Setari Cookie-uri

ea manager, el... taximetrist

Adrianaheidi,dc te intrebi dc sa-l lasi sau nu doar pt ca nu are scoala ta sau ca e somer e grav.Nu scoala sau banii o sa va ajute sa va intelegeti;multe fete se plang dupa cum vezi pe acest site ca le insala etc,iar tu ca totul e ok intre voi vrei sa-l lasi?ai face o mare prostie.Dc te respecta asta conteaza cel mai mult.ai rabdare cu maicata si incearca sa-i explici ca e baiat bun si sa-ti ofere posibilitatea de a il prezenta ca sa poata sa-l judece pe urma si sa-i demonstrezi ca se inseala in privinta lui.Sa ai unul cu scoala si munca buna si sa nu fi fericita langa el ar fi mai bine?tu esti cu el nu maicata.Pana la urma o sa cedeze maicata ca nu va avea incotro?bafta si profita de iubirea lui.
ankaLoredana
Postat pe 27 Martie 2010 19:41
intrebarea e daca va iubiti?va simtiti bine impreuna?aveti ce discuta?daca da....ce conteaza.si eu am trecut prin lucrul acesta.toata lumea zicea ca tu ai facultate,el ce e?pana la urma era un taximetrist,facea maxi-taxi.dar nu am tinut cont de parerile la nimeni....noi ne intelegeam,ne intelegem si acum dupa 7 ani,anul trecut ne-am facut singurei nunta,avem si o afacere impreuna de 5 ani.cand iti merge rau,sau cand iti este greu nimeni nu o sa te intrebe nimic,nimanui nu o sa ii pese daca tu sau el are facultate.important e cum va intelegeti si cum va descurcati.studiile sau pozitia sociala nu te face mai om.acum 7 ani sotul meu nu isi permitea sa faca o facultate,dar acum isi permite sa faca si 10,.nu traiesti cu diploma,sau cu pozitia sociala,si mai ales in viata nu apleca urechea la unul si la altul.chiar si parintii se pot insela.asculta parerile la toti si analizeaza-le apoi ia singura decizia pe care o consideri TU ca e buna.sa auzim numai de bine
grace007819
Postat pe 22 Aprilie 2010 17:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Machiaj profesional 1 De la: kudika408105 14 Iunie 2011 19:39
vouchere pentru invitatii de nunta 2 De la: kudika_928902 26 Iulie 2013 14:19
Fetelor am si eu o antrebare va-ti marita din obligatie ? 38 De la: BAC69 28 Decembrie 2012 23:00
As dori sa avem o discutie despre cuvintele "sa facem sex"si"sa facem dragoste" 9 De la: evangeline 12 Ianuarie 2010 12:09
aranjamente florale la jumatate de pret! 1 De la: restadam 18 Ianuarie 2012 15:09