Setari Cookie-uri

sabloane pentru place carduri

uofff... am uitat complet de ele, insa... mai am trei sapt pana la nunta, deci nu-i timpul pierdur... am gasit modele ca acestea... http://www.enchantedlearning.com/crafts/flowers/placecards/template.shtml dar nu prea ma incanta, stiti si altele? help me plssss!!!! Multumesc!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:11
nu stiu ce sa spun...subiectul ma cam depaseste

insa eu m-am gandit din prima...dc am vrut carduri...chiar ma gandeam de unde sa le iau, deoarece eu vreau ca aceste carduri sa mi le confectionez singura

ce-ti pot spune...eu am vz ceva dragutz la Bam boo, incearca si acolo

gasesti tu ceva sa improvizezi
iulik_flore
Postat pe 21 Decembrie 2008 22:12
nu stiu tu...cum de ai putut sa uiti
iulik_flore
Postat pe 21 Decembrie 2008 22:14
revin cu un raspuns

tocmai am fost in week in bam boo

carf baneasa

si am vz niste suporturi din acelea de pus bonurile cu numere

erau niste ingerasi la 3 lei bucata parca


dc esti din bucuresti, da o fuga sa vezi despre ce este vorba
iulik_flore
Postat pe 20 Ianuarie 2009 10:47
fetelor am gasit rochitzele astea si m-am gandit sa le impartasesc cu voi

dati clik pe galerie

sunt superbe



http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_elegante_ro chii_de_mireasa_tip_sirena_.html


Raporteaza abuz de limbaj
iulik_flore
Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:23
corina.ontime@yahoo.com
Nu intentionam sa fac reclama pe site dar daca esti din Bucuresti te pot ajuta - lucrez la o firma de productie publicitara - poti trece si ti le facem cum vrei tu. Avem ceva modele dar putem inventa si altele
pupici
adacora_grace
Postat pe 10 Aprilie 2009 10:47
fetelor de ce nu le faceti voi si le si personalizati cum vreti (o petala de floare). eu trebuie sa-mi pregatesc nunta in 2,5 luni si vreau sa le fac eu singura (carduri, invitatii, marturii). va pup pe toate.
grace000745
Postat pe 10 Aprilie 2009 17:51
vezi k si la www.casaretroro sunt niste carti cu modele (sunt in germana da au sabloane si tot c emai vrei .cauta sigur vei gasi ceva sa iti placa
sweetyeye
Postat pe 10 Aprilie 2009 18:44
De la: marianauzula, la data 2008-11-07 15:11:19uofff... am uitat complet de ele, insa... mai am trei sapt pana la nunta, deci nu-i timpul pierdur... am gasit modele ca acestea... http://www.enchantedlearning.com/crafts/flowers/placecards/template.shtml dar nu prea ma incanta, stiti si altele? help me plssss!!!! Multumesc!

Da Mariana, poþi face în loc de carduri plicuri personalizate (tot din carton) pe care le aºezi în dreptul familiei (prietenului) invitate. Doar cã trebuie sã gãseºti cine þi le face. Încerc sã-þi trimit un model pe e-mail sã-þi faci o idee (în general plicurile trebuiesc fãcute în ton cu invitaþiile)
iulia_expert
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:26
incearca la fabrica de accesorii sau pe lipscani...eu acolo mi-am comandat cardurile de bani.....au multe modele...si nu sunt scumpe
hanamaria2k
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:31
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:53
vreau si eu un model...sablon pt marturii si carduri pls....
grace007337
Postat pe 26 Ianuarie 2010 23:23
am vz ceva interesat si pe accesoriievenimente.ro

stiu k au magazin si in mall baneasa

sunt cam piperati la peturi ce-i drept...dar arata bine ceea ce au ei.
iulik_flore
Postat pe 22 Februarie 2010 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LUMANARI PENTRU LOGODNA 51 De la: Cassey 18 August 2009 20:51
ce tematica ai alege pt o noapte a burlacitelor??? 24 De la: cj25har 10 Iunie 2010 11:25
M-a inselat sotia 53 De la: Un_DEZAMAGIT 4 Mai 2014 18:12
Nu uita de bijuterii! 1 De la: carla10 25 August 2010 11:07
Tortul Miresei 1 De la: grace007534 6 Februarie 2010 19:40