Setari Cookie-uri

Dantura alba ca rochia de mireasa

Buna fetelor! Am si eu o intrebare, voi cum reusiti sa aveti dintii albi sau ce metode folositi de albire ? Eu am nunta la anu stiu ca este prea devreme dar vreau ca zambetul meu sa fie unul frumos ca rochia mea de mireasa .(Eu am dintii foarte frumosi dar nu suficienti de albii).vA MULTUMESC
flory_necsuliu
Postat pe 8 Aprilie 2009 18:07
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:46
da, asta este chiar o problema

eu si sotul meu chiar am vrea sa ne facem inainte un periaj
iulik_flore
Postat pe 12 Mai 2009 22:37
se poate face un tratament de albire profesional la un cabinet stomatologic care dureaza aproximativ 5 sedinte cu pauza intre sedinte de 2 zile ; cu conditia sa renuntam la fumat si cafea ...
destul de dificil , nu?
paullyss
Postat pe 13 Mai 2009 09:35
Mergeti la stomatolog. El va va spune daca aveti nevoie de un detrataj (apox. 100 ron) sau un tratament de albire (aprox. 100 euro).
fantome
Postat pe 13 Mai 2009 12:50
sensodyne whitening pasta de dinti e cam 20 lei la farmacie si pentru mine a facut minuni in 2 saptamani. daca incepeam mai devreme sa o folosesc probabil la nunta dintii mei erau albi albi.
Alexuta_grace
Postat pe 17 Mai 2009 08:23
buna fetelor. eu am auzit ca s-a introdus albirea cu laser. stiu in cluj un cabinet stomatologic care face astfel de interventii, dar sunt convinsa ca mai exista si altele. durata sedintei este de aprox 30 de min, nu afecteaza smaltul si se pot albi pana la 12 nuante. in plus mergi doar o singura data. nu stiu inca pretul unei astfel de cosmetizari, dar cand aflu o sa postez.
yoyo_floricica
Postat pe 19 Mai 2009 15:51
Pentru o dantura mai alba-inaite te speli pe dinti presara peste pasta de dinti putin bicarbonat de sodiu,insista cu periajul si o data pe saptamana freaca-ti dintii cu suc de lamaie.
kudika071994
Postat pe 17 Septembrie 2009 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Decoratiuni de nunta cu baloane si flori? 30 De la: Anama 5 Ianuarie 2010 19:38
Dansatoare de muzica orientala ! 6 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 23:10
OSPATARI NUNTI 7 De la: Titanika 15 Ianuarie 2012 23:57
Caut sotie 29 De la: grace009780 24 Iulie 2010 20:31
Cine trebuie sa faca invitatiile? 9 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:25