Setari Cookie-uri

AGENTIE DE NUNTI , SAU NU?

http://www.decobell.ro/ CREDA-TI CA CEL MAI BINE ESTE SA APELEZI LA O AGENTIE ,CARE STIE CE FACE , SAU SA INCERCI SA ITI FACI SINGURA TOTUL.AICI ESTE SI UN LINK PE CARE AS DORI SA-L VIZITATI SI SA SPUNETI O PARERE SINCERA DESPRE EL. MERITA SA NU???
belcmar
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:02
Nu merita...parerea mea preturile sunt chiar mari avand in vedere ca totul e in euro....sa avem pardon cocarde...2.3 euro??? in lei ar veni cam 10 ron ....so no way! Aranjamentele sunt frumoase dar totusi aveti preturi cam mari dat fiid ca suntem intr-o perioada de criza....Pana acum mi-am facut totul singura si sigur voi reusi sa duc la bun sfarsit ceea ce am inceput!Parerea mea...
Cypcip
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:22
www.imagineanuntiitale.ro
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:13
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:14
Agentia Magic Angels va ofera servicii de calitate superioara pentru organizarea oricarui tip de eveniment (nunta, botez, petrecere) in aer liber sau in locatii renumite. Noi va oferim decoruri unice, aranjamente florale decoratiuni din tul , decoratiuni masini ,cascade de ciocolata, fantani de sampanie, (lumini, fier forjat, sticla,materiale fine),aranjamente florale si distractie pe cinste. Povestea magica incepe cu noi...

www.magic-angels.ro
magic_angels
Postat pe 9 Iulie 2009 22:55
De la: magic_angels, la data 2009-07-09 22:55:22Agentia Magic Angels va ofera servicii de calitate superioara pentru organizarea oricarui tip de eveniment (nunta, botez, petrecere) in aer liber sau in locatii renumite. Noi va oferim decoruri unice, aranjamente florale decoratiuni din tul , decoratiuni masini ,cascade de ciocolata, fantani de sampanie, (lumini, fier forjat, sticla,materiale fine),aranjamente florale si distractie pe cinste. Povestea magica incepe cu noi...

www.magic-angels.ro
grace_mary
Postat pe 23 August 2009 19:02
BUNA ZIUA TUTUROR.REPREZINT FIRMA MARYEVENTS CARE STA LA DISPOZITIA DUMNEAVOASTRA PENTRU A VA OFERI CEA MAI MINUNATA ZI DIN VIATA CU O GAMA VARIATA DE SERVICII.ARANJAMENTE FLORALE,ARANJAMENTE LOCATII,HUSE SCAUNE,ESARFE,ARTIFICII,PORUMBEI ALBI LA NUNTA TA,FANTANI CIOCOLATA SI SAMPANIE,DANSURI DE SOCIETATE SI POPULARE,FILMARI FOTO&VIDEO,FORMATIE DE MUZICA USOARA,CAFEE-CONCERT,MUZICA POPULARA,TARAF SI MANELE ASTEAPTA SA VA FACA O PETRECERE DE NEUITAT.PENTRU RELATII VA ASTEPTAM SA LUATI LEGATURA CU NOI LA E-MAIL:george_c47@yahoo.com si la nr de tel:0727981478,0723004432
grace_mary
Postat pe 23 August 2009 19:29
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:21
Eu sunt de acord sa se ocupe altii de nunta dupa dorintele mele. Asa scap de o grija
kudika_17683
Postat pe 28 Octombrie 2013 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Evenimente de Lux la Cort 2 De la: kudika452279 13 Octombrie 2011 16:54
vand rochita de mireasa!!! 2 De la: Alina2Alina 14 Decembrie 2009 12:16
Castiga un superb buchet de mireasa 3 De la: battleofwits 16 Aprilie 2011 20:11
Cati dati darul de nunta la cei care au fost deja la nunta voastra? 1 De la: kudika_985696 19 Aprilie 2015 21:53
Nunta de agint! 2 De la: pickard 30 Noiembrie 2010 08:46