Setari Cookie-uri

Restaurantele au ieftinit menu-urile!

Buna fetelor!
Tocmai am aflat cu stupoare ca restaurantul cu care am semnat dej aun contract pt nunta in luna mai anul acesta, am dat si avansul...a anuntat pe site ca a ieftinit menu, cu vreo 13 euro/pers! Cu alte cuvinte eu am luat tzeapa? Nu pot face nimik in acest sens? Pot anula contractul si face altul?
cookie-tatata
Postat pe 20 Martie 2009 13:35
PROBABIL DACA ANULEZI CONTRACTUL PIERZI AVANSUL SAU NU STIU EXACT,IL AI CITESTE-L
alina
Postat pe 20 Martie 2009 13:41
Mananca o salata si iti trece!
caurea_grace
Postat pe 20 Martie 2009 14:32
Pai anulez contractul si fac altul tot la ei? Cum sa pierd avansul?

Mersi Caurea, esti o draguta!
cookie-tatata
Postat pe 20 Martie 2009 16:28
Buna!Scuze,am si eu o intrebare,cumva restaurantul la care aveti nunta(si care a ieftinit meniul..)este pe langa parcul IOR>????
claudia_carmen
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:27
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:14
De la: cookie, la data 2009-03-20 13:35:29Buna fetelor!
Tocmai am aflat cu stupoare ca restaurantul cu care am semnat dej aun contract pt nunta in luna mai anul acesta, am dat si avansul...a anuntat pe site ca a ieftinit menu, cu vreo 13 euro/pers! Cu alte cuvinte eu am luat tzeapa? Nu pot face nimik in acest sens? Pot anula contractul si face altul?

pai daca a ieftinit meniul care e problema?atat timp cat respcta felurile d emancare stabilite cu tine e mai mult decat bine...daca scumpea atunci era altceva
kudika007717
Postat pe 20 Mai 2009 16:17
cookie la mine la nunta, sa semnat contractul si sa dat avnsul inainete cu ceva timp de nunta,

- mi-au spus din start ca pretul meniului 100% il voi afla la finalizarea meniului - in saptamana nuntii.

Parerea mea e ca ar tb sa se recalculeze,

acum depinde restaurantul tau poate anunta o reducere de pret/meniu, dar se poate sa fie dif de la 1 fel de mancare care la tine e in plus gramajul fripturii, sau aperitivul contine un salam de proasta calitate, sau chiar salata poate la tine e de castraveti si rosii si la reducere e ceea de varza, sau sa scos 1 cafea 13euro/meniu e destul de mult

Trebuie sa vezi care e faza

Au scris ceva clar in contract ca meniul e o anumita suma, dar ca in anumite conditii se modifica?

Vezi si tu ca orice banut conteaza si asa te fura si nu ai ce face.
laura02maria
Postat pe 20 Mai 2009 20:18
Poti merge sa discuti cu cei de la restaurant, sunt convinsa ca iti vor face si tie o reducere. Multa bafta!
fantome
Postat pe 22 Mai 2009 12:58
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fotografiem 2 evenimente gratuit! 1 De la: OC_Photography 12 Septembrie 2011 16:41
Cat costa o nunta in Bucuresti? 4 De la: kudika357713 24 Ianuarie 2011 12:18
mi-am prins sotul masturbandu-se in fata camerei web 81 De la: aliali41 7 Iunie 2010 08:59
Ce-ai face daca ai fi parasita in fata altarului? 25 De la: camy 14 Aprilie 2010 00:31
Formatie pentru nunti - evenimente 2 De la: valy90 20 Ianuarie 2011 18:02