca nu-i place rochia ta de mireasa?

eu nu am fost cu sotul nu ii place sa merga cu mine la cumparat haine fie si rochita d emireasa si nici mie nu imi place sa merg insotita de el la astfel de cumparaturi.eu am fost cu mama si cu sora mea cred ca am batut toate magazinele importante din bucuresti pana sa ma hotarasc.a trebuit sa ma hotarasc intre 2 rochite castigatoarea a fost rochita cere lor le placea mai putin dar nu s-au suparat sau ceva de genul asta si nici discutii nu am avut lor le placea cealata rocgita mai mult dar asta depinde foarte mult si de gusturi...
kudika007717
Postat pe 2 Iulie 2009 13:41
fetelor,eu am fost sa cumpar rochia de mireasa impreuna cu logodnicul meu.dupa cautari indelungi el a fost cel care a vazut-o primul intrun magazin.mi-a aratat-o,mi-a placut la nebunie.asa ca am cumparat-o!!!deci si eu sunt de parere ca mai bine mergi cu el sa o vada,ca sa nu te trezesti ca lui nu-i place pe urma...spun asta pt ca si eu am fost cu el cand si-a cumparat costumul de mire ca sa vad daca-mi place si daca ne asortam.succes!si sa nu credeti in superstitii!
grace003849
Postat pe 3 Iulie 2009 23:51
eu sunt de parere ca lui o sa ii placa cum arati in ziua nuntii indiferent de rochita ca doar e cea mai importanta zi din viata voastra.in primul rand cand iti alegi o astfel de rochita trebuie sa iti placa tie,2 sa fie cat de cat comoda.eu mi-am ales singura rochita(e cea de la avatar) desi sora si mama vroiau alta si nu imi pare rau daca cedeam si o cumparam pe cealalta eram tare nefericita :)
kudika007717
Postat pe 4 Iulie 2009 09:36
eu am fost singura sa ma " documentez"..am ales una fata de la magazin mi-a pus-o deoparte apoi am mers impreuna sa o probez...si i-a placut atat de mult cum imi statea ca deja nu m-a mai lasat sa caut alta...a vrut-o pe aceea...si cu ea am ramas

e important sa mergem cu ei in cautarea rochiei de mireasa...cine ar fi mai in masura decat sotul sau viitorul sot sa ne spuna cat de bine ne sta...pe mame nu prea poti sa contezi..ele oricat de aiurea ti-ar sta ele spun intotdeauna ca esti cea mai frumnoasa, doar esti copilul ei...iar vanzatoarele..sa fugiti de ele cat puteti...cat despre prietene...eu nu am si daca as fi avut tot nu as fi mers cu ele...cred ca perechea e cea mai de incredere persoana..
BarbieGirl_grace
Postat pe 16 August 2009 21:56
De la: sirena, la data 2009-08-16 21:56:22eu am fost singura sa ma " documentez"..am ales una fata de la magazin mi-a pus-o deoparte apoi am mers impreuna sa o probez...si i-a placut atat de mult cum imi statea ca deja nu m-a mai lasat sa caut alta...a vrut-o pe aceea...si cu ea am ramas

e important sa mergem cu ei in cautarea rochiei de mireasa...cine ar fi mai in masura decat sotul sau viitorul sot sa ne spuna cat de bine ne sta...pe mame nu prea poti sa contezi..ele oricat de aiurea ti-ar sta ele spun intotdeauna ca esti cea mai frumnoasa, doar esti copilul ei...iar vanzatoarele..sa fugiti de ele cat puteti...cat despre prietene...eu nu am si daca as fi avut tot nu as fi mers cu ele...cred ca perechea e cea mai de incredere persoana..


da, dar eu vreau sa ii fac o surpriza!!!

sa ramana cu gura cascata!!!
iulik_flore
Postat pe 17 August 2009 10:34
De la: iulika_flore, la data 2009-08-17 10:34:46
De la: sirena, la data 2009-08-16 21:56:22eu am fost singura sa ma " documentez"..am ales una fata de la magazin mi-a pus-o deoparte apoi am mers impreuna sa o probez...si i-a placut atat de mult cum imi statea ca deja nu m-a mai lasat sa caut alta...a vrut-o pe aceea...si cu ea am ramas

e important sa mergem cu ei in cautarea rochiei de mireasa...cine ar fi mai in masura decat sotul sau viitorul sot sa ne spuna cat de bine ne sta...pe mame nu prea poti sa contezi..ele oricat de aiurea ti-ar sta ele spun intotdeauna ca esti cea mai frumnoasa, doar esti copilul ei...iar vanzatoarele..sa fugiti de ele cat puteti...cat despre prietene...eu nu am si daca as fi avut tot nu as fi mers cu ele...cred ca perechea e cea mai de incredere persoana..


da, dar eu vreau sa ii fac o surpriza!!!

sa ramana cu gura cascata!!!



eu te inteleg faza e ca daca nu ii place chiar ca o sa ramana cu gura cascata..plus ca (parerea mea)daca ti-o cumpari cu mai mult de o luna inainte nu vei rezista sa nu o arati... stiu dihn proprie experienta...daca nu ar fi fost sa am rochia in romania cred ca ma imbracam in fiecare zi cu ea...
BarbieGirl_grace
Postat pe 18 August 2009 00:09
eu sunt de parere sa mergem cu o prieteme,cu mama ,cu o matusa ceva dar in nici un caz cu sotul pai daca el deja o vede in ziua nuntii o sa stie cum arati si nici nu o sa se mai uite la tine asa ca fara sot la cumpararea rochiei de mireasa
maryposa_grace
Postat pe 18 August 2009 11:54
da mirele nu trebiue sa vada mireasa asa e traditia depinde de zona
grace_alisa
Postat pe 23 August 2009 00:30
neata..eu am avut nunta pe 4 iulie..si rochia mi-am luat-o din ian de la tg de nunti de la Rin...sotul meu nu a vazut rochia..si nu o sa-i uit niciodata reactia...de fericire..de uimire. si de iubire pe care a transmis-o in momentul in care a venit cu buchetul...si m-a vazut imbracata in rochia de miresa...pt asta merita sa nu-l lasi sa vada rochia....duminica frumoasa!
hanamaria2k
Postat pe 23 August 2009 07:03
Am comandat si am ales singura rochia asa cum ma "personalizeaza" in cel mai frumos mod, iar pentru el ramane inca un mister si imi place, pentru ca nerabdarea lui, curiozitatea lui dau o nota de culoare aparte ceremoniei religioase. In plus, si lui ii place aceasta situatie! si vorbele lui vizavi de afirmatia mea ca "poate nu o sa-i placa genul asta de rochitza" , el mi-a raspuns:" eu am incredere in gusturile tale, si sunt multumit de ele pana acum":)))asa ca , eu sunt un om fericit!
sorinabride
Postat pe 23 August 2009 10:56
tarot_healthy
Postat pe 24 August 2009 13:41
poti sa ii arati rochita in poze.. etc.. ca nu acelasi lucru oricum ca in realitate:) dar daca totusi vrei sa isi faca o idee si sa nu vada rochia in realitate, merge ideea cu poza;)

oricum nu cred ca s-ar supara vreun mire pe mireasa si nu i-ar placea rochia in ziua nuntii, doar nu e asa cretin!..decat daca v-ati lua una de acest gen=)) tineti-va sa nu cadeti;)))am ras de ma dureau muschii fetei:

1: http://poze-fun.cere.ro/diverse-Baieti+insistati+insistati+sa+ii+vedeti+rochia+de+mireasa+inainte+sa+nu+faceti+soc+dupa+-7-5434.html

2: http://poze-fun.cere.ro/diverse-Mirele+ar+trebui+sa+isi+vada+mireasa+inainte+de+nunta+-7-5792.html
cristinne83
Postat pe 25 August 2009 09:48
eu si iubitul meu avem cam aceleasi gusturi si totusi vreau sa mergem impreuna cand imi cumpar rochia de mireasa. nu de alta dar vreau sa ii placa si lui ceea ce imbrac.
mony_23
Postat pe 25 August 2009 15:57
De la: maryposa, la data 2009-08-18 11:54:28eu sunt de parere sa mergem cu o prieteme,cu mama ,cu o matusa ceva dar in nici un caz cu sotul pai daca el deja o vede in ziua nuntii o sa stie cum arati si nici nu o sa se mai uite la tine asa ca fara sot la cumpararea rochiei de mireasa


Cum sa nu se uite la tine? Nu rochia este importanta, ci tu.
fantome
Postat pe 26 August 2009 14:39
De la: maryposa, la data 2009-08-18 11:54:28eu sunt de parere sa mergem cu o prieteme,cu mama ,cu o matusa ceva dar in nici un caz cu sotul pai daca el deja o vede in ziua nuntii o sa stie cum arati si nici nu o sa se mai uite la tine asa ca fara sot la cumpararea rochiei de mireasa


alina
Postat pe 26 August 2009 15:22
De la: fantome, la data 2009-08-26 14:39:46
De la: maryposa, la data 2009-08-18 11:54:28eu sunt de parere sa mergem cu o prieteme,cu mama ,cu o matusa ceva dar in nici un caz cu sotul pai daca el deja o vede in ziua nuntii o sa stie cum arati si nici nu o sa se mai uite la tine asa ca fara sot la cumpararea rochiei de mireasa


Cum sa nu se uite la tine? Nu rochia este importanta, ci tu.


iulik_flore
Postat pe 26 August 2009 23:20
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 poze si alte servicii pt nunti puteti gasi pe www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 17 Iunie 2010 03:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie de mireasa materiale indiene UNICA! 1 De la: oarami_v 12 Octombrie 2009 23:07
Vand rochie de mireasa-PRONOVIAS-model Donaire 1 De la: grace006427 17 Noiembrie 2009 23:43
Vand rochie mireasa NOUA 1 De la: Monika_neg 13 Iunie 2011 18:29
Cauti o rochita superba si pe care ti-o permiti? 3 De la: bestbride 14 Martie 2010 12:40
Bijuterii pentru ocazii speciale 1 De la: Andrutzzzza 27 August 2012 16:25