Setari Cookie-uri

decortiuni sala

Buna fetelor1Stie careva dintre voi cat costa sa aranjezi sala,de la scaune pana la decortiuni florale si baloane?
concitadina
Postat pe 16 Martie 2009 21:43
pai depinde iubita!!!
poate costa cat vrei tu, depinde cu ce firma lucrezi, dc lucrezi cu firmele mari, plateasti in special brand-ul

iti dau un exemplu la mine, care vreau sa imi achizitionez totul de la o firma medie, no name, deci nu este cunoscuta

in plus husele ptr scaun s-ar putea sa ti le puna la dispozitie restaurantul si deci ai scapat.
aceste costa cam in jur de 3,5 bucata

asadar eu m-am decis ptr 150 de pers maxim la urmatoarele

huse scaune
huse mese+naproane
aranajment prezidiu, perdea de lumini+ aranajment floral
stalpi luminosi ptr prezidiu
aranajamente florale mese invitati pe suport de fier forjat cu lumanari
arcada de flori la intrare
covor rosu
vulcani ptr dans
aranjament biserica
stalpisori cu flori x 6
arcada de flori
covor rosu
porumbei

servetele
fantana de ciocolata

30 milioane




sper sa iti fie de folos

poopici
iulik_flore
Postat pe 30 Martie 2009 17:14
Buna ! Ma numesc Roxana iti recomand o firma super si ieftina si serioasa , lucreaza pt toti si au preturi in functie de bugetul clientului . Da ca te intereseaza poti suna la 0722501454 .
roxanaristea
Postat pe 31 Martie 2009 10:15
Buna fetelor as dori sa imprumut rochia mea de miresa unei viitoare doamne . Este o rochie clasica cucrinolina si este culoarea untului cu auriu marimea este 42sau 44 .
roxanaristea
Postat pe 31 Martie 2009 10:18
Buna daca vrei iti trimit poze de la nunta prietrnei mele si iti dau si preturile sa-mi dai adresa ta de email te rog . O zi buna !
roxanaristea
Postat pe 31 Martie 2009 12:17
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 13:13
FAC ABSOLUT TOT CE VA DORITI LA PRETURI F.BUNE.LUMANARI DE CUNUNIE,BOTEZ,BUCHETE MIREASA SI NASA,ARANJAMENTE PT.MASINI,ARANJAMENTE RESTAURANT:HUSE SCAUN,FETE MASA,GASPOURI,SUPORTI STICLA,PERDEA LUMINI,BALOANE,ARCADA,STALPISORI,PORUMBEI,ARTIFICII,DANSATORI.
grace_mary
Postat pe 29 Septembrie 2009 23:35
FAC ABSOLUT TOT CE VA DORITI LA PRETURI F.BUNE.LUMANARI DE CUNUNIE,BOTEZ,BUCHETE MIREASA SI NASA,ARANJAMENTE PT.MASINI,ARANJAMENTE RESTAURANT:HUSE SCAUN,FETE MASA,GASPOURI,SUPORTI STICLA,PERDEA LUMINI,BALOANE,ARCADA,STALPISORI,PORUMBEI,ARTIFICII,DANSATORI.RELATII LA TEL.0727981478 SAU e-mail george_c47@yahoo.com
grace_mary
Postat pe 29 Septembrie 2009 23:35
FAC ABSOLUT TOT CE VA DORITI LA PRETURI F.BUNE.LUMANARI DE CUNUNIE,BOTEZ,BUCHETE MIREASA SI NASA,ARANJAMENTE PT.MASINI,ARANJAMENTE RESTAURANT:HUSE SCAUN,FETE MASA,GASPOURI,SUPORTI STICLA,PERDEA LUMINI,BALOANE,ARCADA,STALPISORI,PORUMBEI,ARTIFICII,DANSATORI.relatii la tel.0727981478 sau e-mail george_c47@yahoo.com
grace_mary
Postat pe 29 Septembrie 2009 23:35
De la: iulika_flore, la data 2009-03-30 17:14:19pai depinde iubita!!!
poate costa cat vrei tu, depinde cu ce firma lucrezi, dc lucrezi cu firmele mari, plateasti in special brand-ul

iti dau un exemplu la mine, care vreau sa imi achizitionez totul de la o firma medie, no name, deci nu este cunoscuta

in plus husele ptr scaun s-ar putea sa ti le puna la dispozitie restaurantul si deci ai scapat.
aceste costa cam in jur de 3,5 bucata

asadar eu m-am decis ptr 150 de pers maxim la urmatoarele

huse scaune
huse mese+naproane
aranajment prezidiu, perdea de lumini+ aranajment floral
stalpi luminosi ptr prezidiu
aranajamente florale mese invitati pe suport de fier forjat cu lumanari
arcada de flori la intrare
covor rosu
vulcani ptr dans
aranjament biserica
stalpisori cu flori x 6
arcada de flori
covor rosu
porumbei

servetele
fantana de ciocolata

30 milioane




sper sa iti fie de folos

poopici
blonda_adm
Postat pe 13 Octombrie 2009 14:43
Buna, este pentru prima data cand scriu pe acest forum insa ofrta pe care tu o ai cu decoratiunile si amenajarile pare foarte interesanta. Eu sunt din Bucuresti iar scorurile pe care le-am vazut pana acum sunt exagerate si nejustificate.Voi avea nunta in iunie 2010 si as fi interesata sa iau legatura cu reprezentantul firmei de care vorbei.Iti doresc o zi buna, iar in cazul in care vrei sa ma ajuti cu acesta informatie adresa mea este blonda_adm@yahoo.com.
blonda_adm
Postat pe 13 Octombrie 2009 14:50

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264



PRETURI MINIME!!!!!!!!!
Marry_grace
Postat pe 8 Martie 2010 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut DJ pentru nunta , in septembrie 2010 . 15 De la: risqueclub 18 Noiembrie 2010 16:54
povestioare cu talc 3 De la: bastiuta 9 Decembrie 2008 19:03
Poezia asezata in rama 1 De la: eunescu09 27 Octombrie 2009 04:32
Vand Rochie de Mireasa de firma (White Pearl Bridal)!! Merita vazuta!!!! 1 De la: rodicaa14 3 Ianuarie 2013 11:05
Cat costa sa faci starea civila? 24 De la: Blonda_Sweet 20 Martie 2011 19:27