Setari Cookie-uri

AJUTOOOOOR! VREAU BEBEL!

AM AMENOREE SECUNDARA.timp de 13 ani am urmat tratament cu triregol-la indicatiile ginecologului-.anul acesta m-am hotarat sa fac un bebe.insa corpul nu ma ajuta!cm.s-a oprit din ianuarie de cand,tot la indicatiile medicului,am oprit triregolul.apoi am urmat alt tratament-inutil-cu duphaston.NIMC!ASA CA M-AM HOTARAT SA SCHIMB MEDICUL!va rog mult,daca a mai patit cineva asa ceva-desi nu doresc nimanui acest lucru-sa-mi spuna si mie ce a facut si la ce medic a mers!in vara am avut nunta si-mi doream atat de mult sa fac acum bebelul.....!va multumesc anticipat!
relicoco_grace
Postat pe 8 Octombrie 2009 18:39
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 12:18
BEBEI DE VANZARE AVETI?
relicoco_grace
Postat pe 19 Decembrie 2009 15:51
Incearca la Dl.Dr.Cristian Cotiga, de la maternitatea Filantropia,are si cabinet privat, este un doctor foarte bun, vechi in bransa,el a ajutat-o pe prietena mea sa pastreze o sarcina foarte dificila,dupa alte 2 pierdute si am inteles ca e primul care a ajutat sa duca la termen si sa aduca pe lume o fetita dezvoltata in abdomenul mamei.Are si un site,in orice caz tel.lui e 0744332141.Sper sa te poata ajuta,este un medic exceptional!
Lilly_s
Postat pe 4 Februarie 2010 17:11
multumesc mult pt.mesaj!am ajuns deja la prof.doc.Marinescu Bogdan.insa...mai voiam o parere.am auzit de dr.Cotiga!si ma voi duce pt o a doua opinie!un an mai bun!
relicoco_grace
Postat pe 6 Februarie 2010 00:15
Am auzit si de dl.Marinescu, am inteles ca e bun..mult succes si sanatate multa!!
Lilly_s
Postat pe 7 Februarie 2010 12:12
De la: Lilly_s, la data 2010-02-04 17:11:45Incearca la Dl.Dr.Cristian Cotiga, de la maternitatea Filantropia,are si cabinet privat, este un doctor foarte bun, vechi in bransa,el a ajutat-o pe prietena mea sa pastreze o sarcina foarte dificila,dupa alte 2 pierdute si am inteles ca e primul care a ajutat sa duca la termen si sa aduca pe lume o fetita dezvoltata in abdomenul mamei.Are si un site,in orice caz tel.lui e 0744332141.Sper sa te poata ajuta,este un medic exceptional!


tot la recomandarile unei prietene f bune, care a nascut doi bebelusi cu dl Cotiga am mers si eu si sora mea atat pentru control cat si pentru a avea grija de sarcina surorii mele. ( el a luat-o in evidenta inca de la inceput).
am intrat si pe site-ul domniei sale...intr-adevar am vz numai cuvinte de lauda, am inteles ca este sg medic din Ro care a adus pe lume o sarcina dezvoltata in abdomen.....insa sora mea era sa MOARA de mana acestui doctor. Cum? La nastere! De ce? Ptr ca uterul ei era prea mic si nu a putut suporta presiunea exercitata de copil. Ii trebuia cezariana, in schimb ea a stat 14 ore in travaliu, i s-a fisurat uterul din cauza conctractiei, a facut hemoragie...si in plus copilul a iesit traumatizat si extrem de speriat din cauza faptului ca a ramas f mult timp fara oxigen.

Da...cam asta pot spune eu despre domnul doctor Cotiga Cristian. Nu fac antireclama, nu am nici un interes, au trecut cativa ani buni de atunci, asa cum v-am spus prietena mea a nascut 2 copii cu el iar una dintre sarcini a fost cu probleme ( a necesitat sercraj ca sa nu o piarda), insa eu v-am relatat exact ce s-a intamplat cu sora mea in ideea de a trage un semnal de alarma si de a evita o posibila tragedie.

Concluziile le trageti voi. Cum poate fi posibila o asemenea eroare, greseala medicala care putea fi fatala???
iulik_flore
Postat pe 1 Aprilie 2010 00:34
Iulik, stiu ca tu relatezi ce ti s-a intamplat cu atat mai mult ca esti si implicata afectiv, dar eu nu il recomand pe Dr.Cotiga din auzite, ci deoarece pe langa faptul ca imi este doctor de mult timp, a adus pe lume copiii prietenelor si rudelor mele, fara probleme, toate fiind mai mult decat multumite atat de profesionalismul lui, cat si de calitatea lui de om. Ca oricarui medic, insa, nu toate interventiile decurg ca la carte sau sunt reusite, corupul uman este diferit si reactioneaza in multe feluri, nici un medic din lumea asta nu cred ca poate spune ca a avut numai rezultate grozave, ca totul a mers ca la carte..Asa am auzit si eu de curand ca celebrul Dr.Marinescu a trebuit sa scoata un copil cu forcepsul si i-a deformat capul, acesta avand probleme dupa..Nu poti sa spui ca e un doctor prost fiindca a mai avut si cazuri mai dificile, care nu au iesit cum trebuia, bine, tu nici nu ai spus asta, m-am simtit eu sa fac o completare dat fiind faptul ca eu l-am recomandat..Sa speram ca relicoco va reusi sa aiba un bebe si sa ii dorim multa sanatate!
Lilly_s
Postat pe 3 Aprilie 2010 11:38
da, asa este, multa sanatate lui relicoco si sa ii dorim ca dorinta sa i se indeplineasca.

si eu am multe cunostinte care au nascut cu el si care au avut reusite, se pare ca sora mea a fost singurul ghinion :), cel putin stiut. dar vezi u, ghinionul asta te poate costa viata, a ta sau a copilului tau pentru ca nu era o problema grava la ce nu avea rezolvare, a fost mai degraba o greseala profesionala neanticipata corect.

eu te cred ca tu il recomanzi cu cea mai mare caldura din mom ce ai fost multumita si asa este si normal, insa este la fel de normal ca si eu sa povestesc la randul meu. ma simt datoare, nu pot sa tac.

Un Paste Fericit si plin de lumina iti doresc tie si tuturor celorlalte fete.
iulik_flore
Postat pe 3 Aprilie 2010 21:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bijuterii fine din argint 1 De la: grace005785 8 Mai 2010 14:43
Depresia..cum scap de ea? 11 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:16
Mos craciun! 33 De la: FAT__FRUMOS_ 24 Ianuarie 2012 21:00
Daca vreti sa castigati un super LCD pentru sotul vostru :D 1 De la: cezarra 11 Iunie 2009 17:41
UN SFAT VA ROG!!!!!! 2 De la: cj25har 19 Iunie 2010 10:40