Setari Cookie-uri

Biserica,alba, cu trepte, Bucuresti??

De la: cristinn, la data 2010-03-22 15:30:11da.. asa e,
Ilie Gorgan. nu e aceea cu troleele si tramvaiele.. e ascunsa asa, insa faci fix 2 minute pana la bulevardul principal de la ea;
so are fff multe trepte, obosesti pana sus, zici ca e pusa pe o mini colina!


am dat search pe google k muream de curiozitate si am vrut sa ma conving. da...nu e cea care credeam eu...eu ma gandeam la aceea cum o iei pe langa cismigiu in sus, spre sala palatului, de fapt, aceasta care spun eu de ea are curtea lipita sau chiar in cismigiu si e in strada asa...
iulik_flore
Postat pe 23 Martie 2010 23:33
dap

uite si o poza pt cine vrea

si e si alba si are si o multime de scari:))

http://www.gorgani.ro/

cristinne83
Postat pe 24 Martie 2010 15:36
Hainute noi si SH ,accesorii,bijuterii superbe la preturi de criza!!! intrati pe http://hainute-trendy.blogspot.com
iulia201_grace
Postat pe 24 Martie 2010 16:44
Buna,
Am citit recomandarea ta pt biserica Popa Nan. Ai mai multe informatii referitor la aceasta biserica ? Eu tocmai ce am fost in seara aceasta si am rezervat pt 30 iunie anul acesta si am platit un avans de 100 RON. Alegerea acestei biserici am facut-o in functie de opiniile gasite pe forum. Problema este ca nu am citit toat ce era disponibil pe forumuri si surpriza a fost sa gasesc acum o jumatate de ora niste opinii in care parintele Frangulea ar fi cerut banii mai multi sau o alta surpriza neplacuta cum ca ar fi sters din caiet programarea unui anumit cuplu. Se pare ca i-a rezolvat , insa ca pe o favoare.
Stii cumva daca este adevarat ? M-ar ajuta tare mult opinia ta...in cazul in care ar fi negativa sa pot cauta o alta biserica.
Iti multumesc anticipat,
Iuliana
kudika517871
Postat pe 3 Aprilie 2012 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfat 15 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:25
Noi filmam, fotografiile vi le oferim gratis 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:07
Biserica,alba, cu trepte, Bucuresti?? 34 De la: getfit_miki 3 Aprilie 2012 22:47
vand rochie de mireasa 1 De la: grace009712 20 Iulie 2010 11:55
ROCHIE MIREASA PTR FEMEI INSARCINATE...VINDE CINEVA ? 5 De la: bmgabita 1 Septembrie 2009 11:28