Setari Cookie-uri

mirese din sibiu

buna fetelor,sunteti vreo mireasa din sibiu??imi recomanda si mie cineva un croitor sau o casa de moda ce face rochii de mireasa la comanda(dar la un pret acceptabil)????astept rasp voastre,eu am nunta in septembrie si vreau sami fac rochia odata...astept rasp
mihaelasb
Postat pe 18 Mai 2010 15:22
chiar nu e nici o mireasa din sb??
mihaelasb
Postat pe 20 Mai 2010 07:45
BA DA! CHIAR ESTE UNA ! MEEEEEEEE!
paullyss
Postat pe 1 Iunie 2010 22:25
o sa am nunta in august !
paullyss
Postat pe 1 Iunie 2010 22:25
ca sa-ti rasp la intrebare , nu cunosc case de moda k nu am fost interesata ... mi-am gasit rochia perfecta , zic eu ... k nu am probat-o inca ... merg sapt asta ...
paullyss
Postat pe 1 Iunie 2010 22:28
Hey si eu voi fi mireasa anul acesta in octombrie si sunt sibianca , eu una am fost la targul de nunti si de acolo mi-am luat-o de la Casa Marcu, si sunt foarte multumita, de doua zile mi-au trimis-o, si e superba, Casa Marcu fiind din Lugoj, am fost odata acolo pentru proba si uite ca e gata cu voal cu bolero cu tot, Vezi ca sunt saloane de rochii dem irese unul pe Str. Poplacii, si mai este unul chiar in capat la Rahovei la intersectia cu Semaforului si V. Milea, La ce te referi la pret rezonabil?? Si eu initial imi formasem un buget de 2100 lei desi nu vroiam sa dau mai mult de 1500 lei pe rochita, dar in final cu bolero si voalul super lun am ajuns la aproape 2500 lei, iniltial aveam mustrari, aoleu cati bani mi-au luat dar cand am vazut mi-au trecut toate parerile de rau si mustrarile pentru ca este rochita mult visata pe care nu am crezut ca voi putea sa mi-o cumpar vreodata si pe deasupra a fost singura pe care am probat-o si nu pentru ca nu am cautat ci pentru ca restul nu-mi placeau iar cand am vazut-o pe aceasta m-am indragostit pe loc, ce sa zic, mai cauta si inrereseaza-te i stanga dreapta si eu zic ca nu trebuie neaparat sa ti-o iei din Sibiu dc iti gasesti in alta parte, bine trebuie sa te inarmezi cu rabdare daca e la distanta!!! Bafta multa!!
lucky_happy
Postat pe 3 Iunie 2010 22:11
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 12:33
pe mine ma intereseaza altceva, unde facem cursurile de dans in sibiu? daca stie cineva, as avea nevoie de sugestii, sau poate aveti cunoscuti sau ceva, mersi mult!
lucky_happy
Postat pe 7 Iunie 2010 15:22

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
preturi foarte bune!
activam in timisoara dar ne si deplasam la cerere!
Marry_grace
Postat pe 7 Iunie 2010 16:09
buna!Sadrini style elegance-au rochii si fac rochii minunate
grace000456
Postat pe 8 Iunie 2010 09:24
tarot_healthy
Postat pe 8 Iunie 2010 10:32
De la: lucky_z, la data 2010-06-03 22:11:42Hey si eu voi fi mireasa anul acesta in octombrie si sunt sibianca , eu una am fost la targul de nunti si de acolo mi-am luat-o de la Casa Marcu, si sunt foarte multumita, de doua zile mi-au trimis-o, si e superba, Casa Marcu fiind din Lugoj, am fost odata acolo pentru proba si uite ca e gata cu voal cu bolero cu tot, Vezi ca sunt saloane de rochii dem irese unul pe Str. Poplacii, si mai este unul chiar in capat la Rahovei la intersectia cu Semaforului si V. Milea, La ce te referi la pret rezonabil?? Si eu initial imi formasem un buget de 2100 lei desi nu vroiam sa dau mai mult de 1500 lei pe rochita, dar in final cu bolero si voalul super lun am ajuns la aproape 2500 lei, iniltial aveam mustrari, aoleu cati bani mi-au luat dar cand am vazut mi-au trecut toate parerile de rau si mustrarile pentru ca este rochita mult visata pe care nu am crezut ca voi putea sa mi-o cumpar vreodata si pe deasupra a fost singura pe care am probat-o si nu pentru ca nu am cautat ci pentru ca restul nu-mi placeau iar cand am vazut-o pe aceasta m-am indragostit pe loc, ce sa zic, mai cauta si inrereseaza-te i stanga dreapta si eu zic ca nu trebuie neaparat sa ti-o iei din Sibiu dc iti gasesti in alta parte, bine trebuie sa te inarmezi cu rabdare daca e la distanta!!! Bafta multa!!

nu-mi dau seama unde pe rahovei ... in zona locuiesc ... anyway ... eu am vazut rochitze superbe la dery design ... ii gasesti la galeriile pacea si mag.propriu la forum continental , fostul bulevard ... merita sa incerci ... moolta bafta ...
paullyss
Postat pe 10 Iunie 2010 20:45
Casa de piatra de pe acum ;)
Si eu stau in Sibiu...dar nunta va fii la Tarnaveni (jud Mures) si Bucuresti
Prin Sibiu parca nu am vazut f multe magazine de mirese...dar in Tg Mures la tot pasul este un magazin cu rochite de mireasa (acolo voi merge prima data si apoi voi cauta si prin Bucuresti...banuiesc ca e imposibil sa nu-mi gasesc)
Acum cu bugetul cred ca va fii problema...mai strangem pana la anu :D
Iar in legatura cu cursurile de dans...am inteles ca sunt f buni cei de la Forever Dance
lavy_grace
Postat pe 11 Iunie 2010 08:40
daca te mai intereseaza cunosc eu pe cineva..
fmariusandrei
Postat pe 11 Iunie 2010 13:59
De la: lavy, la data 2010-06-11 08:40:58Casa de piatra de pe acum ;)
Si eu stau in Sibiu...dar nunta va fii la Tarnaveni (jud Mures) si Bucuresti
Prin Sibiu parca nu am vazut f multe magazine de mirese...dar in Tg Mures la tot pasul este un magazin cu rochite de mireasa (acolo voi merge prima data si apoi voi cauta si prin Bucuresti...banuiesc ca e imposibil sa nu-mi gasesc)
Acum cu bugetul cred ca va fii problema...mai strangem pana la anu :D
Iar in legatura cu cursurile de dans...am inteles ca sunt f buni cei de la Forever Dance

Pai s ieu tot in zona locuiesc, e in capatul lui Rahovei intersectia cu Semaforului si Milea, la o casa, e si un afis afara, se vede ca e detul de mare.
lucky_happy
Postat pe 13 Iunie 2010 10:26
Scuze de mesaj off topic dar vreoiam sa intreb ceva pe viitoarele mirese in legatura cu invitatii la nunta.

Am un amic si o amica, care in trecut ,acum vreo 5 ani erau impreuna , s-au despartit, fiecare s a intalnit cu altcineva o perioada, tipul s a casatorit de curand cu fata cu care era, dar tipa i-a dat papucii de curand celui cu care se intalnea. Ei doi nu mai locuiesc in acelasi oras, si tin legatura foarte rar. Eu in schimb, tin legatura cu amandoi, si-mi sunt foarte buni prieteni din copilarie.
intrebarea e : ma gnadesc sa -i invit la nunta pe amndoi ,dar nus tiu daca e o idee buna, tinand cont ca tipul va veni probabil insotit de tanara sotie iar tipa nu are alt prieten inca si probabil s ar simti prost sa -l vada acolo pe el cu sotia ...

ea nu s-a dus la nunta lui , desi a fost invitata ( din politete).

any idea?

kudika052198
Postat pe 13 Iunie 2010 11:57
De la: grace009085, la data 2010-06-13 11:57:49Scuze de mesaj off topic dar vreoiam sa intreb ceva pe viitoarele mirese in legatura cu invitatii la nunta.

Am un amic si o amica, care in trecut ,acum vreo 5 ani erau impreuna , s-au despartit, fiecare s a intalnit cu altcineva o perioada, tipul s a casatorit de curand cu fata cu care era, dar tipa i-a dat papucii de curand celui cu care se intalnea. Ei doi nu mai locuiesc in acelasi oras, si tin legatura foarte rar. Eu in schimb, tin legatura cu amandoi, si-mi sunt foarte buni prieteni din copilarie.
intrebarea e : ma gnadesc sa -i invit la nunta pe amndoi ,dar nus tiu daca e o idee buna, tinand cont ca tipul va veni probabil insotit de tanara sotie iar tipa nu are alt prieten inca si probabil s ar simti prost sa -l vada acolo pe el cu sotia ...

ea nu s-a dus la nunta lui , desi a fost invitata ( din

politete).

any idea?


Da, ii poti invita pe amandoi, dar nu-i aseza la aceeasi masa.
nattysor_grace
Postat pe 15 Iunie 2010 16:50


[/quote]
Da, ii poti invita pe amandoi, dar nu-i aseza la aceeasi masa.[/quote]

Mersi mult ! :) uite domle cum e sa gandeasca cineva cu mintea limpede :) Mersi mult pentru sfat:) , acum ma gandescla asta:) pentru ca am o nunta ff restransa, numai un cerc select de prieteni si parintii, (maxim 40 de persoane) asa ca nu am cum sa -i amestec pe cei doi prea mult prin " multime" ...dar sper sa gasesc eu vreo solutie cumva, Mersi mult oricum :)
kudika052198
Postat pe 16 Iunie 2010 08:25
buna pe centru langa romtelecom este un magazin care face rochii de mireasa si dupa modelul tau daca nu ma insel este langa magazinul acele ieftin.cumnata mea a facut acolo rochia si a iesit 90%ca in poza a fost foarte multumita a dat pe ea 1700lei pe cand la magic bride era 3000lei.bafta!
oanaalexa_grace
Postat pe 17 Iunie 2010 11:48
daca u pastrezi legatura cu ambii si ai ramas prietena ar fi frumos sa ii inviti, dar sa le spui ca ii inviti pe amandoi si lasi la latitudinea lor daca vin sau nu...tu ti-ai facut datoria de prietena.
yoana_sb
Postat pe 10 Februarie 2011 23:06
Sara buna fetelor.
Am o intrebare . Voi fi nasa in curand si nu prea stiu cat ar fi daru nasilor in afara de restul cheluielilor. care sunt destul. noi ne gandeam la 1000 E .
ce zice`ti? astept niste sfaturi
anchusen
Postat pe 7 Martie 2011 20:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut! 1 De la: kudika411200 3 Iulie 2011 22:13
MACHIAJ PROFESIONIST GALATI - PROBA GRATIS 9 De la: kudika106939 10 Decembrie 2011 15:34
nu am nici o idee cu ce sa incep pregatirile 24 De la: 20 Noiembrie 2013 15:47
Unicat! Vand Rochita de Mireasa Alba, Princess 1 De la: Dolphinea1 22 Noiembrie 2011 23:05
Ce parere aveti despre a face dragoste de Craciun? 23 De la: cristinn 10 Noiembrie 2009 11:12