Setari Cookie-uri

organizare

Filmare, Fotografiere, Dj - Mc, Lumini, Decoratiuni sala si florale preturi foarte mici. Preturile se stabilesc in functie de necesitatile si bugetul clientului.
club_4dj
Postat pe 17 Februarie 2009 19:09
cei mai buni la organizare, filmare si foto- www.imagineanuntiitale.ro- au fost la nunta mea si am niste amintiri minunate, atat foto cat si video. asa ca fetelor, atentie pe cine luati. eu vi-i recomand pe ei pt ca sunt cu adevarat profesionisti- www.imagineanuntiitale.ro
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:18
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:46
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Ultimele_tendinte_in_materie_de_voaluri.html

PTR MIRESICILE INTERESATE DE VOALURI
iulik_flore
Postat pe 5 Mai 2009 11:17
INCHIRIEZ PORUMBEI ALBI SUPERBI , VOLTATI SI VOIAJORI , PENTRU EVENIMENTE SPECIALE! REZERVARILE SE FAC LA TEL : 0723704791
MARK_grace
Postat pe 28 Iunie 2009 17:33
AVEM VENIT MEDIU: DOI PORUMBEI CAT NE-AR COSTA?
raluk4coco_grace
Postat pe 28 Iunie 2009 18:42
De la: raluk4coco, la data 2009-06-28 18:42:58AVEM VENIT MEDIU: DOI PORUMBEI CAT NE-AR COSTA?


PENTRU RELATII SUPLIMENTARE SUNATI LA Tel: 0723704791
MARK_grace
Postat pe 9 Iulie 2009 14:11
Momentul mult asteptat se apropie! De mic copil, printre multele vise despre "ce ai vrea sa te faci cand vei fi mare?" cu siguranta si-au facut loc si vise, ganduri si sperante despre cum ti-ar placea sa se desfasoare si aceast eveniment, cel mai mare si mai important DA din viata ta . Rochita/costumul, buchetul, restaurantul, verighrtele. "caleasca sau limuzina?!" "papion sau cravata?!" "alb sau crem?!" sunt doar cateva din gandurile si intrebarile ce nu te lasa sa dormi de o vreme.Vrei din tot sufletul sa fie ceva special si de neuitat pentru ca esti constient/a ca e cea mai importanta zi. UNICA in din viata ta!!!
Aici intervenim noi, echipa KYSART! Doi tineri plini de viata care cu experienta de 7 ani in domeniul foto-video pentru orice fel de evenimente, vom avea grija ca prin munca noastra sa retraiesti acele momente de neuitat, emotiile voastre(ale mirilor), lacrimile de fericire ale parintilor, bucuria prietenilor de a va fi alaturi in aceasta zi importanta.
Prin experienta noastra in domeniu foto-video va oferim AMINTIREA UNEI ZILE SPECIALE PENTRU O VIATA!
Stiu ca sunteti foarte ocupati cu pregatirile, asa ca va cer o ora din pretiosul vostru timp pentru a va prezenta cateva materiale si pentru a construi o oarecare punte de comunicare, astfel incat noi eschipa KYSART sa aflam exact ceea ce va doriti fara a deveni stresanti in timpul marelui eveniment.


o mica parte din materialele noastre le puteti gasi pe
www.kysart.ro
http://picasaweb.google.com/razalx
http://vimeo.com/videos/search:kys@rt%20hd


telefoane de contact : 0726 22 66 55 / 0723 403 679

Va asteptam cu drag Alexandra si Dumitru (echipa KYSART)
BABY_INIMIOARA83
Postat pe 22 Iulie 2009 21:45
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrei,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:39
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 28 Noiembrie 2009 08:18
PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Preturile noastre sunt foarte bune!
Marry_grace
Postat pe 5 Aprilie 2010 15:03
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 21:58
Organizarea nuntii privind multe aspecte o las pe mana celor de la Salon Du Mariage. Am vazut atat pe site cat si multe alte poze cum a fost si am zis ca nu are rost sa ma implic. Si plus de asta nu ma mai stresez asa tare provind detalii peste detalii
kudika_17683
Postat pe 20 Mai 2013 12:14
Dj Ciprian Alexandru - Servicii de dj si muzica live- va ofera servicii profesionale de sonorizare si dj, foto-video, solisti vocali,formatie live, instrumentisti si momente artistice pentru orice tip de eveniment! Pasiunea, experienta si seriozitatea, transforma fiecare eveniment in cea mai buna carte de vizita! Fie ca e vorba de nunta, botez sau petrecere privata,Ciprian Alexandru - Dj Entertainment este alegerea perfecta!
Dj_Ciprian_Alexandru
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrrr 1 De la: gabri87 17 August 2009 11:45
Nasii - obligatoriu casatoriti? 33 De la: iridody 28 Noiembrie 2015 13:04
SA PORT OCHELARII DE VEDERE LA NUNTA SAU NU? 40 De la: lucky_z 6 Septembrie 2009 16:15
Iubire la distanta 4 De la: pickard 28 Iunie 2011 23:12
obisnuinta sau...... 7 De la: fetitza_inger 25 Februarie 2010 17:25