Setari Cookie-uri

am ramas gravida, vand rochia de mireasa

fetelor am o mare "problema": am ramas gravida (suntem fericiti ca vom avea bebe, nu asta e problema pt ca ne dorim copii), mi-am cumparat rochia de mireasa in februarie. nunta va avea loc in iulie, deci pana atunci voi avea 4-5 luni. nu-mi mai vine rochia de mireasa pana atunci. ce ma fac?
vrea cineva sa cumpere rochita?
am sa atasez poza pt cele ce sunt interesate.


ps: rochia de mireasa costa 1500 lei cu voal cu tot.
voalul este brodat ca si corsetul rochiei.


http://www.grace.ro/comunitate/iuliam/poze/album/3349.html
este linkul cu poza rochiei. din pacate nu am cum sa pun voalul, dar e in genul acesta, doar ca broderia difera, este asortat cu rochia. era singurul voal din tot magazinul care se potrivea cu rochita, am probat cam tot ce avea magazinul...
iuliam
Postat pe 24 Martie 2009 10:42
Felicitari pentru bebe! Sa se nasca sanatos, sa va bucurati de el si...sa ai o sarcina si o nastere usoara! Astept poze, eu inca nu mi-am cumparat rochita, poate imi place... Sa ne spui si ce marime este...Iti doresc sa ai o nunta asa cum ai visat!
evelinne
Postat pe 24 Martie 2009 10:50
De la: Evelinne, la data 2009-03-24 10:50:53Felicitari pentru bebe! Sa se nasca sanatos, sa va bucurati de el si...sa ai o sarcina si o nastere usoara! Astept poze, eu inca nu mi-am cumparat rochita, poate imi place... Sa ne spui si ce marime este...Iti doresc sa ai o nunta asa cum ai visat!



am pus poza cu rochita si cu un voal asemanator ca model.
in albumul meu cu poze am facut un folder cu rochia de vanzare.
nu stiu sa-ti zic acum marimea. eu port de obicei 40-42 sau marimea M. am 1,70 si cam 60 kg.. desi in poza pare mai larga fusta, in realitate vine mai cambrata. nu stiu de ce dar in poza nu se observa detaliile foarte bine...
mi-am pus poza cu rochia in avatar pt cele interesate.
multumim pt felicitari.
iuliam
Postat pe 24 Martie 2009 10:57
Netza! Ce pot sa spun...e frumoasa rochitza, nimic de zis, numai ca eu imi doresc una gen printzesa, mai umflata si cu trena...sorry! Sper insa sa o potzi vinde repede
evelinne
Postat pe 25 Martie 2009 09:36
cat costa rochita?
grace000456
Postat pe 2 Aprilie 2009 13:18
1500 lei cu voal cu tot (1100 rochia si 400 voalul)
iuliam
Postat pe 2 Aprilie 2009 13:22
BUNA Daca esti interesata sa cumperi rochie de mireasa si eu o am de vanzare pe a mea. Masura 38 de la ALB SI NEGRU, poti vedea pozele care sunt atasate.
luky2005
Postat pe 29 Mai 2009 08:57
Buna. Ar trebui sa mergi la un croitor sa iti modifice rochia. Iti spun ca este imposibil sa nu nu poata sa faca asta. Nu te mai complica cu vandutul rochiei, nu prea mai este mult timp. Iti doresc o zi minunata sa ai la nunta voastra.
simonasimona_grace
Postat pe 29 Mai 2009 09:02
De la: iuliam, la data 2009-03-24 10:42:43fetelor am o mare "problema": am ramas gravida (suntem fericiti ca vom avea bebe, nu asta e problema pt ca ne dorim copii), mi-am cumparat rochia de mireasa in februarie. nunta va avea loc in iulie, deci pana atunci voi avea 4-5 luni. nu-mi mai vine rochia de mireasa pana atunci. ce ma fac?
vrea cineva sa cumpere rochita?
am sa atasez poza pt cele ce sunt interesate.


ps: rochia de mireasa costa 1500 lei cu voal cu tot.
voalul este brodat ca si corsetul rochiei.


http://www.grace.ro/comunitate/iuliam/poze/album/3349.html
este linkul cu poza rochiei. din pacate nu am cum sa pun voalul, dar e in genul acesta, doar ca broderia difera, este asortat cu rochia. era singurul voal din tot magazinul care se potrivea cu rochita, am probat cam tot ce avea magazinul...
BUNA,poate o poti schimba,sau o modifici nu e greu,mergi la magazin si intreba daca o schimba,sau mai bine fa-i modificare.,e cel mai simplu si rapid.o zi buna
kalis27
Postat pe 29 Mai 2009 09:11
Du-te la magazinul de unde ai luat-o poate iti poate modifica ceva la ea. Daca este pe corset si se inchide cu snur la spate poti sa stai linistita ca o vei putea imbraca. Am fost acum 2 ani la o nunta unde miresica era insarcinata in 6 luni si avea rochie cu corset, iar la spate i-au pus ca un fel de platca ca sa nu se vada golul ramas.
Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun
bejange
Postat pe 29 Mai 2009 09:23
luky2005,superba rochita!Eu port marimea s acum nu stiu daca este 38 sau 36,dar nu conteaza.M-am uitat si eu la colectia acestei firme si arata superb,la fel si costumele pt barbati.Eu saptamana viitoare urmeaza sa merg sa-mi caut rochita.Tu cam cat ai dat pe ea?
grace000248
Postat pe 30 Mai 2009 14:29
La 4-5 luni de sarcina burtica nu va creste mult iar in greutate nu poti lua mult, acum depinde, eu la 2 sarcini am luat in greutate in trimestrul III adica intre 6-9 luni de sarcina.

Felicitari pt. bebe, sarcina usoara!

Cum au zis fetele, mergi la magazin daca ai nevoie de o modificare!
flo1980
Postat pe 1 Iunie 2009 23:32
De la: iuliam, la data 2009-03-24 10:42:43fetelor am o mare "problema": am ramas gravida (suntem fericiti ca vom avea bebe, nu asta e problema pt ca ne dorim copii), mi-am cumparat rochia de mireasa in februarie. nunta va avea loc in iulie, deci pana atunci voi avea 4-5 luni. nu-mi mai vine rochia de mireasa pana atunci. ce ma fac?
vrea cineva sa cumpere rochita?
am sa atasez poza pt cele ce sunt interesate.


ps: rochia de mireasa costa 1500 lei cu voal cu tot.
voalul este brodat ca si corsetul rochiei.


http://www.grace.ro/comunitate/iuliam/poze/album/3349.html
este linkul cu poza rochiei. din pacate nu am cum sa pun voalul, dar e in genul acesta, doar ca broderia difera, este asortat cu rochia. era singurul voal din tot magazinul care se potrivea cu rochita, am probat cam tot ce avea magazinul...



Felicitari! Felicitari! Felicitari!
Cata bucurie! Sa ai sarcina usoara!
adika_healthy
Postat pe 1 Iulie 2009 12:23
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 13:31

Zambetul tau pentru eternitate.

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra la preturi rezonabile. Nu ezitati, suna-ti la 0742577082 sau contacteati-ne la adresa de e-mail veinslain@yahoo.co.uk si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000




eunescu09_condo
Postat pe 26 August 2009 08:34
tarot_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:46
frumoasa rochita unde erai cand cautam acum o luna innebunita?:)) eu am anunta peste 2 saptamani asa ca am comandat-o tb sa vina sapt viitoare ; nastere usoara si sa ai un bebe sanatos

fetele am sandalute de miresica marimea 38 sau 38,5 comandate din USA din pacate pt mine sunt mai amri cu o marime le-am comandat gresit cine e interesata ii pot trimite poze imi puteti trimite e-mail la katalinasimionescu@yahoo.com costa 250 lei
corutza
Postat pe 1 Mai 2010 18:17
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=pufuleta&id_user=16084
rricarda2003
Postat pe 10 Mai 2010 11:28
Stimate doamne,

Una dintre ofertele agentiei FlavyStyle consta in inchirierea rochiei de mireasa. In acest fel rochia poate ramane a dvs si puteti castiga mai multi bani decat daca ati vinde-o. Daca sunteti interesate, trimiteti-ne poze cu rochia, anul si pretul achizitionarii, firma, pretul la care vreti sa o vindeti, o scurta descriere a acesteia si nr de tel la care va putem contacta. Aceste date sunt necesare pt evaluarea rochiei.

Cea de a 2-a oferta consta in semnarea unui contract de colaborare pt vanzare (scrieti si detaliile cerute mai sus), iar noi o vom expune, pt clientii nostri: in magazinul nostru, pe site-ul firmei etc. Daca sunteti interesate, informati-ne pt a va trimite contractul sa-l studiati. Asteptam raspunsul dvs.

Adresa noastra de e-mail este: flavystyle@yahoo.com.

Va multumim!
flavystyle
Postat pe 11 Mai 2010 00:07
buna,
nu reusesc sa vad foto pe forum. adresa mea e raluca2718@yahoo.com. pot primi cateva poze pe mail?

multumesc,

raluca, p.neamt, viitoare miresica
grace004690
Postat pe 21 Mai 2010 16:02
eu am 2 rochii de mireasa de vanzare una lunga dar e tip sirena cambrata cu trena 2300 de lei , bolerou 200 lei si voal 350 lei si una scurta eu m-am schimbat dupa 12 nopatea in rochie de mireasa scurta e f comoda si sexy in acelasi timp le poti vedea pe profilul meu daca vrei mai multe poze scrie-mi pe adresa de e-mail katalinasimionescu@yahoo.com a doua costa 500 lei port masura 38, am 53 kg si 1.70 inaltime cea lunga am purtat-o cu tocuri de 4 cm.

a fost super bestiala ideea de a ma schimba tot in rochie de mireasa nimeni nu se astepta sa am doua rochii:))

corutza
Postat pe 22 Mai 2010 20:54
Buna...sunt din Bucuresti si am si eu o rochita de mireasa de vanzare .Marimea este 38 si are putina trena iar in plus in spate are o funda rosie super care se poate detasa. Daca sunteti interesate va rog sa-mi scrieti pe mail criss_tgr@yahoo.com unde va pot indruma catre profilul meu de pe facebook la poze, sau va pot trimite pe mail.
Pretul este 1000 ron.culoare ivory.Sper sa fiti curioase.....macar sa inpartim impresii.

Va multumesc,
Cristina
kudika409038
Postat pe 20 Iunie 2011 15:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
refuza sa ma ceara de sotie 63 De la: miha59ella 20 Iunie 2010 18:43
Restaurant! 13 De la: nykky 17 Februarie 2014 12:13
i-am spus ca vreau sa ne casatorim si m-a parasit 40 De la: grace006193 15 Februarie 2010 13:21
Fotograf Nunta Bucuresti 4 De la: fotografnunta 25 Ianuarie 2017 12:47
Fotografie si Filmare Nunta - Bucuresti 1 De la: 4fotovideo 27 Mai 2010 14:30