Setari Cookie-uri

carte de oaspeti

Stie cineva de unde pot cumpara o carte de oaspeti pentru nunta, unde sa ne scrie invitatii la nunta cateva cuvinte.
Am vazut pe niste site-uri straine niste exemple de asa zise
"guestbook"-uri, cum le zic ei...erau super...M-am uitat pe la noi prin
librarii, dar n-am gasit nimic ff frumos ...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 14:35
Incearca la firmele de organizari de nunti, daca nu, la cei care fac proiecte de diploma sau la tipografii. Bafta mare!
fantome
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:19
Eu mi-am facut-o singura si a fost de mare efect. Am folosit coli colorate pt pagini, iar pe coperta am pus o poza si niste versuri care mi-au placut mie. In loc de arc sau alta metode de prindere am folosit o funda din satin.
bastiuta
Postat pe 1 Decembrie 2008 16:04
Si a avut vreun efect cartea de oaspeti? Eu intreb ...ca mi-as confectiona-o si eu
Cypcip
Postat pe 3 Februarie 2009 16:26
De la: Cypcip, la data 2009-02-03 16:26:07Si a avut vreun efect cartea de oaspeti? Eu intreb ...ca mi-as confectiona-o si eu

A avut un mare efect! Am avut eu grija sa le-o dau prima data si sa le zic despre ce este vb si sa-i rog s-o dea sa circule pe la toata lumea. Invitatii au fost foarte incantati si ne-au scris lucruri foarte frumoase. Cea mai incantata am fost eu, cand am citit-o a doua zi, m-a emotionat f tare si m-am bucurat ffff mult k am a facut lucrul asta pt k mi-a ramas k o amintire fff placuta si o vom putea citi peste ani si ani cu aceeasi placere.
bastiuta
Postat pe 4 Februarie 2009 14:04
Pot sa ti-o fac eu daca vrei...am firma de organizare nunti...in plus ofer si alte servicii... pahare miri, pernute verighete, cosuri bani...etc
scrie-mi pe ancasar90210@yahoo.com
ancasar90210
Postat pe 27 Februarie 2009 09:51
De la: ancabahat, la data 2009-02-27 09:51:31Pot sa ti-o fac eu daca vrei...am firma de organizare nunti...in plus ofer si alte servicii... pahare miri, pernute verighete, cosuri bani...etc
scrie-mi pe ancasar90210@yahoo.com


As vrea sa stiu, daca poti sa imi spui, pentru ca tot esti in domeniu, cam cat ma duce o nunta, cu tot ce trebuie, pentru 200 de invitati? Ma refer la baloane, cosuri, flori, pernute, alte accesorii, la preturi cat de cat mininme.
Ana_Maria_Dinca
Postat pe 27 Februarie 2009 10:11
Preturile variaza in functie de multe lucruri...daca doresti ceva concret te rog sa imi scrii pe adresa mea de e-mail si sa imi spui exact ce te intereseaza...
ancasar90210
Postat pe 27 Februarie 2009 12:36
De la: ancabahat, la data 2009-02-27 09:51:31Pot sa ti-o fac eu daca vrei...am firma de organizare nunti...in plus ofer si alte servicii... pahare miri, pernute verighete, cosuri bani...etc
scrie-mi pe ancasar90210@yahoo.com


buna,si eu sunt interesata de preturi la pernite si mai multe,ti-am trim un e-mail sper ca l-ai primit.
gety_grace
Postat pe 27 Februarie 2009 16:27
Imi dai si mie adresa ta sau un nr de telefon
andreea2218@yahoo.com
andreea2218
Postat pe 27 Februarie 2009 19:33
Dar ce spuneti de un fotoguestbook, personalizat cu fotografiile invitatilor alaturi de gandurile lor? Cu siguranta veti sti cine se ascunde in spatele semnaturilor. Iar invitatilor le oferiti un fotocard de multumire, personalizat cu fotografia voastra si un mesaj.
SayCheese
Postat pe 8 Martie 2009 16:29
da, interesant..
iulik_flore
Postat pe 9 Martie 2009 15:23
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:07
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:11
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_extravagante_buchete_de_mireasa

rochie de vanzare!
raluk4coco_grace
Postat pe 9 Iunie 2009 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
muzica pentru nunta perfecta 3 De la: sirghea 29 Septembrie 2010 11:13
Pozele artistice de la nunta 9 De la: cristinn 13 Octombrie 2009 15:27
pareri despre restaurante 2 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:32
rochie de mireasa cu guler ( cum aveau printesele) 19 De la: CrissModo 8 Aprilie 2010 21:03
nume sau numere pentru mese? 7 De la: flowerpower 28 Februarie 2010 18:20